Drīzumā varēsiet skatīties YouTube TV saturu savā Peloton velosipēdā

Pateicoties jaunajai partnerībai ar YouTube, lai rādītu YouTube TV saturu Peloton velosipēdu īpašniekiem, Peloton iekļūst televīzijas tirgū. 26. decembrī uzņēmums publicēja paziņojumu, ka YouTube TV būs oficiālais satura partneris. Tas nozīmē, ka diezgan drīz jūs varēsiet baudīt visu savu iecienītāko TV tiešraides saturu, kamēr vingrināties. Protams, tas neatšķirtos no tā, ja jums ir īsts televizors vienā telpā ar jūsu Peloton aprīkojumu. Bet tas vairs nebūs nepieciešams, jo saturs tiks atskaņots tieši Peloton ekrānā.

Šī nav Peloton pirmā partnerība izklaides satura jomā. Kā atzīmēja Connect The Watts, Pelotons novembrī panāca vienošanos piedāvāt NBA un WNBA saturu, izmantojot NBA League Pass. YouTube TV partnerība katrā ziņā ir daudz plašāks piedāvājums lietotājam. Tā kā tās nav tikai basketbola spēles, jūs varēsiet straumēt. Protams, satura skatīšanai ir daži brīdinājumi.

Lai skatītu YouTube TV saturu, būs nepieciešama Peloton All Access dalība

Ja vēlaties skatīties saturu no YouTube TV, jums ir jābūt Peloton App+ dalībniekam, kas nodrošina pilnīgu piekļuvi visam Peloton piedāvātajam. Šī dalība maksā 24 ASV dolārus mēnesī, un tajā nav iekļautas YouTube TV izmaksas. Tāpēc, ja plānojat kļūt par jaunu dalībnieku, jums būs jāņem vērā abu pakalpojumu izmaksas. Ja jūs jau abonējat abus, tagad varēsit baudīt abus kopā.

Saturs būs skatāms visos Peloton Bikes, Treadmills un Rowers. Runājot par to, ko varat skatīties, varēsit skatīties TV tiešraides no vairāk nekā 100 kanāliem, piemēram, ABC, CBS, FOX, NBC un daudziem citiem. Dodiet jums vairāk prieka, kamēr strādājat. Peloton vienmēr ir piedāvājis virkni vingrojumu nodarbību un treniņu treneru saturu, lai palīdzētu motivēt. Bet tagad jūs varat skatīties būtībā visu, ko vēlaties.

“Mēs dodam saviem dalībniekiem iespēju pievērsties tam, kas viņiem patīk, piemēram, sekot līdzi savam iecienītākajam šovam vai atbalstīt savu komandu, lai palīdzētu viņus iedvesmot viņu fitnesa ceļojumam,” sacīja Pelotonas mūzikas un satura nodaļas vecākā viceprezidente Gvena Betela Railija.