Esiet spēles priekšā: uzziniet, kā izveidot modernu restorānu lietotni 2024. gadā

Restorāni šodien saskaras ar lielāku konkurenci nekā jebkad agrāk. Lai paliktu līknes priekšā, ēdināšanas iestādēm ir optimāli jāizmanto tehnoloģija, ko izmanto mūsdienu klienti. Tā kā arvien vairāk cilvēku ikdienas uzdevumu veikšanai paļaujas uz saviem viedtālruņiem, mobilo ierīču loma restorānu lietotnes kļūst par būtisku turpmākai izaugsmei.

Saskaņā ar jaunākajām aptaujām, vairāk nekā 60% ASV klientu izvēlas pasūtīt izņemt vai piegāde, izmantojot restorāna lietotni. Ērti lietojamas lietojumprogrammas izstrāde ļauj ēdināšanas iestādēm satikt klientus tur, kur tie atrodas, racionalizēt darbību, palielināt lojalitāti un palielināt pārdošanas apjomu.

Kāpēc veidot a restorāna tīmekļa lietojumprogramma?

A nākamās paaudzes lietotne sniedz stratēģiskas priekšrocības vairākās jomās. Ieguldīšana tajā ir iespēja nostiprināties savā konkurencē un pozicionēt savu vietu ilgtermiņa panākumiem.

Vienmērīga tiešsaistes pasūtīšanas darbība

An automatizēta restorānu pasūtīšanas sistēma ļauj klientiem ērti veikt pasūtījumus no jebkuras vietas, izmantojot savas mobilās ierīces. Tas ļauj iegūt vairāk impulsīvu pasūtījumu un sasniegt klientus ārpus parastā piegādes rādiusa. Ar intuitīvu saskarni un saglabātu apmeklētāju informāciju pasūtīšanas process ir ātrs un bez piepūles.

Paaugstināta efektivitāte

Procesu automatizācija samazina izmaksas un optimizē ikdienas darbību. Darbinieki pavada mazāk laika, pieņemot pasūtījumus pa tālruni, savukārt datorizētā rēķinu izrakstīšana un pārskatu sagatavošana ietaupa stundas administratīvā darba. Virtuves var skatīt tiešsaistes pasūtījumus reāllaikā, lai tos sagatavotu efektīvāk. Digitāls restorānu gaidīšanas saraksti un rezervāciju pārvaldība novērš neskaidrības un nodrošina, ka katrs klients tiek ņemts vērā.

Vērtīga statistika

Tīmekļa lietojumprogramma ģenerē datus un ļauj skatīt populārākos izvēlnes vienumus, pārdošanas tendences laika gaitā un daudz ko citu. Varat izsekot, kā klienti mijiedarbojas ar jūsu lietotni, un redzēt, kuras funkcijas tiek izmantotas visbiežāk. Turklāt jūs varat nosūtīt mērķtiecīgus akcijas, pamatojoties uz pasūtījumu vēsturi un atrašanās vietu. Pārskatīšanas platformu integrācija ļauj pārraudzīt klientu atsauksmes un veikt uzlabojumus.

Uzlabots zīmols

Jūsu pielāgotā lietojumprogramma ļauj demonstrēt savu zīmola identitāti tiešsaistē. Jūs varat izcelt sava restorāna stāstu, kulinārijas koncepciju un unikālos atribūtus visā dizainā; profesionāli ēdieni, atmosfēras fotoattēli un jūsu zīmola krāsas un logotips rada pareizo vizuālo iespaidu un piesaista klientus jūsu uzņēmumam pat tad, kad viņi neēd.

Visprogresīvākā restorāna tīmekļa lietojumprogramma: veiksmes galvenās sastāvdaļas

Tā kā patērētājiem ir pieejamas neskaitāmas ēdināšanas iespējas, jums ir jāizceļ sava vieta. Un jūsu pieteikums var kļūt par būtisku sastāvdaļu jūsu panākumu receptē. Tālāk sniegtie ieskati izpēta dažas funkcijas un restorāna lietotnes funkcijas bez kā ēdināšanas iestādes mūsdienās nevar iztikt.

Pasūtīšana tiešsaistē un ātra piegāde

Tikai ar dažiem pieskārieniem restorāna ēdienkartes lietotne, jūsu klientiem vajadzētu būt iespējai pārlūkot ēdienkarti, pielāgot pasūtījumus un sagatavot ēdienu saņemšanai vai piegādei. Papildu ērtībām dodiet pusdienotājiem iespēju saglabāt maksājumu informāciju, iecienītākās maltītes un piegādes adreses, lai paātrinātu turpmāko pasūtījumu izpildi.

