ASV Galaxy Z Fold 5 un Flip 5 Android 14 atjauninājums tiek plaši izplatīts

Samsung turpina atjaunināt savas Galaxy ierīces uz Android 14 un One UI 6.0. Lielais Galaxy Z Fold 5 un Galaxy Z Flip 5 atjauninājums tagad ir plaši pieejams ASV. Uzņēmums to ir izlaidis arī Galaxy S21 FE, Galaxy M34 un Galaxy M14 5G starptautiskajos tirgos.

Android 14 ir plaši pieejams tālruņiem Galaxy Z Fold 5 un Flip 5 ASV

Samsung novembra trešajā nedēļā ASV sāka virzīt uz Android 14 balstītu One UI 6.0 atjauninājumu tālruņiem Galaxy Z Fold 5 un Galaxy Z Flip 5. Pirmo reizi tas tika izlaists Verizon tīkla ierīcēm, kas ir bloķētas ar mobilo sakaru operatoru. Uzņēmums pakāpeniski pārklāja salokāmo duetu arī citos tīklos. Tomēr lietotājiem ar atbloķētām vienībām bija jāgaida ilgāk.

Gaidīšana tagad ir beigusies, jo abi modeļi plaši saņem lielo atjauninājumu štatā. Jaunais Galaxy Z Fold 5 programmaparatūras versijas numurs ir F946U1UEU1BWK9 savukārt Galaxy Z Flip 5 tas ir F731U1UEU1BWK9. Samsung ir apvienojis 2023. gada novembra drošības ielāpu ar Android 14 atjauninājumu abiem salokāmajiem. Tas jau ir izlaidis decembra ielāpu dažiem citiem modeļiem, tostarp Galaxy S23 sērijai.

Salokāmais duets tuvāko nedēļu laikā var saņemt šī mēneša drošības ielāpu ar atsevišķu atjauninājumu. Tajā ir labojumi vairāk nekā 60 ievainojamībām, no kurām vismaz septiņas ir kritiskas problēmas. Lai gan tas ir svarīgs drošības atjauninājums, jaunākais laidiens nodrošina daudz jaunu funkciju un uzlabojumu jūsu Samsung salokāmajā ierīcē. Sākot ar jaunām kameras funkcijām un beidzot ar lietotāja interfeisa uzlabojumiem, ir daudz ko gaidīt.

Jaunā Android versija ir pieejama arī Galaxy S21 FE visā pasaulē

Pagājušajā nedēļā Samsung izlaida Android 14 atjauninājumu Galaxy S21 FE ASV. Jaunā Android versija tagad ir pieejama tālrunim starptautiskajos tirgos. Tas tiek izlaists ar būvējuma numuru G990BXXU6FWK3 vai G990B2XXU5FWK3 atkarībā no modeļa varianta. Ierīcei nav pieejams decembra drošības ielāps, jo Samsung apvienoja pagājušā mēneša drošības laidienu.

Galaxy M34 un Galaxy M14 5G ir citi Samsung tālruņi, kas nesen sāka darboties saņemot Android 14 atjauninājumu. Pirmais paņem atjauninājumu ar būvējuma numuru M346BXXUBWL1. Tas ir M146BXXU2BWK8 pēdējam. Abi modeļi saņem novembra drošības ielāpu ar One UI 6.0. Ja izmantojat kādu no šīm Samsung Galaxy ierīcēm, varat pārbaudīt atjauninājumus lietotnē Iestatījumi.