iFixit tagad pārdod oriģinālās Pixel 8 sērijas remonta daļas

GoogleIr sācies oficiālais remonta partneris iFixit remonta daļu pārdošana un rīki jaunākās paaudzes Pixel 8 sērijai. Tas lietotājiem dod iespēju pašiem salabot savus tālruņus. Tas ir lieliski piemērots arī tiesības uz remontu gan Samsung, gan Apple, kas klientiem atvieglo ierīču remontu. Tiem, kas to nezina, Google Pixel 8 sērijai ir tiesības uz septiņu gadu OS atjauninājumiem, kā arī piekļuvi oriģinālajām rezerves daļām.

iFixit sāk pārdot oriģinālās Pixel 8 sērijas remonta daļas

Pixel 8 iFixit oriģinālās remonta daļas

Kopā ar remonta daļu iFixit piedāvā arī iespēju komplektēt rīkus (par papildu cenu), kas nepieciešami labošanas veikšanai tiem, kam nav rīku komplekta. Oriģinālo Pixel 8 un 8 Pro remonta daļu saraksts ir gandrīz vienāds. Standarta variantam rezerves ekrāna, aizmugurējā korpusa, galvenās kameras un īpaši platās kameras cena ir attiecīgi 159,99 USD, 142,99 USD, 142,99 USD un 62,99 USD. Šīs pašas daļas profesionālajam modelim maksā 229,99 USD, 172,99 USD un 199,99 USD. Pixel 8 Pro iFixit piedāvā visu kameras iestatījumu. Pixel 8 sērijas rezerves akumulatora un priekšējās kameras cena ir 42,99 USD. Google Pixel 8 sērijas kameru remonts ir dārgs salīdzinājumā ar to priekšgājējiem.

Ir vērts atzīmēt, ka Pixel 8 un 8 Pro ir diezgan grūti salabot, kā norādīts nojaukšanas videoklipos. Turklāt USB-C ports ir pielodēts pie mātesplates. Tādējādi, ja tas tiek bojāts, to nevar salabot ar iFixit komplektu. Tomēr viedtālruņi atbalsta bezvadu uzlādi, kas var samazināt USB-C porta nodilumu.

Oriģinālās rezerves daļas pagarinās ilgmūžību

Viedtālruņa aparatūrai ir jādarbojas tik ilgi, cik tiek nodrošināts programmatūras atbalsts. Google septiņu gadu piekļuve abiem ir apsveicams solis. Turklāt pašapkalpošanās remonts ir lētāks risinājums nekā Pixel 8 tālruņu pārnešana Google tīklā. Tehniski kvalificēti cilvēki var izmantot oriģinālo rezerves daļu priekšrocības un paši veikt remontu. Turklāt bojātos komponentus, piemēram, akumulatoru, var viegli nomainīt, tādējādi ierīce kalpos vēl dažus gadus. Pixel 8 Pro ir izturējis arī slavenā YouTube lietotāja JerryRigEverything izturības testu.