Ģeneratīvais mākslīgā intelekta starta uzņēmums AudioStack iekasē 3,1,5 miljonus USD pirms A sērijas, lai revolucionizētu audio ražošanu

Londonā bāzētais mākslīgā intelekta jaunuzņēmums AudioStack ir savācis 3,15 miljonus USD (2,5 miljonus sterliņu mārciņu) pirmssērijas A kārtā, kuru vadīja Quadri Ventures, piedaloties esošajiem investoriem, tostarp ievērojamajam eņģeļu investoram Fredam Destinam un mediju investoram un bijušajam AdsWizz izpilddirektoram Aleksisam. van de Vaijers, kurš sēž uz dēļa.

AudioStack plāno izmantot jauno kapitāla iepludināšanu, lai satricinātu liela mēroga audio ražošanu uzņēmumiem, kas izmanto AI. Finansējums iezīmē vēl vienu ieguvumu rosīgajai AI telpai, jo investori iegulda miljardus daudzsološiem radošiem AI jaunizveidotiem uzņēmumiem.

AudioStack, ko 2019. gadā dibināja Timo Kuncs (mūziķis ar zinātņu doktora grādu mākslīgajā intelektā), Pīdars Koils un Bjerns Ühss, AudioStack, kas ir daļa no tās pašas ekosistēmas kā ElevenLabs, nesen izveidots vienradzis ar 80 miljonu dolāru palielinājumu. AudioStack klientu vidū bija tādi lieli vārdi kā McDonald’s, Porsche un Mountain Dew, kā arī tādas aģentūras kā Omnicom un Publicis, kā arī izdevēji, piemēram, Acast un iHeart.

Aleksis van de Vaiers savā paziņojumā sacīja: “AudioStack ir milzīgs tirgus potenciāls, un šī pirmssērijas A kārta balstīsies uz iespaidīgo impulsu, ko komanda jau ir sasniegusi. No pieredzes zinu, ka lielie zīmoli un aģentūras kliedz pēc risinājuma problēmām, kas kavē audio ražošanu.

AudioStack tehnoloģija piedāvā visaptverošu platformu mērogojamai audio ražošanai, kas aptver visu, sākot no balss pārraidēm līdz dinamiskām reklāmām un zīmola balss sintēzei. Tas ļauj ātri izveidot studijas kvalitātes audio līdzekļus, potenciāli samazinot ražošanas aprites laiku no dienām līdz stundām vai minūtēm.

Izmantojot uzlaboto AI, AudioStack izjauc nozari, kas ir iegrimusi manuālajos procesos. Ar līdzdibinātājiem Dr Timo Kunz, Peadar Coyle un Björn Ühss priekšgalā uzņēmums ceļ viļņus reklāmu pasaulē, sadarbojoties ar lielākajām aģentūrām un globāliem zīmoliem.

Dr Kunz uzsver, ka šis finansējums paātrinās globālo paplašināšanos un stiprinās viņu veiksmīgos biznesa gadījumus. Uzņēmums Quadri Ventures, kas pazīstams ar SaaS uzņēmumu atbalstu ar AWS integrāciju, uzskata, ka AudioStack ir audio producēšanas spēļu mainītājs, kas ir gatavs hiperizaugsmei.

AudioStack pozicionē sevi kā galveno risinājumu automatizētai, mērogojamai AI audio ražošanai. To tehnoloģija racionalizē sarežģītas darbplūsmas, nodrošinot augstas kvalitātes audio efektīvi un mērogā.

Komentējot finansēšanas kārtu, Dr. Kuncs sacīja: “Šī finansēšanas kārta ļaus mums turpināt mūsu globālo izaugsmi un dubultot biznesa gadījumus, kas darbojas tik labi: mēs esam palīdzējuši saviem klientiem gūt milzīgus ietaupījumus viņu radošo procesu laikā. ļaujot viņiem masveidā palielināt savas produkcijas izlaidi līdz līmenim, par kādu viņi nekad nav sapņojuši, ļaujot mums uzlabot radošumu.