iPhone 15 Pro ir ideāls tālrunis spēlēm

Viens no lielākajiem iPhone 15 izlaišanas pārsteigumiem bija ziņas, ka Pro versijām bija A17 Pro mikroshēma, kas spēj palaist AAA videospēles. Tādas spēles, kurām parasti būtu jādarbojas konsolē, personālajā datorā vai Mac datorā, jo citos tālruņos nav šīm spēlēm nepieciešamo resursu. Tāpēc viņi veido iPhone 15 Pro ir ideāls tālrunis spēlēm

IPhone 15 Pro veiktspējas uzlabojumi un iespējas nodrošina, ka šīs spēles ir vispievilcīgākās, kādas jebkad ir redzētas viedtālrunī. Paskatīsimies!

iPhones konkurē ar spēļu konsolēm, pateicoties jaudīgām mikroshēmām, piemēram, A17, kā arī spilgtiem, augsta pikseļu blīvuma OLED displejiem, kas spēj nodrošināt 120 Hz atsvaidzes intensitāti.

iPhone piedāvā arī milzīgu mobilo spēļu bibliotēku, ar iOS bieži saņem jaunākās premium spēles pirms Androidun, pateicoties Apple izcilajai aparatūras un programmatūras integrācijai, jūs varat sagaidīt izcilu veiktspēju pat ar versijām, kas vecākas par iPhone 15 Pro.

Ja jums patīk mobilās spēles un vēlaties uzzināt, kurš iPhone ir vislabākais, ko šobrīd spēlēt, mēs esam šeit, lai jums palīdzētu, lai gan raksta virsraksts to skaidri parāda.

Kurš iPhone ir vislabākais spēlētājiem?

iPhone 15 Pro ir ideāls tālrunis spēlēm

Man šobrīd labākais risinājums neapšaubāmi ir iPhone 15 Pro, jo tam ir visa iPhone 15 Pro Max jauda mazākā, ērtākā un ergonomiskākā izmērā. Tā ir taisnība, ka iPhone 15 Pro trūkst kameras 5x optiskās tālummaiņas, taču spēlētājiem tas nebūs tik svarīgi, kā tas būs fotogrāfiem.

Otrs galvenais faktors, lai atšķirtu šos divus tālruņus, ir Akumulatora darbības laiks: 23 stundas Pro, salīdzinot ar 29 stundām Pro Max. Tas noteikti būs svarīgs faktors tiem, kas sagaida ilgas spēļu sesijas.

Tāpat kā iPhone 15, Pro versijai ir 6,1 collas ekrāns, bet Pro iPhone ekrānam ir ProMotion tehnoloģija un 120 Hz adaptīvais atsvaidzes intensitāte, kas ir ideāli piemērota spēlēm, kas pārvietojas ātri.

IPhone 15 Pro iekšpusē ir jaunākā iPhone mikroshēma A17 Pro ar sešu kodolu centrālo procesoru, sešu kodolu GPU un 8 GB RAM. GPU ir tas, kas ir tik spēcīgs, piedāvājot ar aparatūru paātrinātu staru izsekošanu un tīkla ēnojumu, kas nozīmē, ka spēlētāji sajutīs tādas ēnas un atspulgus, kādus parasti redz konsolēs.

Šīs funkcijas padara iPhone 15 Pro par ideālu tālruni spēlēm

Vai iPhone 14 vai iPhone 13 ir piemērots spēlēm?

Patiešām, starp šiem diviem iPhone modeļiem nav daudz atšķirību. Abi tālruņi piedāvā gandrīz vienu un to pašu A15 Bionic procesoru. Pateicoties iPhone 14 papildu grafikas kodolam, tas varētu būt labāks pirkums spēlēm, taču tas maksā vairāk nekā iPhone 13, tāpēc, iespējams, iPhone 13 ar lielāku krātuvi par tādu pašu cenu ir labāks nekā iPhone 14 ar mazāku krātuves apjomu. .

Kādas spēles ir pieejamas iPhone?

Arkādiešu

Ir miljoniem spēļu iPhone tālruņiem, un daudzas no augstākās klases spēlēm ir pieejamas operētājsistēmā iOS pirms Android. Jūs varat spēlēt tādas spēles kā:

  • Alto odiseja, starp mums un asfalts 9
  • Leģendas, Assassin’s Creed, Call of Duty: Mobile, Clash of Clans, Diablo Immortal un Final Fantasy VII Ever Crisis
  • Grand Theft Auto: San Andreas, Lego Starwars: TCS, Mario Kart Tour un Marvel Contest of Champions
  • Minecraft, Monument Valley 2, Pokémon Unite, Roblox, Tetris un Tomb Raider pārlādēti

Apple ir arī iespēja iegādāties Apple Arcade, spēļu abonēšanas pakalpojums, kas piedāvā vairāk nekā 200 spēles dažādos žanros un stilos. Tas maksā 6,99 eiro mēnesī un ietver tādas spēles kā:

  • Beyond a Steel Sky, Crossy Road: Castle, Cut the Rope 3 un Disney Melee Mania
  • Football Manager 2023 Touch, Hello Kitty Island Adventure, Sonic Dream Team un daudzas citas.

Tomēr ne visas spēles darbojas visās ierīcēs. Piemēram, Resident Evil Village ir saderīgs tikai ar iPhone 15 Pro un 15 Pro Max, kā arī ar vairākiem iPad. Assassin’s Creed: Mirage un Death Stranding, kas ir pieejami tikai iPhone 15 Pro un Pro Max.

Spēlētāji var spēlēt pret draugiem sadalītajā ekrānā, savukārt Game Center un SharePlay nozīmē, ka varat spēlēt ar draugiem pat tad, kad viņi nav blakus.

