X Premium: viss, kas jums jāzina — 2024. gada janvāris

Twitter… atvainojiet, X ir viena no daudzajām sociālo mediju platformām, kurai ir abonēšanas pakalpojums. Iepriekš ar nosaukumu Twitter Blue, X Premium piedāvā papildu priekšrocības un funkcionalitāti, ko nesaņemat, izmantojot bezmaksas kontu. Atšķirībā no citām platformām, X Premium ir trīs līmeņi, par kuriem varat maksāt, un tie piedāvā dažādas priekšrocības, un var būt grūti sekot līdzi visiem.

Mēs esam šeit, lai atbildētu uz visiem jautājumiem, kas jums varētu būt par šiem trim līmeņiem. Šajā rakstā mēs apskatīsim katra maksājumu līmeņa piedāvājumu un citu noderīgu informāciju, ko jūs varētu vēlēties. Šis raksts tiks pastāvīgi atjaunināts, tāpēc mēs to papildināsim ikreiz, kad tiks pievienota jauna informācija.

Kas ir X Premium?

Pirms Elons Masks pārņēma platformu, to sauca par Twitter Blue. Twitter Blue mērķis bija piedāvāt Twitter lietotājiem iespēju agrīni izmēģināt jaunas un eksperimentālas funkcijas. Tā bija kā maksas beta programma. Dažas funkcijas galu galā kļuva par bezmaksas lietotājiem. Ļaujot lietotājiem izmēģināt jaunas funkcijas, tas piedāvāja arī dažas ekskluzīvas priekšrocības.

Tagad lietas ir savādākas. X Premium ir vairāk uzņēmuma ieņēmumu plūsma. Tā ir pirmā un vienīgā vieta, kur parādās jaunas funkcijas. Jaunās funkcijas nav īsti pieejamas bezmaksas lietotājiem. Tātad, ja izmantojat platformu un vēlaties iegūt stabilāku pieredzi, X Premium varētu būt pareizais ceļš.

Kādi ir trīs X Premium līmeņi?

X Premium nedaudz atšķiras no citām platformām, jo ​​tai ir trīs dažādi maksājumu līmeņi. Tos sauc par Basic, Premium un Premium+. Tie aptver diezgan plašu cenu diapazonu, un ir daudz dažādu to, ko ar tiem varat darīt. Šeit ir īss apraksts par to, ko varat ar tiem darīt.

Pamatplāns

Sākot ar lētāko plānu, tam ir vismazākais priekšrocību skaits, taču tas nenozīmē, ka tas nav pilns ar funkcijām. Šis plāns maksā apmēram Twitter Blue cenu, kad tas pirmo reizi iznāca. Tā saņemšana jūs atgriezīs 3 USD mēnesī (32 USD gadā), ja reģistrējaties, izmantojot tīmekļa versiju un 4 USD mēnesī (41,99 ASV dolāri gadā), ja izmantojat mobilo tālruni. Tālāk mēs paskaidrojam, kāpēc cenas atšķiras atkarībā no tā, kur reģistrējaties.

Ziņu un profilu funkcijas

Jūs varat rediģēt savu ziņas. Tas ļauj veikt izmaiņas savos ziņās pat vienu stundu pēc to publicēšanas. Varat veikt izmaiņas tekstā un tam pievienotajā saturā. Kad rediģējat ziņu, sākotnējā ziņa netiek tehniski mainīta. X vienkārši izveidos ziņas kopiju un publicēs jauno versiju. Pēc tam lietotne jaunajā ziņā izveidos saiti, kas novirzīs atpakaļ uz sākotnējo.

Turklāt jūs varat atsaukt savas ziņas. Tas dod jums ierobežotu laiku, lai atsauktu to, ko sakāt.

Garākas ziņas ir īpašība, par kuru visi X lietotāji rej jau gadiem ilgi. Uzņēmums nolēma lielā mērā atbildēt uz lietotāju lūgšanām. Ja jums ir šis plāns, varat izveidot ziņas līdz 25 000 rakstzīmēm. Lai to aplūkotu perspektīvā, šī ziņa līdz šim ir aptuveni 11% no 25 000 rakstzīmju garas ziņas.

The Lasītāja režīms ļauj lasīt garus pavedienus bez pārtraukumiem starp ziņām.

Ja esat NFT kopienā, varat izmantot NFT profila bildes. Varat paņemt savu izgatavoto NFT un parādīt to sešstūra rāmī.

Videoklipi

Ja jūs ilgojaties pēc garāki video uz X, tad priedes vairs nav. Varat publicēt videoklipus, kuru garums nepārsniedz trīs stundas, lielums ir līdz 8 GB, un izšķirtspēja ir līdz 1080p. Šī funkcija pašlaik ir pieejama tikai tīmeklī un iOS. Android lietotāji atkal ir atstāti putekļos.

