5 triki, kas pārsteigs jūsu prātu operētājsistēmai iOS 17

Mēs zinām, ka gaidīšana līdz WWDC24, kurā mēs pirmo reizi redzēsim iOS 18, būs nedaudz ilga, tomēr neuztraucieties, jo jūsu iPhone News draugi vienmēr ir šeit, lai jūs apkalpotu.

Mēs parādām piecus neticamus trikus, kas pārsteigs jūsu prātu, lai jūs varētu pilnībā izmantot iOS 17 sniegtās iespējas. Atklājiet kopā ar mums šos fantastiskos trikus, mēs esam pārliecināti, ka jūs nezinājāt lielāko daļu no tiem… vai arī zinājāt?

Orientācijas bloķēšana, atverot lietotni

Būsim godīgi, dažreiz mēs vēlamies, lai ekrāna orientācija būtu bloķēta, un dažreiz mēs to nedarām. Tas būs atkarīgs no mūsu izmantotajām lietojumprogrammām, piemēram, WhatsApp pārsvarā tiks izmantots vertikāli, savukārt citas, kas paredzētas multivides satura patērēšanai, piemēram, YouTube, darbojas daudz labāk horizontāli, īpaši standarta izmēra ierīcēs, piemēram, iPhone 15. .

Vai zinājāt, ka iPhone var automātiski bloķēt ekrāna orientāciju atkarībā no izmantotās lietotnes?? Jā, tā ir viena no šīm lietām, par ko iOS lietotāji dažreiz pat nedomā.

Lai to izdarītu, jums vienkārši jāveic šādas darbības:

 1. Atveriet lietojumprogrammu Īsceļi un dodieties uz automatizācijas sadaļu.
 2. Ekrāna augšējā labajā stūrī nospiediet simbolu “+”.
 3. Meklēšanas lodziņā izvēlieties opciju “lietotne > tiek atvērta > palaist nekavējoties”, lai to izdarītu, vienkārši izvēlieties, kura lietojumprogramma aktivizēs automatizāciju.
 4. Nospiediet “nākamais” un meklēšanas lodziņā ierakstiet “iestatīt orientācijas bloķēšanu”.

Jums vienkārši ir jāsaglabā automatizācija, un tagad, kad tiek atvērtas jūsu atlasītās lietojumprogrammas, tiks definēts ekrāna orientācijas bloķētājs, lai jums nekad vairs nebūtu tāda absurda problēma.

Vai jūs traucē ekrāna spilgtums naktī?

Dažreiz mēs gulējam, izmantojot savu iPhone, un domājam: Spilgtums ir minimāls, bet tas joprojām mani traucē.

Mirdzums

Neuztraucieties, mums ir risinājums šai problēmai, un jūs varēsiet pielāgoties tā, lai kaitinošais minimālais spilgtums vairs neradītu jums problēmas ar vieglu aizmigšanu. Šim nolūkam mums ir tikai jādara veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Atveriet lietojumprogrammu Iestatījumi jūsu iPhone.
 2. Dodieties uz pieejamības sadaļu.
 3. Pieejamības opcijās izvēlieties saīsnes opciju.
 4. Atlasiet baltā punkta samazināšanas opciju, līdz tiek parādīta zila atzīme.

Tagad minimālais spilgtums, kas ekrānā varēsiet noregulēt tas būs vēl zemāks par to, kas tika rādīts iepriekš. Tomēr, ja vēlaties precīzāk pielāgot ekrāna balto punktu, vienkārši dodieties uz ekrāna un teksta lieluma sadaļu pieejamības iestatījumos, kur varat to vēl vairāk samazināt.

