Labākās fitnesa lietotnes Apple Watch

Veselības un fitnesa lietotņu izplatība, kas radusies pēc viedtālruņu ēras, ir patiesi mainījusi personīgo apmācību. Neatkarīgi no sporta veida vai vingrošanas veida, tam ir lietotne.

Lai gan iPhone tālruņi ir izturīgas lietotņu platformas, tie nav precīzi izstrādāti vai aprīkoti, lai tie būtu jūsu fitnesa rutīnas daļa. Par laimi, valkājamie piederumi, piemēram, Apple Watch, palīdz to atrisināt.

Cupertino tehnoloģiju giganta ienākšana valkājamo tehnoloģiju jomā ir lieliski novietota, lai būtu jums nepieciešamais fitnesa pavadonis, kas aprīkots ar sensori, lai izsekotu vairākiem rādītājiem, kā arī izmēra, svara un lietojamības profils, kas padara to par ierīci, ko var izmantot visur. Apple ir licis lielu uzsvaru uz biometriju, ieviešot jaunus sensorus un funkcijas katrā iterācijā, un ir pārvērtis Apple Watch par spēcīgu rīku fitnesa mērķu sasniegšanai.

Protams, lai gan aparatūra ir tāls ceļš, jums ir nepieciešamas pareizās lietotnes, lai pilnībā izmantotu savu potenciālu. Par laimi, Liels skaits izstrādātāju steidzās izmantot Apple Watch iespējas un dizaina lietojumprogrammas, kas tos maksimāli izmanto. Tas ir novedis pie pārpildīta laukuma, taču tāpēc mēs esam šeit, lai palīdzētu. Šeit ir apskatīti labākie piedāvājumi fitnesa noskaņotajam Apple Watch īpašniekam.

MyFitnessPal

MyFitnessPal

Viens no cienījamākajiem vārdiem šajā sarakstā, MyFitnessPal ir palīdzējis cilvēkiem sasniegt savus fitnesa mērķus gandrīz divas desmitgades. Tā Apple Watch versija paplašina daudzas tā funkcijas līdz viedpulksteņa lietotāja plaukstas locītavai, koncentrējoties uz kaloriju patēriņa izsekošanu, nevis to, kas tiek sadedzināts vingrošanas laikā.

Tajā ir plaša datu bāze ar vairāk nekā 14 miljoniem pārtikas produktu, un ir viegli atzīmēt, kurus no tiem ēdat un ko tie dara jūsu ķermenim, jo ​​īpaši ar iekļauto svītrkoda skeneri. Ūdens, kas mums visiem vajadzētu dzert vairāk, ir arī daļa no lietotnes, ļaujot jums apkopot detalizētu informāciju par to, ko patērējat.

Runājot par treniņiem, MyFitnessPal koncentrējas uz trim galvenajām aktivitātēm: bieži sastopami kardio vingrinājumi, piemēram, skriešana vai peldēšana, spēka treniņi ar svariem vai ķermeņa svaru, un treniņu rutīnas funkcionalitāte, kas piedāvā plašu vingrojumu plānu klāstu ar vienu abonementu. Lai gan sniegtā uzturvērtības informācija par to, ko jūs ēdat, uzskaita kalorijas, treniņu uzskaite izseko kalorijas, ļaujot lietotājiem reāllaikā pārraudzīt savu kaloriju bilanci visas dienas garumā.

Šajā sarakstā ir vairāk specializētu iespēju, taču kā vispārējs diētas un vingrinājumu izsekotājs MyFitnessPal ir visaugstākajā līmenī.

MyFitnessPal: kaloriju skaitītājs (AppStore saite)
MyFitnessPal: kaloriju skaitītājsBezmaksas

Liftr — treniņu izsekotājs

Liftr — treniņu izsekotājs, labākās Apple Watch lietotnes

Koncentrējas uz spēka treniņiem, svarcelšana un kultūrisms. Tās krāsainajā, tīrajā interfeisā ir viegli orientēties, un tas ir aprīkots ar vairāk nekā 240 vingrinājumu datubāzi, no kurām daudzas ir aprīkotas ar animācijām, kas demonstrē pareizu formu un tehniku. Ir arī inventāra uzskaite, lai jūs varētu labāk izprast sporta zāles tehniku.

