Raycon Everyday Pro sērijas ierīces CES 2024 paaugstina skaņu jaunā līmenī

Lielākā daļa cilvēku audio biznesā zina par Raycon, un daudzi no viņiem zina par Raycon Everyday sēriju. Šī ir austiņu sērija, kas paredzēta, lai automatizētu jūsu ikdienu ar uzticamām funkcijām un pieejamām cenām. CES 2024 izstādē Raycon tikko prezentēja savu Everyday Pro ierīču sēriju. Šis ir austiņu un austiņu komplekts, un tie noteikti padarīs jūsu ikdienu daudz labāku.

Kopā ar Raycon savu jaunāko tehnoloģiju izstādē CES 2024 iepazīstina arī vairāki citi populāri uzņēmumi. Jūtieties brīvi apskatīt visas jautrās un aizraujošās jaunās tehnoloģijas, kas šogad būs pieejamas vietnē Android Headlines. Jūs nekad nezināt, vai varētu paklupt uz savu nākamo iecienītāko ierīci.

Raycon CES 2024 izstādē paziņo par savu Pro sēriju ar austiņām un austiņām

Kā jūs varat saprast, Pro sērijas ierīces ir paredzētas, lai jūsu ikdienas dzīvē ieviestu augstākās kvalitātes funkcijas. Tātad tiem ir nedaudz augstāka cena, taču tie nav īsti slikti, ņemot vērā lietas. Būtībā, izmantojot šīs ierīces, jūs iegūsit vairāk nekā jūsu naudas vērtība.

Pro sērijai ir divas ierīces, kas sastāv no pāris virs ausīm ievietojamām austiņām un ausīs ievietojamām austiņām. Lai gan šīs ir divas atsevišķas ierīces, tās abas ir gandrīz viena un tā pati. Viņiem abiem ir viena un tā pati funkciju kopa, kas ir diezgan unikāla.

Abas ierīces var radīt diezgan augstas kvalitātes audio. Raycon ir sena vēsture, izstrādājot kvalitatīvas austiņas ar draiveriem, kas ir labi piemēroti, lai nodrošinātu lielisku, līdzsvarotu skaņu. Tādējādi viss, ko klausāties šajās ierīcēs, skanēs izteiksmīgi un skaidri. Jums nebūs problēmu padarīt šīs ierīces par galvenajām ierakstīšanas ierīcēm.

Pēc tam abām ierīcēm ir hibrīda aktīvā trokšņu slāpēšana. Katrai austiņai/austiņai ir trīs mikrofonu komplekts, ko tā izmanto, lai izslēgtu apkārtējos trokšņus. Izmantojot tik daudz mikrofonu, jūs varat sagaidīt patiešām augstas kvalitātes trokšņu slāpēšanu.

Akumulatora darbības laiks

Runājot par akumulatora darbības laiku, jūs domājat, ka abām ierīcēm ir labs nobraukums. Virs auss novietojamās austiņas ir paredzētas tā, lai nodrošinātu aptuveni 44 stundu akumulatora darbības laiku, ja ir ieslēgta ANC. Kad izslēgsit ANC, tie ar vienu uzlādi pagarinās līdz aptuveni 60 stundām.

Kas attiecas uz austiņām, tām ir neticams akumulatora darbības laiks TWS austiņām. Pats par sevi austiņas kalpos aptuveni 10 stundas ar vienu uzlādi. Ar uzlādes korpusu tas tiek palielināts līdz 40 stundām. Turklāt pēc īsas 10 minūšu uzlādes jūs iegūsit aptuveni 1,5 stundu akumulatora darbības laiku.

Ikdienas Pro sērijas dzīvesveids 4
Rokā turēt tālruni ar Android Headlines logotipu Tomorrow's Tech, Today's News
Ikdienas Pro sērijas dzīvesveids 1
Ikdienas Pro sērijas dzīvesveids 5
Ikdienas Pro sērijas dzīvesveids 4
Rokā turēt tālruni ar Android Headlines logotipu Tomorrow's Tech, Today's News
Ikdienas Pro sērijas dzīvesveids 1

Citas funkcijas

Citas šo ierīču funkcijas ietver Glass-Clear balss zvanus, IPX4 ūdensizturību, ārkārtīgi ērtu piegulšanu, iespēju piekļūt Siri un Amazon Alexa un iespēju vienlaikus izveidot savienojumu ar divām ierīcēm. Ja plānojat iegādāties kādu no šīm ierīcēm, tā tiks izlaista janvāra beigās par cenu 149,99 ASV dolāri.