Uzlabojiet savu balsi tālruņa zvanos

Kopš operētājsistēmas iOS 15 Apple ir integrējis sistēmas, kas ļauj pielāgot vai uzlabot lietotāju balss skaidrību, kad viņi veic tālruņa zvanus. FaceTime, bet tagad ar iOS 17 šī iespēja pat ir pārnesta uz zvaniem pa mobilo līniju. Nepalaidiet garām iespēju pilnībā izmantot zvanu veikšanas iespējas ar nepārspējamu skaidrību vai skaņas kvalitāti. Par to, veiciet šīs darbības:

Mikrofons

 1. Pārliecinieties, vai veicat zvanu, tikai tad tiks parādīts šis iestatījums.
 2. Sarunas laikā atveriet vadības centru un izvēlieties opciju, kas tiek parādīta augšējā labajā stūrī ar mikrofona simbolu.
 3. Parādīsies nolaižamā izvēlne ar vairākām opcijām, tāpēc jums jāizvēlas centrālā.

Mēs neiesakām izvēlēties pēdējo iespēju, jo tā ir konfigurācija, kas ļaus tvert arī apkārtējo skaņu, proti, otrs sarunu biedrs pat dzirdēs apkārt ejošo cilvēku čukstus.

Noņemiet audio no Live Photos iPhone tālrunī

Kad Apple ieviesa Live Photos, tas pasaulei parādīja hibrīdu starp GIF un video. Nolūks nav nekas cits kā iemūžināt fotogrāfiju, neatsakoties, iemūžinot arī mirkli tieši pirms un pēc kadra, sava veida zibspuldzi, miniatmiņu. Tomēr realitāte ir tāda, ka lietotāji, kuriem šī funkcija ir aktivizēta, nezina, kā to deaktivizēt.

Viena no kaitinošākajām Live Photos problēmām ir fakts, ka tiek ierakstīta skaņa, un, kad viss, ko vēlaties darīt, ir fotografēt, pēdējais, ko vēlaties darīt, ir ierakstīt skaņu. Problēma rodas, ja vēlaties kopīgot tiešraides fotoattēlu un nezināt, kā noņemt audio. Bet neuztraucieties, mēs atkal esam šeit, lai jums palīdzētu, Jums vienkārši jāveic šādas darbības:

Tiešraides fotoattēls

 1. Atveriet lietojumprogrammu Fotogrāfijas iOS.
 2. Meklējiet jebkuru tiešo fotoattēlu.
 3. Augšējā labajā stūrī atlasiet rediģēšanas opciju.
 4. Rediģēšanas rīkā nospiediet Live Photo ikonu apakšējā apgabalā.
 5. Tagad noklikšķiniet uz skaļruņa ikonas augšējā kreisajā stūrī.
 6. Visbeidzot nospiediet “OK”, un rediģētais tiešraides fotoattēls tiks vēlreiz saglabāts bez audio.

Ietaupiet akumulatoru, atspējojot šo absurdo funkcionalitāti

Tastatūras taustes atgriezeniskā saite Tas tika integrēts Android ierīcēs gadsimtiem ilgi, tomēr pagāja ilgs laiks, lai sasniegtu iOS, un tagad mēs varam saprast, kāpēc. iPhone nav ierīces, kas izceļas ar savu autonomiju, it īpaši modeļos, kas nav Max, tomēr šī funkcionalitāte ir ļoti populāra noteiktiem lietotājiem, jo ​​tā ļauj mums saņemt atsauksmes par to, ko mēs rakstām.

Tomēr, lai gan jūs to nezināt, izmantojiet haptisko atgriezenisko saiti iOS tastatūrai ir neparasti augsts akumulatora patēriņš. Atgādinām, ka iPhone Haptic Touch nav vienkāršs vibrācijas motors, tā ir vismodernākā sistēma tirgū, lai arī Apple savās ierīcēs ir nolēmusi iztikt bez fiziska 3D Touch.

Lai kā arī būtu, dodieties uz Iestatījumi > Skaņas un vibrācijas, un vēlāk tastatūras atbildes apgabalā deaktivizējiet šo funkcionalitāti. Taču es neiesaku atslēgt sistēmas vibrāciju, jo tādā veidā varēsiet labāk mijiedarboties ar savu iPhone.