iRobot Roomba Combo j7+ piedāvā 200 $ atlaidi vietnē Amazon šodien!

Amazon gada nogales izpārdošana turpinās spēcīgi, ar jauku 200 USD atlaidi iRobot Roomba Combo j7+. Kuru jūs varat paņemt tieši tagad tikai par 699 USD. Tā nav visu laiku zemākā Roomba Combo j7+ cena, taču tā ir diezgan tuvu.

iRobot Roomba Combo j7+ ir iespaidīgs, jo tas slauka un sūc putekļus. Tas tiek darīts, paceļot mopu uz augšu un virs vakuuma, kad tas nonāk paklājā. Tas neļauj mopam kļūt slapjam un netīram. Tas ir aizraujoši, kā iRobot to ir paveicis, un ir lieliski redzēt, kā šeit notiek gan tīrīšana, gan putekļsūcējs.

Esmu izmantojis iRobot Roomba Combo j7+ jau vairākus mēnešus, un man ļoti patika šis robotu putekļsūcējs. Tam nav daudz iestatījumu, ar kuriem jūs varētu sajaukt. Ideja šeit ir tāda, lai jūs liktu tai tīrīt, un tas tieši to arī dara. Tam ir diezgan laba sūkšana, un dubultās gumijas rullīšu sukas apakšā darbojas ļoti labi, lai pēc iespējas vairāk savāktu netīrumus, putekļus un citus gružus.

Tas ir patiešām piemērots tiem, kam ir mājdzīvnieki, jo rullīšu sukas nesapinās ar matiem, un tās pietuvojas paklājam, lai paceltu visus matus. Tam ir arī kamera priekšpusē, kā arī LED gaisma. Šī kamera palīdz robotam putekļsūcējam redzēt, kas atrodas tā priekšā.

Kādu laiku tur iRobot bija nopietna problēma, jo viņu Roombas skrēja pāri mājdzīvnieku atkritumiem un smērēja tos pa māju. iRobot to ir novērsis, un tagad viņu putekļsūcēji var identificēt objektus un izvairīties no tiem. LED gaismu izmanto, lai redzētu zem gultām, tumšās telpās utt.

Šis ir fantastisks robotu putekļsūcējs, un patiesībā tas ir viens no retajiem, ko es joprojām ieteiktu šobrīd.

Jūs varat paņemt iRobot Roomba Combo j7+ no Amazon jau šodien, izmantojot tālāk norādīto saiti.