Kas mēs esam

Pateicoties mūsu komandas aizrautībai un ekspertīzei, mēs jums piedāvājam precīzu informāciju, attiecīgas analīzes un inovatīvas perspektīvas par tehnoloģiskajām tendencēm, kas veido mūsu pasauli. Bet kas ir šīs pastāvīgi attīstības mediju aizsācējs? Uzziniet vairāk par Tehnologijas komandu.

Mūsu komanda

Kārlis – Dibinātājs un Vīziju Radītājs

Kārlis ir radošā smadzeņu darbība aiz “Tehnologijas”. Jau jaunībā viņu saviļņoja digitālais pasaules, kas viņu aizveda līdz programmatūras inženierijas grādu iegūšanai Rīgas Tehniskajā universitātē. Pēc daudzu gadu pieredzes inovatīvos startapos kā programmatūras izstrādātājs, Kārlis nolēma savienot savu tehnoloģiju aizraušanos ar mīlestību pret komunikāciju, izveidojot “Tehnologijas”. Viņa mērķis ir padarīt tehnoloģisko informāciju pieejamāku un veidot kopieni datorikas entuziastiem visā pasaulē.

Aleksandrs – Galvenais Redaktors

Aleksandrs ir pamatstāvs aiz “Tehnologijas” redakcionālās bagātības. Dzimis Latvijā, viņš ir studējis labas. Ar vairāk kā desmit gadu pieredzi tehnoloģiju žurnālistikā, viņš nodrošina, ka mūsu analīzes ir gan tehniskas, gan aizsniedzamas, uzturot redakcionālo kvalitāti, kas veido mūsu mediju reputāciju.

Aina – Vecākā Žurnāliste

Aina, vecākā žurnāliste, ir īsta tendenču medniece. Dzimusi Latvijā, viņa ir studējusi Ņujorkā. Specializējoties datoru drošībā un digitālajās inovācijās, viņa veido reportāžas aktualitāšu centrā un piedāvā mūsu lasītājiem saistošus stāstus, kas atklāj tehnoloģiju industrijas aizkulises.

Tehnologijas nav vienkārši informācijas platforma: mēs esam uzticama balss nepārtrauktā digitālā pasaulē. Mēs stipri ticam, ka tehnoloģijām ir spēks mainīt mūsu dzīves, un tāpēc mēs nepārtraukti strādājam, lai nodrošinātu jums precīzu, izglītojošu un iedvesmojošu saturu.

Pievienojies Tehnologijas kopienai un ielūkojieties informātikas un digitālās pasaules kodolā kopā ar mums!