Personalizēti ieteikumi, kas trāpīja uz vietas

To vislabāk ilustrē piemērs. Jūs jau zināt, ka konkrēts apmeklētājs vienmēr pasūta zivis piektdienās. Tātad, kad viņi atver lietotni, lai veiktu rezervāciju, tā piedāvā jūsu jauno jūras asaru ēdienu. Jaunajiem klientiem mākslīgais intelekts var analizēt viņu sociālos profilus un saskaņot tos ar ēdienkartēm, kuras mīl cilvēki ar līdzīgām interesēm.

Rezervācijas un gaidīšanas saraksta pārvaldība padarīts vienkāršs

Ar dažiem klikšķiem pusdienotājiem vajadzētu būt iespējai izvēlēties ballītes lielumu, datumu un laiku, lai pārbaudītu pieejamību un nekavējoties rezervētu galdiņu. Restorānos ar ierobežotu vietu skaitu lietojumprogramma parādīs paredzamo gaidīšanas laiku un nosūtīs paziņojumu, kad galds būs gatavs.

Klientu lojalitātes un atlīdzības programmas

A mobilā pasūtīšanas sistēma restorāniem izmanto datus par apmeklētāju vēlmēm un uzvedību, lai personalizētu piedāvājumus. Ieviešot lojalitātes programmu, varat sākt ar primārajām atlīdzībām, piemēram, piedāvāt privilēģijas pēc noteikta apmeklējumu skaita vai iztērētās naudas. Tā kā klienti nopelna vairāk punktu, jūs varat atbloķēt VIP līmeņus ar nozīmīgākām priekšrocībām.

Populāras maksājumu vārtejas

Veco labo kredītkaršu un plaši izplatītu vārtejas, piemēram, Google/Apple Pay vai Paypal, apvienošana ir bezskaidras naudas maksājumu klasika. Lai iegūtu patiesi nevainojamu pieredzi, papildiniet automatizēta pārtikas pasūtīšanas sistēma ar augsto tehnoloģiju risinājumiem, kas liek maksājumiem šķist pēcpārdomas. Piemēram, NFC ļauj klientiem pieskarties savai viedierīcei, lai samaksātu uzreiz. Kad viesi ceļas, lai dotos prom, kopējā rēķina summa tiek automātiski iekasēta, izmantojot noklusējuma maksājuma veidu, un tiek nosūtīta digitāla kvīts.

Novatoriskas īpatnības, kas izceļ jūsu lietotni no konkurentiem

Iepriekš uzskaitītās funkcijas ir būtiskas, taču tās ļauj jums pielīdzināties iestādēm, kas turpina soli. Mūsdienās par līderiem izvirzās tie, kas tehnoloģiju izmantošanā ir priekšā citiem. Pārsteigt klientus ar augstām tehnoloģijām ir ne mazāk svarīgi kā piedāvāt gardus ēdienus.

Tātad, kā tehnoloģijas var jums palīdzēt jūsu restorāna darbībā?

Pārsteidziet savus apmeklētājus ar AR izvēlne un ēdiena vizualizācija

Varat likt saviem pusdienotājiem iedomāties, cik fantastiski garšo jūsu burgers. AR tehnoloģija izmanto kameru klientu viedierīcēs, lai parasto ēdienkarti pārvērstu par interaktīvu pieredzi, kurā ēdieni tiek parādīti reālistiskā 3D formātā. Cilvēki var pārbaudīt ēdienu no visiem leņķiem, tuvināt sastāvdaļas un pat iegūt aptuvenu kaloriju skaitu un uztura faktus.

Pieņemšana balss pasūtīšana restorāniem izmantojot viedos palīgus

Mūsdienās mākslīgā intelekta vadīts palīgs saprot sarežģītus pieprasījumus, piemēram: “Ei, rezervējiet galdiņu 3 personām rīt plkst. 19.00. Skatiet, vai uz terases ir vietas. Ak, un pajautājiet bezglutēna iespējas mana drauga uztura vajadzībām. Viedie palīgi var sazināties ar klientiem, lai apstiprinātu informāciju, veiktu rezervācijas un atzīmētu visas prasības.