Tālāk jūs varat spēlēt video fonā. Tas ļauj atskaņot videoklipus, kamēr pārvietojaties pārējā saskarnē.

Citas funkcijas

Pārējās funkcijas ir pievienotas dažas mazākas privilēģijas. Varat pielāgot lietotnes ikonu, pievienot mapēm grāmatzīmes, mainīt navigācijas joslu apakšā, paslēpt atzīmes Patīk, paslēpt abonementus un skatīt profilā svarīgāko cilni. Cilne Izceltie ir cilne, kurā ir visas jūsu populārākās ziņas.

Runājot par drošību un drošību, šis plāns nes šifrēti DM un 2FA caur SMS.

Ziņapmaiņa

(Atjaunināts 2024. gada 19. janvārī) Ja jums ir X Premium abonements, varat veikt balss un video zvanus citiem lietotājiem. Lai piezvanītu citam lietotājam, šim lietotājam ir jābūt iepriekš nosūtījis jums ziņojumu. Lai piezvanītu, vienkārši atveriet DM sarunu ar personu, kurai vēlaties zvanīt, un pieskarieties Audiozvans vai Video zvans pogu. Pēc tam zvans tiks savienots.

Premium plāns

Tagad mēs pārejam pie progresīvāka plāna. Šis ir X Premium līmeņu vidējais pakārtots, un tas ir pamata maksājums, ko varējāt saņemt, pirms X debitēja pārējos divus līmeņus. Šis plāns maksā 8 USD mēnesī (84 $/gadā), ja to iegādājaties, izmantojot tīmekļa versiju. Ja maksājat pa tālruni, tas jums maksās 11 ASV dolāri mēnesī (114 USD gadā).

Reklāmas un monetizācija

Vispirms jūs saņemat visas pamata plānā esošās privilēģijas. Jūs arī nesaņemat papildu pamata plānu versijas.

Viena no pieprasītākajām funkcijām ir veidotāju abonementi. Ja jūsu ziņas ir tik aktuālas, ka vēlaties, lai cilvēki jums maksātu tikai par to lasīšanu, varat iestatīt satura veidotāju abonementus. Cilvēki maksās ikmēneša maksu, lai skatītu ziņas, kuras izvēlaties ievietot aiz maksas sienas.

Ir vēl viens veids, kā jūs varat gūt ienākumus no X, un tas ir cauri ieņēmumu sadale. X rāda reklāmas visā platformā. Tas ietver reklāmu rādīšanu lietotāju ziņās. X sadala ieņēmumus, ko gūst no šīm reklāmām, ar satura veidotājiem, kuri publicēja ziņas.

Runājot par reklāmām, jūs redzēsiet samazinātas reklāmas noteiktos platformas punktos. Jūs redzēsit 50% reklāmu, atrodoties cilnēs Jums un Sekojoši. Lai gan tas tā ir, citos platformas stūros redzēsit parasto reklāmu skaitu.

Pārbaude

Pirmkārt, jūs saņemat kāroto zila atzīme. Tas būs blakus jūsu lietotājvārdam un parādīs cilvēkiem, ka esat verificēts. Izmantojot abonementu, varat arī paslēpt savu zila atzīme.

Ar abonementu jūs varēsit skatiet tikai verificētās ziņas. Platformā ir dažas ziņas, kas ir paredzētas tikai verificētiem lietotājiem (tiem, kuriem ir zila atzīme), un jūs varēsit tos skatīt kopā ar abonementu.

Ja vēlaties, lai citi cilvēki nevarētu jums līdzināties, varat izmantot ID verifikāciju. Jūs izmantosit savu valsts izdoto ID, lai verificētu sevi, lai neviens cits nevarētu izveidot kontu, uzdodoties par jums.

Rīki

Abonējot Premium plānu, jūs varēsit piekļūt Mediju studija platforma. Šī ir vienas pieturas aģentūra, kurā varat piekļūt un pārvaldīt visu multivides saturu, ko esat augšupielādējis X.

Visbeidzot, abonements ļaus jums piekļūt X Pro funkcija. Iepriekš to sauca par Tweet Deck. Tas ļauj vienlaikus skatīt vairākas laika skalas. Papildus tam varat savam kontam pievienot līdzstrādniekus un administratorus un izmantot izvērsto meklēšanu.

Premium+

Šis ir vismodernākais no X Premium līmeņiem, un tas piedāvā visas pārējos līmeņos esošās priekšrocības. Līdztekus tam ir vēl daži. Premium+ izmaksas 16 USD mēnesī (168 USD gadā), ja reģistrējaties, izmantojot tīmekli un 22 USD mēnesī (229,99 USD gadā), ja reģistrējaties, izmantojot mobilo tālruni.

