Galaxy S24 Ultra pirms palaišanas noplūda īsā praktiskā video

Pēc neskaitāmiem renderēšanas un dažiem reāliem attēliem tagad ir nopludināts praktisks Galaxy S24 Ultra video. Īss video, kas publicēts vietnē X, parāda gaidāmā Samsung flagmaņa plakano displeju ar iespējotu AOD (vienmēr ieslēgts displejs). Ierīce tiks izlaista 17. janvārī kopā ar Galaxy S24 un Galaxy S24+.

Noplūdušajā video redzams Galaxy S24 Ultra plakanais displejs

Nopludināto praktisko video par Galaxy S24 Ultra sākotnēji ievietoja ievērojamais gudrinieks Ice Universe. Videoklips vēlāk tika izdzēsts — tas, iespējams, bija Samsung DMCA noņemšana. Tomēr daži citi X lietotāji to atkārtoti augšupielādēja. Ja vien Samsung neuzņemsies vēlreiz, jūs varat skaties to šeit vai nedaudz zemāk šajā rakstā.

Saskaņā ar Ice Universe teikto, video nāca no aizsargplēves ražotājs. Kāds uzņēmuma pārstāvis ierakstīja video pirms un pēc aizsargplēves uzlikšanas Galaxy S24 Ultra un nopludināja to tiešsaistē. Videoklipa beigās tālruņa displeja augšpusē varat redzēt papildu stikla slāni.

Šī noplūde neatklāj neko tādu, ko mēs jau nezinām par jauno Samsung flagmani. Ierīcei ir plakans displejs, kas ir būtiskas dizaina izmaiņas salīdzinājumā ar Galaxy S23 Ultra izliekto displeju. Jaunais modelis arī pārslēdzas no alumīnija rāmja uz titāna rāmi. Šķiet, ka videoklipā redzamā vienība ir violetas krāsas variants. Galaxy S24 Ultra būs pieejams arī pelēkā, melnā un dzeltenā krāsā.

Arī pārējie divi modeļi būs pieejami tajās pašās četrās krāsās, bet ar alumīnija rāmi. Kā parasti, Samsung piedāvās dažus papildu krāsu veidus tikai savā oficiālajā vietnē. Tas vienmēr dara to un jau ķircina to pašu gaidāmajam vadošajam sastāvam. Zaļa, zila un oranža varētu būt trīs ekskluzīvās Galaxy S24 Ultra krāsu iespējas.

Jaunie Samsung flagmaņi debitē mazāk nekā pēc nedēļas

Samsung jau ir apstiprinājis, ka Galaxy S24 sērija tiks oficiāli pieejama 17. janvārī, ti, nākamajā trešdienā. Palaišanas pasākums jeb Galaxy Unpacked notiks Sanhosē un tiks straumēts tiešraidē tās oficiālajā tīmekļa vietnē un YouTube kanālā. Uzņēmums atvērs tālruņu iepriekšējus pasūtījumus tūlīt pēc palaišanas. Tas arī atvērs pagaidu Galaxy Experience Spaces vairākās pilsētās visā pasaulē, lai ļautu faniem klātienē izmēģināt ierīces pirms to iegādes. Vēl tikai dažas dienas līdz oficiālajai atklāšanai.