Galaxy Buds 3 Pro, kas ietver ierīces AI reāllaika tulkošanai

Samsung nesen laida klajā Galaxy Book 4 sērijas Windows klēpjdatorus ar AI integrāciju. Uzņēmums arī gatavojas nākammēnes ieviest Galaxy S24 sērijas vadošo viedtālruni ar ierīcē iebūvētām AI iespējām. Noplūdes ir atklājušas, ka jaunie tālruņi ir piekrauti ar AI funkcijām. Šķiet, ka korejiešu behemots piedāvās sava veida AI funkcijas arī savās nākamās paaudzes bezvadu austiņās — Galaxy Buds 3 Pro.

Galaxy Buds 3 Pro var lepoties ar AI iespējām ierīcē

Oktobrī Samsung laida klajā Galaxy Buds FE kā pieejamu TWS austiņu pāri. Tie piedāvā izcilu skaņas kvalitāti, trokšņu slāpēšanu un citas funkcijas par savu cenu (99 USD). Tomēr Galaxy Buds FE nav uzņēmuma vadošās bezvadu austiņas. Dažās vietās jaunajiem pumpuriem trūkst, tostarp skārienvadības. Tie nav tādā pašā līmenī kā Galaxy Buds 2 Pro, kas debitēja pagājušā gada augustā.

Paredzams, ka Samsung 2024. gada otrajā pusē piedāvās Galaxy Buds 2 Pro turpinājumu, iespējams, līdzās saliekamajiem Galaxy Z Fold 6 un Galaxy Z Flip 6. Lai gan informācija ir ierobežota, slavenais X padomu sniedzējs Revegnus nesen atklāja interesantu informāciju par Korejas uzņēmuma nākamās paaudzes vadošajām TWS austiņām. Viņi saka, ka jaunie pumpuri leposies ierīces AI iespējas.

Saskaņā ar avotu teikto, Galaxy Buds 3 Pro izmantos AI reāllaika tulkošanas pakalpojumiem. Korejas mediji liecina, ka Samsung varētu piedāvāt balsu tulkošanu reāllaikā sarunu laikā. Turklāt pumpuri, iespējams, spēs tulkot aci pret aci sarunas, kad tās notiek, novēršot jebkādas valodas barjeras starp diviem indivīdiem. Uzņēmums varētu strādāt pie vairāk AI funkciju gaidāmajām bezvadu austiņām.

AI varētu arī palīdzēt uzlabot dažas no esošajām Samsung Galaxy Buds funkcijām. Samsung varētu izmantot mākslīgo intelektu efektīvākai aktīvai trokšņu slāpēšanai (ANC) un apkārtējās vides režīmam. Diemžēl nav daudz zināms par Galaxy Buds 3 Pro specifikācijām un funkcijām. Korejas uzņēmums var uzlabot audio kvalitāti un akumulatora darbības laiku salīdzinājumā ar pašreizējo Pro modeli.

Samsung neizlaidīs jaunas austiņas ar Galaxy S24 sēriju

Paredzams, ka Samsung izlaidīs Galaxy S24 sēriju 2024. gada 17. janvārī. Šķiet, ka gaidāmajam vadošajam trio netiks pievienotas jaunas austiņas. Uzņēmums nesen laida klajā pāri par pieņemamu cenu, tāpēc tas nesteidzas laist tirgū Galaxy Buds 3 Pro. Nākamās paaudzes vadošās austiņas, iespējams, debitēs kopā ar 2024. gada Galaxy salokāmajām austiņām. Mēs jūs informēsim, kad būs vairāk informācijas.