Liftr veiktspējas izsekošanas mehānismi ir daudzveidīgi un detalizēti ar visaptverošu vizualizācijas sistēmu, kas var sadalīt jūsu treniņu nedēļu, pamatojoties uz tādiem faktoriem kā paceltie kilogrami vai atkārtojumu skaits. Jūs varat redzēt, cik daudz laika tika pavadīts atsevišķām ķermeņa daļām vai muskuļu grupām un gūt priekšstatu par progresu laika gaitā, gūstot peļņu.

Tam ir iCloud dublējums, pielāgotas lietotņu ikonas, atpūtas taimeris, ļoti pilnīgs palīgs dzelzs sūknēšanai. Par Liftr Pro abonementu ir jāmaksā, taču tas var būt tā vērts atkarībā no jūsu lietotāja veida.

Liftr — treniņu izsekotājs (AppStore saite)
Liftr — treniņu izsekotājsBezmaksas

AllTrails: pārgājieni, riteņbraukšana un skriešana

alltrails

Ne visi fitnesa darbi notiek trenažieru zālē, un ne visi fitnesa entuziasti vēlas palikt uz ceļa. Tiem, kas dzird aicinājumu ceļš Ja runa ir par fizisko formu, AllTrails ir jūsu lietotne.

Vienā vai otrā veidā darbojas kopš 2010. ir plašs un dziļš pārgājienu taku un maršrutu apkopojums, kas aptver visus pieredzes un fitnesa līmeņus. Takas izvēlas un pārskata AllTrails lietotāji, un tās ir skaidri redzamas datubāzes 200 000 reljefa kartēs. Viss ir neticami visaptverošs un neticami noderīgs ikvienam, sākot no ikdienišķa komplekta līdz smags piedzīvojumu ceļotājam.

Tāpat kā lielākā daļa šajā sarakstā iekļauto lietotņu, arī AllTrails nav Apple Watch vietējais, tas sāka darboties kā tīmekļa pakalpojums un kādu laiku ir bijis aktīvs viedtālruņos. Pat ja, Integrācija ar Apple Watch ir laba, ļaujot viegli ātri izmantot taku karti un pieņemt apzinātus virzienus reāllaikā.

Veicot maksājumu, izmantojot lietotni, varat piekļūt bezsaistes kartes un maršrutiko ikviens pieredzējis ceļotājs zina, ka tas ir nepieciešams, jo mobilā tīkla uztveršana savvaļā var būt sarežģīta.

AllTrails: pārgājienu pārgājieni (AppStore saite)
AllTrails: pārgājienu pārgājieniBezmaksas

Burkāni Fit

Burkāni Fit

Vingrojumi un fitness ir nopietns bizness, kas laika gaitā reāli ietekmē veselību un dzīves kvalitāti. Protams, kā var apliecināt ikviens, kurš, veicot vingrojumu mēģinājumu, redzējis savu sejas izteiksmi sporta zāles spogulī, tas var būt arī diezgan smieklīgi. Ja meklējat lietotni, kas pieskaras humoram, kas raksturīgs tam, ka mēs visi labprātīgi pakļaujamies fiziskai spīdzināšanai, Carrot Fit ir paredzēts jums.

Zem pārsega Carrot Fit dara to pašu, ko dara daudzas fitnesa lietotnes: piedāvāt apmācības norādījumus, pārraudzīt mērķus un laika gaitā izsekot biometrijas datiem. Tomēr viņš to visu dara sarkastiskas attieksmes, humora un personības paketē. Treniņiem ir jautri nosaukumi, un arī treniņu izsekošana ir interesanta, to vajadzētu izmēģināt.

Ir vērts teikt, ka Burkāna īpašais humora zīmols nav piemērots visiem, jo ​​animācija un māksla ir izpelnījušās zināmu kritiku par iespējamām ķermeņa kaunināšanas problēmām. Tomēr, ja jums patīk treniņu partneris, kura noskaņa liek jums pasmieties par sevi, tā ir jautra izvēle.