Viesu iesaistes uzlabošana, integrējot sociālos medijus un sniedzot atsauksmes uz vietas

Divvirzienu saziņas kanāli, piemēram, tērzēšanas roboti, nodrošina viesiem atvērtu kontaktlīniju. Aptaujas, atsauksmes un vērtējumi zvaigznītēs ir citi vienkārši veidi, kā viņi var dalīties savās atsauksmēs. Turklāt, izmantojot lietotnē iebūvētās sociālo mediju pierakstīšanās un koplietošanas iespējas, viesi var publicēt ziņas par savām maltītēm. Šāds mārketings ir nenovērtējams jūsu zīmola popularizēšanai un jaunu apmeklētāju piesaistīšanai.

Izmantošana IoT restorānā lai automatizētu virtuvi

Automatizētie procesi atbrīvo darbiniekus darbam ar lielāku pievienoto vērtību. IoT pārtikas rūpniecībā (īpaši ēdināšanas iestādēs) nodrošina informācijas paneli, lai īsumā skatītu visas darbības. Savstarpēji savienoti sensori automātiski izseko krājumus, uzrauga temperatūru un aprīkojumu un racionalizē ēdiena gatavošanu.

Panākumu plāns nozarē vadošās lietotnes izveidē

Vai esat iesācējs uzņēmējs ar ideju par tīmekļa lietojumprogrammu? Tagad ir laiks pārvērst savu redzējumu par realitāti. Ievērojot projektu, jūs varat izveidot produktu, kas aizrauj lietotājus un dominē tirgū:

  • Veiciet tirgus izpēti, lai identificētu savu TA. Izmantojot aptaujas, atsauksmes, tiešsaistes diskusijas un citus rīkus, uzziniet, ko pusdienotāji vēlas lietotnē un kas atvieglos viņu dzīvi.
  • Apzīmējiet lietotnes mērķus, galvenās funkcijas un lietotāja interfeisu. Izlemiet, vai vēlaties atvieglot pasūtījumu veikšanu, izmantojot AI pasūtīšanas sistēmauzlabot lojalitātes programmas, uzlabot kopējo ēdināšanas pieredzi utt. Koncentrējieties uz 2 vai 3 galvenajiem mērķiem, lai izvairītos no nemērķtiecīga putru.
  • Sadarbojieties ar ekspertiem. Ārpakalpojumi dizaineriem un izstrādātājiem lai izveidotu stiepļu rāmjus, prototipus un gludu, bet intuitīvu saskarni. Vienkāršas izvēlnes, minimāls klikšķu skaits un dabiska navigācija priecē lietotājus.
  • Izveidojiet stabilu aizmugures infrastruktūru un integrējiet API. Nodrošiniet pareizo tehnoloģiju kopumu un trešo pušu integrāciju, piemēram, maksājumu apstrādi, pārskatus, kartes un paziņojumus. Ir ļoti svarīgi izveidot uzticamu infrastruktūru, kas atbalsta jūsu turpmāko lietojumprogrammu.
  • Stingri pārbaudiet un pārdodiet lietotni, lai veicinātu adopciju. Beta testēšana kā a vietējā restorāna lietotne starp lojālajiem klientiem un draugiem. Lūdziet godīgas atsauksmes un meklējiet kļūdas, kļūmes vai uzlabošanas iespējas.
  • Palaidiet lietotni un efektīvi pārdodiet to. Atbalstiet savu lietotni ar vilinošu mārketinga kampaņu, kuras mērķauditorija ir jūsu galvenā mērķauditorija. Piedāvājiet īpašas akcijas, lai piesaistītu sākotnējos lietotājus un sāktu veidot popularitāti.

Apakšējā līnija

Ja esat restorāns, kas tiecas pēc efektīvas gaidīšanas saraksta lietotne vai uzņēmējs ar spilgtu ideju, restorāna aplikācijas izveide var būt jūsu nākamais lielais solis. Mēs vairs neesam 2014. gadā, kad bija ieteicamas mobilās lietotnes. 2024. gadā tie ir obligāti.

Bet šeit nav runa tikai par lēkšanu. Restorānu lietotņu izstrāde var mainīt to, kā cilvēki mijiedarbojas ar zīmolu. Tā ir iespēja demonstrēt norises vietas stilu, veicināt lojalitāti un piesaistīt pusdienotājus, lai kur viņi atrastos.