LG tikko prezentēja dažus iespaidīgus WebOS viedos monitorus

CES 2024 ir tepat aiz stūra, un lielākie tehnoloģiju zīmoli gatavojas iepazīstināt sabiedrību ar savām jaunākajām un labākajām ierīcēm. LG ir viens no tiem, un tas tikko demonstrēja savus gaidāmos MyView viedos monitorus. Šis ir jaunu ar 4K WebOS darbināmu monitoru komplekts, ko izmantojat kā atsevišķus ekrānus.

Paredzēts, ka CES 2024 notiks Lasvegasā no 9. līdz 12. janvārim. Lai gan tas tā ir, LG, Korejas tehnoloģiju gigants, piedāvā mums nogaršot, ko tas piedāvā. Uzņēmums pēdējos gados ir licis lielu uzsvaru uz savu ekrāna tehnoloģiju. Tā arī strādā pie tā, lai tuvāko pāris gadu laikā savos produktos ieviestu vairāk AI. Šie viedie monitori ir tikai uzņēmuma 2024. gada iekarošanas sākums.

LG atklāj savus jaunos MyView viedos monitorus

Uzņēmums noņēma trīs modeļus, un tiem visiem ir dažādas funkcijas. Neatkarīgi no tā, visi trīs izmēri ir 31,5 collas un tiem ir 4K izšķirtspēja (3840 x 2160). Turklāt visi trīs modeļi ir saderīgi ar HDR10 un aptver 95% no DCI-P3 krāsu gammas.

Tie ir jauka izskata monitori ar diezgan plāniem rāmjiem un krāšņiem displejiem. Mēs runājam par LG — vienu no labākajiem displeju ražotājiem pasaulē. Tāpēc ar šiem ekrāniem varat sagaidīt lielisku kvalitāti. Tā kā šie ir viedie monitori, tiem ir aprīkots ar viedo operētājsistēmu. Tie ir aprīkoti ar LG WebOS 23. Tas nodrošina piekļuvi daudzām lietotnēm, kuras varat izmantot, piemēram, straumēšanas lietotnes. Tātad jūs varēsit izmantot tādas platformas kā Netflix, Hulu, Disney+, Paramount+ utt.

Runājot par lietojamību, šie monitori ir saderīgi arī ar Microsoft 365. Tātad jūs varēsiet tos izmantot darbam, neizmantojot datoru.

Diviem augšējā līmeņa monitoriem (modeļiem 32RS85U un 32SR83U) ir regulējami statīvi, lai jūs varētu tos pacelt un nolaist atbilstoši savām vēlmēm. Trio labākajam modelim ir arī iebūvēta kamera jūsu videozvaniem.

LG demonstrēs šos monitorus CES 2024 laikā, tāpēc jums būs jāpievērš uzmanība tiem LG stendā.