CARROT Fit (AppStore saite)
BURKĀNS Fit5,99 €

Apple Fitness+

Apple Fitness+: kikbokss, labākās Apple Watch lietotnes

Var būt viegli pieķerties visām Apple Watch pieejamajām fitnesa lietotņu opcijām, taču šai pārliekai izvēlei nevajadzētu tik traucēt, ka tas aizēno Apple pirmās puses centienus. Apple Fitness+ ir lieliska iespēja tiem, kas vēlas stilīgā un pieejamā veidā izplatīt savu treniņu režīmu, lai iegūtu plašu pieredzi, fitnesa un prasmju līmeni.

Ir vērts izcelt piedāvāto apmācību plašumu. Ir pieejamas tipiskās kardio un spēka iespējas, taču varat arī izpētīt dejas, airēšanu, meditāciju un HIIT un dažādi citi režīmi. Varat pat izpētīt vingrinājumus, kas sagrupēti pēc tā, ko Apple sauc par kolekcijām, kas apkopo treniņus pēc tēmas vai noteiktām grupām, piemēram, grūtniecēm.

Kā gaidīts, ņemot vērā, ka tas ir pirmās puses produkts, integrācija ar Apple Watch un tā biometriskā skenēšana ir nemanāma. Varat arī pārraidīt šos skaitļus uz citu ekrānu, ja izmantojat to, lai skatītu vadītu treniņu. Draugi un ģimenes locekļi, kas ir arī Apple Watch lietotāji, var pat savienot pārī savas ierīces, lai kopīgotu rezultātus vai izaicinātu viens otru.

Abonements maksā 80 eiro gadā, taču to var koplietot līdz pat pieciem citiem lietotājiem, padarot Fitness+ par vienu no lētākajām iespējām šajā sarakstā, ja pareizi spēlējat savas kārtis. Tas nav tik dziļš vai detalizēts kā citas pieejamās lietotnes, taču Apple Fitness+ noteikti ir lielisks sākumpunkts fitnesa domājošam viedpulksteņa īpašniekam.

Nākotnes personīgais treniņš

labākās Apple Watch lietotnes

Ir daudzas lietas, ko viedpulksteņa lietotne var darīt, lai palīdzētu virzīt un motivēt jūsu fitnesa meklējumus, taču dažiem cilvēkiem tas absolūti nevar aizstāt individuālo uzmanību, ko saņemat no personīgā trenera. Future veidotāji to saprot un vēlas pievērst šāda veida individualizētu uzmanību, kā arī tādu tūlītējumu, ko piedāvā Apple Watch kā platforma.

Būtībā, Future saskaņos jūs ar īstu personīgo treneri, kurš sadarbosies ar jums, izmantojot lietotni, lai izveidotu treniņu režīmu un mērķus atbilstoši jūsu individuālajām spējām un pēc tam laika gaitā sadarbojieties ar jums, lai izsekotu progresam un nodrošinātu motivāciju. Videoklipi tiek skatīti viedtālrunī un tiek kontrolēti, izmantojot pulksteni, izmantojot trenera iepriekš ierakstītus norādījumus. Viss ir ļoti personalizēts, un jūsu treneris laika gaitā veidos treniņus, pamatojoties uz jūsu progresu.

Negatīvā puse ir tāda, ka šāda veida individuālā aprūpe nav lēta: abonements maksā apmēram 149 USD mēnesī pēc viena mēneša bezmaksas izmēģinājuma perioda. Tomēr tas ir lētāk nekā daudzas personīgās apmācības iespējas, un, ja jums nepieciešama šāda veida uzmanība un norādījumi, tas ir vērtīgs ieguldījums.

Ir svarīgi zināt, ka šī lietotne nav pieejama visās pasaules daļās, un es domāju, ka laika gaitā tā izplatīsies arvien vairāk valstīs.

Lietotne vairs nav pieejama veikalā App Store