Google Bard varētu jums palīdzēt ar īsziņām

Mākslīgais intelekts varētu jums palīdzēt gandrīz visā dzīvē, kāpēc gan lai tas nepalīdz rakstīt īsziņas? Tas ir kaut kas, ko Google var plānot darīt. Pateicoties jaunai noplūdei, šķiet, ka Google strādā pie Bard ieviešanas pakalpojumā Google ziņojumi. Kā jau varat iedomāties, tas ievērojami atvieglos īsziņu sūtīšanu citiem cilvēkiem.

Šajā brīdī džins ir ārā no pudeles; AI tehnoloģija ir šeit, lai paliktu. Tam ir milzīga ietekme uz tehnoloģiju pasauli un mūsu dzīvi (gan pozitīvu, gan negatīvu). Google piedāvā funkciju “Palīdziet man rakstīt” tādos produktos kā Google dokumenti un Gmail. Uzņēmums strādā pie tā, lai Palīdziet man rakstīt visu pārlūkprogrammā Chrome. Tas darbojas tādā veidā, ka AI varēsiet ģenerēt saturu jebkurā teksta laukā, izmantojot pārlūkprogrammu Chrome. Tas ienesīs AI spēku daudzos citos vidusmēra lietotāja dzīves stūros.

Google galu galā varētu ieviest Bard Google ziņojumos

Šobrīd tā joprojām ir noplūde un baumas, tāpēc šīs ziņas vēlēsities uztvert ar nelielu sāls graudu. Lai kā būtu maijs, tas izskatās diezgan pilnīgs. Tipster AssembleDebug publicēja dažus nopludinātus Google ziņojumu ekrānuzņēmumus ar šo funkciju. Tas ir pietiekami pilnīgs, lai tiktu parādīts lietotnē, taču tas vēl nav 100% funkcionāls.

Vienā ekrānuzņēmumā mēs redzam ziņojumu, kas iepazīstina lietotāju ar Bardu. Šajā ziņojumā ir paskaidrots, par ko ir runa. Šķiet, ka Bardam būs sava īpaša saruna, līdzīgi kā Snapchat My AI. Tātad šķiet, ka šajā sarunā varēsit sazināties ar Bārdu tāpat kā pārlūkprogrammā. Jūs nosūtīsit teksta vaicājumus, izmantojot ziņojumus, un tas jums ģenerēs atbildes. Otrajā ekrānuzņēmumā mēs pat redzam, ka Bards parādās kā kontaktpersona.

Pēdējā ekrānuzņēmumā ir redzams obligātais ziņojums “izlasiet mūsu pakalpojumu sniegšanas noteikumus”, kas izskaidro daudz informācijas par Bard un dod lietotājiem iespēju to pieņemt vai noraidīt.

Google pēdējā laikā ir paziņojis par dažām jaunām funkcijām savām lietotnēm. Piemēram, Google Chat beidzot saņem balss ziņojumus. Turklāt Google Bard ir ceļā uz Google lietotni. Izmantojot šo jaunāko ziņojumu, šķiet, ka Google gatavojas ievērojamai jaunu funkciju atklāšanai. Mēs neesam pārliecināti, vai tas būs daļa no jaunas funkcijas samazināšanas, vai arī Google gatavojas patvaļīgi palaist šos papildinājumus. Jebkurā gadījumā ir patīkami redzēt, ka uzņēmums saviem produktiem izlaiž daudz jaunu un noderīgu funkciju