Google Bard varētu saņemt jauninājumu (un cenu zīmi)

2023. gads bija Google AI gads, un tajā tika ieviests Google Bard. Mēs jau kādu laiku zinājām, ka Bardu aktivizēs Gemini, un tagad mums ir vairāk informācijas par to. Saskaņā ar noplūdi vietnē X (formāli Twitter), Google strādā pie tērzēšanas robota ar nosaukumu Bard Advanced, un izskatās, ka to nevarēs izmantot bez maksas.

Mums ir viss, kas jums jāzina par Google Gemini, lai tas varētu atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem. Turklāt, ja esat neizpratnē par to, kā Google Bard un Gemini atšķiras, varat to izlasīt. Ir svarīgi zināt, ar ko šie produkti atšķiras, jo Google tos abus atklāja tajā pašā gadā.

Google strādā pie Bard Advanced, un tas, visticamāk, nebūs bezmaksas

Bard jau kādu laiku darbojas, un Google ir aktivizējusi daudzus savus pakalpojumus, izmantojot to. Tomēr decembrī mēs tikām iepazīstināti ar Bard powered by Gemini. Šajā tērzēšanas robota versijā tiek izmantots Gemini Pro LLM (lielo valodu modelis). Šī versija pašlaik ir pieejama un bez maksas lietojama.

Tomēr vismodernākā Gemini versija tiek saukta par Gemini Ultra, un šim modelim ir iespēja ģenerēt attēlus un audio kopā ar tekstu. Tas ir absolūti gigantisks un konkurē ar OpenAI GPT-4 modeli. Gemini Ultra pašlaik nav pieejams, taču Google ķircināja janvāra izlaidumu.

Šķiet, ka Google aktivizēs Bard, izmantojot Gemini Ultra, un to varētu nosaukt par Bard Advanced. Tātad, Bard Advanced varētu ģenerēt attēlus un mūziku. Tomēr tas vēl jāredz.

Pamatojoties uz Google Bard kodu, ko atklāja Bedros Pamboukian vietnē X, Bard Advanced izmantošana maksās naudu. Kodā mēs redzam tekstu “izmēģiniet Bart Advanced 3 mēnešus uz mums”. Tas nozīmē, ka jums būs jāmaksā par pakalpojumu pēc 3 mēnešu izmēģinājuma perioda.

Arī kodā mēs redzam nefunkcionējošu Google One saiti. Tas norāda uz faktu, ka, lai izmantotu Bard Advanced, jums var būt nepieciešams Google One abonements. Tas ir līdzīgi tam, kā jums ir nepieciešams X Premium+ abonements, lai izmantotu Grok.

Pašlaik mēs nezinām Bard Advanced cenu, tāpēc mums būs jāgaida papildu informācija, lai to uzzinātu.