Apple atjaunina iPhone 15 un iPhone 15 Pro akumulatora darbības laiku

Akumulators vienmēr ir bijis viens no Apple produktu vājajiem punktiem. Ne tikai aparatūras līmenī, bet arī uzņēmuma kā uzņēmuma caurspīdīguma līmenī tas, kas pamazām attīstās un ar programmatūras atjauninājumu palīdzību parāda lietotājam arvien vairāk informācijas. Faktiski Apple iet vienu soli tālāk, un iOS 17.4 parādīs vairāk informācijas un vizuālā veidā, lai redzēt iPhone un iPad akumulatora darbības laika attīstību un nodrošināt tā optimizāciju. Turklāt Apple ir izmantojis iespēju atjauniniet iPhone 15 un iPhone 15 Pro akumulatora darbības laiku. Mēs jums visu pastāstām pēc lēciena.

iPhone 15 un 15 Pro: 80% akumulatora ar 1000 uzlādes cikliem

Apple piedāvā oficiālu informāciju par akumulatoriem pēc simtiem testu un izmēģinājumu veikšanas, lai sniegtu vairāk vai mazāk precīzu savu ierīču akumulatoru kalpošanas laika skaitli. The akumulatora lietderīgās lietošanas laiks To definē kā ierīces akumulatora ietilpību mūsdienās, salīdzinot ar laiku, kad ierīce bija jauna. Un šie dati ļauj vienā mirklī redzēt, cik novecojis akumulators.

Līdz ar iOS 17.4 izlaišanu tiks parādīta plašāka informācija par produkta kalpošanas laiku. Tomēr Apple ir izmantojis iespēju atjauniniet iPhone 15 un iPhone 15 Pro oficiālos akumulatora darbības laika datus. Līdz šim tika ziņots, ka iPhone 15 Tie saglabātu līdz pat 80% no savas jaudas ar 500 pilni uzlādes cikli. Taču šis skaitlis ir mainījies, kopš Apple ir veicis jaunus testus ar iPhone 15 komponentiem un mainījis datus.

Jaunie dati liecina par to 80% no akumulatora jaudas tiek iegūti ar 1000 pilniem uzlādes cikliem. Saskaņā ar Cupertino avotu teikto, uzņēmums dažādos apstākļos un ikdienas scenārijos strādāja pie akumulatoru uzlādes un izlādes aptuveni 1000 reižu un ieguva šo rezultātu. Atcerieties, ka Šīs izmaiņas ir iekļautas tikai iPhone 15 Visos tā modeļos pārējās ierīces turpina ar 500 cikliem, lai saglabātu 80% no akumulatora lietderīgās lietošanas laika.