Samsung salokāmais displejs iztur MIL-STD 810G izturības testu

Samsung ir ieguvis MIL-STD 810G izturības sertifikātu savam 7 collu salokāmam displejam, piemēram, tam, kas tiek izmantots Galaxy Z Fold 5. Tas ir pirmais salokāmais panelis pasaulē, kas izturējis šo ASV atzīto militārā līmeņa izturības testu. Aizsardzības departaments. Gaidāmajā Galaxy Z Fold 6 jābūt tādam pašam panelim.

Samsung no jauna definē salokāmos displejus ar MIL-STD 810G izturību

MIL-STD 810G ir ASV militārpersonu izstrādāts izturības standarts. Sākotnēji tas tika izmantots militārā aprīkojuma izturības novērtēšanai, bet tagad tas ir komerciāls izturības standarts dažādām ierīcēm. Produktiem tiek veikta virkne stingru testu, lai noteiktu, vai tie var izturēt skarbos vides apstākļus un rupju fizisku apstrādi.

Saskaņā ar Korejas plašsaziņas līdzekļiem Samsung pieprasīja Ilinoisā bāzētajam globālajam drošības zinātnes uzņēmumam UL Solutions pārbaudīt tā 7 collu salokāmā displeja izturību atbilstoši MIL-STD 810G standartam. pazīstama arī kā Amerikas “militārā specifikācija” (MilSpec). Kā daļa no testa, firma pakļāva paneli -10°C/14°F temperatūrai un sasaldēja to, izsmidzinot ūdeni, veidojot virs tā ledus kārtiņu.

Tas saglabāja displeju sasaldētu zem 6 mm bieza ledus četras stundas. Pēc visa šī salokāmais panelis bija lieliski lietojams. Tam nebija nekādu veiktspējas problēmu pat tad, ja divas stundas pēc kārtas tika pakļauta ekstremālām temperatūrām no -32°C/90°F līdz 63°C/145°F. Uzņēmums šādas pēkšņas temperatūras izmaiņas atkārtoja trīs reizes 12 stundu laikā, bet displejs saglabājās spēcīgs.

Šoka testiem UL Solutions veica 26 dažādus eksperimentus. Tas ietvēra displeja nomešanu no aptuveni 1,22 m/122 cm augstuma dažādos virzienos. Tas ir augstums, kādā cilvēki parasti izmanto savus tālruņus. Panelis izturēja kritienus un arī turpināja izturēt gravitācijas paātrinājuma testu. Tas tika pagriezts ar ātrumu, kas līdz 10,5 reizēm pārsniedza gravitācijas spēku. Tiek ziņots, ka astronauti un lidmašīnu daļas tiek pārbaudīti līdzīgi.

Samsung ir līderis salokāmo tehnoloģiju jomā

MIL-STD 810G izturības sertifikāts salokāmam displejam nav mazs sasniegums. Ja kāds to varēja sasniegt pirmais, tas bija Samsung. Korejas uzņēmums ir vispieredzējušākais salokāmo viedtālruņu ražotājs pasaulē. Tas ir līderis salokāmo tehnoloģiju jomā. Uzņēmumam pieder aptuveni 1800 patentu, kas saistīti ar salokāmām tehnoloģijām ASV (pieteikumi un piešķirtie patenti). Tas ir četras reizes vairāk nekā tuvākajiem konkurentiem.

“Izmantojot militāro specifikāciju sertifikāciju, mēs apstiprinājām, ka Samsung Display ir stabila tehnoloģiskā priekšrocība salokāmo displeju tirgū, kas ir pierādījis sevi kā nākamās paaudzes formas faktors,” sacīja. Cho Yong-seok, Samsung Display mazo un vidējo uzņēmumu nodaļas mārketinga komandas vadītājs. Uzņēmums Galaxy Z Fold 6 un Galaxy Z Flip 6 laidīs klajā 2024. gada otrajā pusē.