Sākot ar reklāmām, šis līmenis jums sniegs vēl mazāk reklāmu salīdzinot ar Premium. Cilnēs “Jums” un “Seko” redzēsit nulles reklāmu. Tomēr jūs joprojām redzēsit reklāmas visur citur platformā.

Izmantojot augstāko maksājumu līmeni, jums būs a liels atbildes palielinājums. Tas nozīmē, ka jūsu atbildes uz citām ziņām būs vieglāk saskatāmas nekā citu cilvēku atbildes.

Noapaļojot sarakstu, jums būs piekļuve Grokam. Šis ir uzņēmuma ģeneratīvais AI modelis, ko varat izmantot tāpat kā ChatGPT.

Kāpēc man jāmaksā vairāk, ja reģistrējos, izmantojot lietotni?

Iespējams, esat pamanījis, ka mēneša/gada cenas ir augstākas, ja reģistrējaties X Premium, izmantojot lietotni. Lieta ir tāda, ka, reģistrējoties, izmantojot Google Play veikalu vai Apple App Store, jūs izmantosit šo uzņēmumu attiecīgās norēķinu sistēmas. Google un Apple iekasē no izstrādātājiem 30% maksu par katru darījumu, kas notiek, izmantojot viņu norēķinu sistēmu.

Daži uzņēmumi, piemēram, Amazon, ir izvēlējušies piedāvāt savus pakalpojumus tikai savās vietnēs, tādējādi atceļot maksu. No otras puses, X ir izvēlējies piedāvāt savus pakalpojumus, izmantojot tīmekli un mobilās lietotnes. Tomēr tie ir dārgāki, lai kompensētu šo 30% maksu.

Ja es reģistrējos, izmantojot tīmekli, vai joprojām varu izmantot privilēģijas mobilajā lietotnē?

Jā. Visas funkcijas būs vienādas neatkarīgi no platformas, kurā reģistrējaties. Vienīgā atšķirība ir tā, kurš pakalpojums apstrādās jūsu maksājumu.

Kā reģistrēties X Premium

Ja jūs esat pārdots, lai iegūtu kādu no X Premium līmeņiem, tad šeit ir norādīts, kā reģistrēties pakalpojumam.

Reģistrēšanās caur tīmekli

Jūs, visticamāk, reģistrēsities tīmeklī, lai katru mēnesi ietaupītu dažus dolārus. Dodieties uz izvēlēto pārlūkprogrammu un atveriet X vietne. Paskatieties uz paneli ekrāna kreisajā pusē. Paneļa apakšdaļā jūs redzēsit X Premium pogu.

Noklikšķinot uz tā, tiks parādīts uznirstošais logs ar jautājumu par jūsu kontu. Ja šis ir jūsu personīgais konts, kurā ievietojat ziņas savā vārdā, noklikšķiniet uz Es esmu indivīds pogu. Ja tas ir jūsu uzņēmuma konts, noklikšķiniet uz Es esmu organizācija pogu. Kad esat izvēlējies sava konta veidu, noklikšķiniet uz Abonēt pogu.

Nākamajā uznirstošajā logā izvēlieties vajadzīgo līmeni. Tas automātiski parādīs Premium+ līmeni. Uznirstošā loga augšdaļā redzēsit pa kreisi vērstu bultiņu. Noklikšķiniet uz tā, lai pārietu uz citiem līmeņiem. Ekrāna apakšdaļā redzēsit iespēju maksāt katru mēnesi vai gadu. Kad esat atradis sev piemērotāko, noklikšķiniet uz Abonējiet un maksājiet pogu.

Nākamais ekrāns, ko redzēsit, būs lapa, kurā jāievada kredītkartes informācija. Vienkārši pievienojiet šo informāciju un maksājiet.

Reģistrēšanās, izmantojot lietotni

Reģistrēšanās process, izmantojot lietotni, nav tik atšķirīgs. Atveriet lietotni un pieskarieties sava profila attēlam ekrāna augšējā kreisajā stūrī. Jūs redzēsit, ka kreisais panelis izslīdēs. Tieši zem Profils pogu, jūs redzēsit Premium pogu. Pieskarieties tam, un tiks parādīta lapa ar trim līmeņiem. Vienkārši velciet pa kreisi vai pa labi, lai redzētu līmeni, kuru vēlaties atlasīt.

Lai izvēlētos vajadzīgo, pieskarieties cenai ekrāna apakšā. Kad to izdarīsit, tiks parādīts uznirstošais panelis ar mēneša un gada iespējām. Šajā brīdī esiet piesardzīgs, jo pēc noklusējuma ir atlasīta gada opcija. Ja vēlaties maksāt tikai reizi mēnesī, noteikti izvēlieties šo iespēju. Kad to izdarīsit, tiks parādīts lietotņu veikala norēķināšanās ekrāns. No turienes jūs maksāsit.