Google Pixel dominē MKBHD aklo kameru testā: vai ir svarīga augstākās kvalitātes aparatūra?

Sīvajā viedtālruņu fotografēšanas pasaulē Google Pixel ierīces atkal ir uzvarējušas MKBHD aklo viedtālruņu kameru testā 2023. gadam. Populārais YouTube lietotājs veica visaptverošu 20 viedtālruņu modeļu novērtējumu trīs galvenajās kategorijās: dienas, vājā apgaismojuma un portreta režīms. . Turklāt tika ieviesta ievērojama kategorija “vidējais ELO vērtējums”, un daudziem par pārsteigumu šajā kategorijā dominēja Google Pixel ierīces.

Dienas kategorijā MKBHD aklo kameru testā Google Pixel 7a nodrošināja augstāko vietu, demonstrējot tā zvaigžņu fotografēšanas iespējas ideālos apgaismojuma apstākļos. Tests ietvēra arī izaicinājumu novērtēt HDR vadību ar logu aiz muguras pilnā saulē. Pixel 7a šajā kategorijā pārspēja tādus konkurentus kā Google Pixel Fold un OnePlus Open. Taisnības labad jāsaka, ka budžetam draudzīgais Google vai Pixel 7a piedāvājums ne tikai šķiet lieliska izvēle kameru entuziastiem, bet arī lieliski piemērots ikvienam, kurš meklē universālu ierīci.

Interesanti, ka cenu zīme šajā aklajā testā neatspoguļojas, neskatoties uz visiem lielajiem 1 collu sensoriem un augstākās kvalitātes objektīviem.

Pārejot uz neredzīgo kameru testu zema apgaismojuma kategoriju, iPhone 15 Pro ieguva kroni, demonstrējot savu spēju izcelties sarežģītos apgaismojuma apstākļos. Proti, divas Pixel ierīces, Google Pixel 8 Pro un Google Pixel 7a, ieguva otro un trešo pozīciju, uzsverot Google nepārtrauktos panākumus fotografēšanas sadaļā.

Aklo kameru testa portreta režīma kategorijā Google vēlreiz apliecināja savu dominējošo stāvokli, Pixel 8 Pro kļūstot par fanu iecienītāko šāda veida fotografēšanai. Galaxy Z Fold 5 un iPhone 15 Pro nodrošināja attiecīgi otro un trešo pozīciju.

Kategorijā “Vidējais ELO vērtējums”, kas nodēvēta par “Tautas čempionu”, Google viedtālruņi ieņēma trīs labākās pozīcijas. Pixel 7a nodrošināja augstāko vidējo ELO novērtējumu, kam sekoja Pixel 8 Pro un Pixel Fold. Šī pārliecinošā Google uzvara uzsver tās popularitāti mobilās fotogrāfijas cienītāju vidū.

Koncentrējoties uz cenas un kvalitātes attiecību, “Visvairāk balsu par dolāru”, Pixel 7a atkal kļuva par uzvarētāju, demonstrējot tā izcilo fotografēšanas veiktspēju salīdzinājumā ar cenu. Otro un trešo vietu ieņēma Nothing Phone (2) un OnePlus 11, uzsverot kvalitātes un pieejamības līdzsvaru viedtālruņu tirgū.

Augstākais kopējais vidējais ELO (avots: MKBHD)