Citas lietojumprogrammas vai serveri

Citas spēles ir pieejamas, izmantojot pakalpojumu Xbox Cloud Gaming, ja esat Game Pass Ultimate abonents, taču jūs straumējat spēli no viņu serveriem, jo ​​Apple pašlaik neļauj lietotājiem piekļūt citiem iPhone lietotņu veikaliem.

Tas var mainīties nākotnē, ja ES digitālo tirgu likums liks Apple atvērt lietotņu izplatīšanu citos veidos, nevis App Store. Ja tas notiks, tas var likt Apple iPhone tālrunī atļaut sānu ielādi lietotnēm, kas nav App Store, tādējādi atverot ierīces vēl vairāk spēļu un, iespējams, ļaunprātīgas programmatūras.

Pagaidām Android lietotājiem ir pieejamas spēles, kuras iPhone lietotājiem nav pieejamas, un viņi var arī izmantot emulatora lietotņu priekšrocības, lai spēlētu vecas konsoles spēles.

Kādas specifikācijas man ir nepieciešamas iPhone spēlēm?

iPhone 15 Pro ir ideāls tālrunis spēlēm

IPhone 15 Pro un 15 Pro Max ir šobrīd vismodernākā iPhone mikroshēma: A17 Pro. Tas ir sešu kodolu centrālais procesors, sešu kodolu GPU ar 8 GB RAM — lielākā RAM, ko Apple jebkad ir iekļāvusi iPhone un neapšaubāma priekšrocība spēlētājiem.

Pēc Apple domām, A17 Pro GPU ir par 20% ātrāks nekā tā priekšgājējs, un tajā ir iekļauta arī aparatūras paātrināta staru izsekošana un tīkla ēnojums, tāpat kā M3 mikroshēma Mac datoros. Tas nozīmē, ka spēlētāji sajutīs ēnas un atspulgus. kas parasti ir redzami tikai konsolēs.

Tas ir A17, kā ar A16 Bionic, kas atrodams iPhone 15 un 15 Plus iekšpusē, un 2022. gada iPhone 14 Pro/Max? Kad tas tika palaists, šī mikroshēma bija ātrāka par konkurentiem un joprojām labi turas, kā redzams zemāk esošajos etalonos.

Tā rezultātā iPhone 15 un 15 Plus joprojām ir lieliski iPhone tālruņi spēlēm, ja vien jūs neiebilstat, ka ir dažas spēles, kas nav saderīgas ar šiem tālruņiem, piemēram, Resident Evil Village un Assassin’s Creed: Mirage un Death Stranding. .

Kā gaidīts, iPhone 15 Pro un iPhone 15 pārspēja savus priekšgājējus, taču kā tie darbojas salīdzinājumā ar citiem viedtālruņiem? Mūsu kolēģi no Tech Advisor ir salīdzinājuši iPhone 15 un iPhone 15 Pro ar vairākiem Android tālruņiem. Kā redzat zemāk esošajos etalonos, iPhone 15 un 15 Pro ir jūdzes priekšā konkurentiem Geekbench 6 rezultātos.

jaudas rezultāti

iPhone 15 Pro akumulators

Vēl viena lieta, kas jāpatur prātā, izvēloties iPhone akumulatora darbības laiku, it īpaši, ja, visticamāk, spēlēsit spēles ilgu laiku. Noderīgs ir arī ātrs ielādes laiks. Visgarākais akumulatora darbības laiks ir iPhone 15 Pro Max ar līdz pat 29 stundām, lielāks formas faktors slēpj lielāku akumulatoru.

Nākamais ir līdzīga izmēra iPhone 15 Plus ar 26 stundām. IPhone 15 Pro piedāvā līdz 23 stundām, savukārt iPhone 15 var darboties līdz pat 20 stundām. Tie ir Apple skaitļi, un tie neattiecas uz spēlēm, taču tiem vajadzētu sniegt jums priekšstatu par to, ko sagaidīt. Ātrai uzlādei vajadzētu sniegt jums 50% uzlāde 30 minūtēs ja izmantojat 20 W lādētāju (50% ātra iPhone 15 Pro Max uzlāde prasa 5 minūtes ilgāk, taču tas galu galā ir lielāks akumulators).

Varat arī apsvērt, cik daudz krātuves varat iegūt par savu naudu. Spēles un spēļu dati aizņem vietu, un vēlāk iPhone tālrunī vairs nevarēsiet pievienot vairāk vietas. Tāpēc iegūstiet to, ko varat atļauties. Tas var nozīmēt mazāk jaudīga (vai mazāka) iPhone, lai jūs varētu iegūt dubultu krātuvi.

Visbeidzot, pievērsiet uzmanību ekrāna kvalitātei. Visiem 15. sērijas iPhone tālruņiem ir augsts maksimālais spilgtums (līdz 2000 nitiem ārpus telpām). Līdz 2023. gadam iPhone 15 un 15 Plus iegūs šādu spilgtuma līmeni: iPhone 14 un 13 maksimālā spilgtuma ierobežojums ir 1200 niti, un otrās paaudzes iPhone SE spēj izturēt tikai 625 nitus.

Secinājums

Kā vienmēr, es ceru, ka jums patika šis raksts par to, kā iPhone 15 Pro ir ideāls tālrunis spēlēm. Īsi sakot, tā ir taisnība, ka daudzi iPhone modeļi var būt lielisks risinājums spēlēm, taču, ja mēs vēlamies iegūt labāko no labākajiem un spēlēt jaunākās spēles, labākais risinājums ir iPhone 15 Pro. tas ir ērts un ergonomisks ar 6,1 collas izmēru, jaudīgs ar A17 mikroshēmu, un tam ir lieliska autonomija līdz 23 stundām, kas pievienota ātrai uzlādei. Un jūs, vai spēlēšanai izmantojat iPhone?