OpenAI vēlas padarīt AI drošu bērniem

AI tehnoloģija, tāpat kā lielākā daļa tehnoloģiju, kas ietver internetu un personas datus, apdraud bērnus un ģimenes. Šobrīd mums ir tikai viens gads, un mēs pārejam uz šo jauno ģeneratīvo AI laikmetu, un mēs joprojām atklājam iespējamos riskus. OpenAI ir sadarbojies ar Common Sense Media, lai palīdzētu padarīt AI drošu bērniem un ģimenēm.

AI drošība šobrīd ir viena no lielākajām tēmām tehnoloģiju pasaulē. Šī tehnoloģija ietver daudz datu, kas iegūti no interneta, un cilvēki nezina, kur šie dati nonāk. Piemēram, tika nopludinātas dažas ChatGPT sarunas, un tika izvesti sensitīvi dati. Turklāt mākslīgā intelekta tērzēšanas roboti riskē radīt kaitīgu vai aizskarošu saturu, pamatojoties uz informāciju, ko tie apkopo no interneta.

Tātad uzņēmumi un regulējošās iestādes cenšas padarīt AI drošu ikvienam. Tas ir ļoti grūts uzdevums, jo AI joprojām lielā mērā nav regulēta. Mums vienkārši būs jāredz, kā lietas iet, laikam ejot.

OpenAI vēlas padarīt AI drošu bērniem

Šķiet, ka Sems Altmens tagad dara tūkstoš un vienu lietu. Paralēli OpenAI vadīšanai viņš sadarbojas ar Samsung, lai izveidotu uz AI orientētas mikroshēmas, un sadarbojas ar Jony Ive, lai izstrādātu AI ierīci. Varētu domāt, ka viņam ir darba pilnas rokas, bet šķiet, ka tā nav.

Saskaņā ar Common Sense Media ziņojumu OpenAI un Common Sense Media sadarbojas, lai izveidotu saprātīgas vadlīnijas, kas padara AI lietošanu drošu bērniem un ģimenēm. Tas ietvers tādu rīku un izglītojošu materiālu nodrošināšanu, kas saistīti ar AI tehnoloģiju, ko bērni un ģimenes var izmantot. Informācija, iespējams, ir viens no labākajiem instrumentiem šajā gadījumā. Lielākā daļa vecāku nezina par ģeneratīvo AI un nezina par ar to saistīto risku, kas saistīts ar to, ka bērni tiek pakļauti tam. Tātad, tas ir ļoti noderīgi.

Turklāt uzņēmumi koncentrēsies uz bērniem draudzīgu GPT nodrošināšanu GPT veikalā. Ja nezināt, kas ir GPT veikals, OpenAI to nesen atklāja. GPT veikals ir tirgus, kurā lietotāji var instalēt lietošanai pielāgotus GPT.

Šobrīd uzņēmumi vēl ir plānošanas stadijā, tāpēc mums nav pārāk daudz informācijas par to, kas no tā sanāks. Tomēr tas lielā mērā attiecas uz daudziem noteikumiem un noteikumiem attiecībā uz AI. Mēs visi joprojām gaidām, kad tinte nožūs un tiks pieņemti noteikumi. Tātad, laiks rādīs.