Jums vajadzētu sagaidīt savu AI spin 2024. gada pavasarī

Šī gada sākumā Humane AI satricināja tehnoloģiju pasauli, ieviešot AI Pin. Šī ir ierīce, kuras mērķis ir ieviest ģeneratīvo AI reālajā pasaulē, un tā ir pirmā šajā nozarē. Pēdējo pāris mēnešu laikā ir pieaugušas ziņas par to, piemēram, cik maksās AI Pin, tās ievērojamās funkcijas un cita informācija. Tagad, saskaņā ar avotiem, mēs zinām, ka AI Pin tiks piegādāts 2024. gada pavasarī.

Kas ir AI Pin?

Iedomājieties, ka paņemat ChatGPT un piegriežat to pie krekla. Tas būtībā ir AI Pin. Tā ir maza mobilā ierīce, kuru varat piesprādzēt pie krekla. Tam ir iespēja skenēt reālās pasaules objektus, izmantojot iebūvēto kameru un mikrofonu, un sniegt jums atsauksmes, izmantojot ģeneratīvo AI.

Pieņemsim, jūs skenējat pārtikas produktu, izmantojot pogu Pin. Izmantojot ģeneratīvo AI, tas varēs noskaidrot, ko tas skatās, un atbildēt uz jautājumiem, pamatojoties uz to. Uzņēmuma līdzdibinātājs Imran Chaudhri sniedza piemēru, kā skenēt konfekšu batoniņu un jautāt, vai viņam to vajadzētu ēst Ted Talk laikā.

Saskaņā ar Humane teikto, AI Pin nav operētājsistēmas per se. Tā vietā tas ir aprakstīts kā AI modeļu kolekcija, kas var piekļūt, kad nepieciešams. Tātad, ja uzdodat tam jautājumu, šķiet, ka tas meklēs un piesitīs uzdevumam pareizo modeli.

Cik tas maksā?

Šī ir brīnišķīga ierīce, un tā ir dārga. AI Pin maksā 699 USD, un jūs saņemat komplektu ar visiem pamatiem. Tas ietver arī dažus piederumus. Jūs saņemsiet tapu, divus akumulatora pastiprinātājus, uzlādes futrāli, uzlādes vadu, sienas adapteri un bezvadu uzlādes paliktni.

Kopā ar PIN jums būs jāmaksā arī a 24 USD mēnesī abonēšanas maksa par bezvadu pakalpojumu. To nodrošina Verizon, un jums tas būs nepieciešams, lai PIN varētu piekļūt internetam; tādējādi jums tas būs nepieciešams, lai piekļūtu AI modeļiem.

AI Pin tiks nosūtīts pēc vairākiem mēnešiem

Šī ir patiešām unikāla ierīce, un tā izskatās daudzsološa. Ja vēlaties kādu no tiem iegūt, vēl būs kāds laiks pagaidīt. Saskaņā ar dažiem jauniem ziņojumiem AI Pin oficiāli tiks nosūtīts 2024. gada martā. Tas ir paredzēts cilvēkiem, kuri pasūtījumus veic agri. Ja esat vēlāk izmantojis, jūsu pasūtījumi tiks saņemti nedaudz vēlāk.