Apple Vision Pro XR austiņas nonāks plauktos 2024. gada februārī

Iespējams, Apple ir pabeidzis savu pirmās paaudzes XR (paplašinātās realitātes) austiņu Apple Vision Pro izlaišanas datumu. Saskaņā ar Bloomberg ziņojumu austiņas tirgū nonāks 2024. gada februārī. Izdevums nav norādījis datumu, taču teikts, ka uzņēmums ir mudinājis programmatūras izstrādātājus “sagatavoties” Vision Pro debijai tirgū, norādot uz drīzu izlaišanu. .

Apple gatavojas Vision Pro izlaišanai

Apple jūnijā paziņoja par Vision Pro. Pēc tam uzņēmums paziņoja, ka 3500 USD vērtās XR austiņas debitēs “2024. gada sākumā”, taču nesniedza precīzu datumu. Ziņojumi liecina, ka tas notiks jau janvārī. Tomēr Korejas plašsaziņas līdzekļi nesen paziņoja, ka Apple ir pārcēlis izlaišanu uz martu, domājams, lai produktam piešķirtu pēdējo pieskārienu. Galu galā tam ir jāattaisno milzīga cenu zīme.

Tikmēr avoti ir teikuši Bloomberg, ka Vision Pro tirgū nonāks februārī. Šķiet, ka Apple ir guvis ievērojamu progresu, sagatavojot austiņas mazumtirdzniecības debijai. Ražošana jau rit pilnā sparā, un uzņēmuma mērķis ir līdz janvāra beigām pabeigt klientu piesaistīto vienību ražošanu. Drīzumā tiks publicēts tirgus.

Publikācija saņēma arī e-pasta ziņojumu, ko Apple nosūtīja lietotņu un programmatūras izstrādātājiem. Tas mudināja izstrādātājus sākt testēt savas Vision Pro lietotnes ar jaunākajiem rīkiem. Uzņēmums arī lūdza viņus nosūtīt savu programmatūru Apple, lai saņemtu atsauksmes un sagatavotos austiņu debijai tirgū. Tas viss liecina par tuvojošos izlaišanu. Ja vien nav pēdējā brīža žagas, februāra vai marta izlaišana šķiet ļoti iespējama.

Tā kā Vision Pro ir pilnīgi jauns produkts Apple saimē — pirmā jaunā produktu kategorija kopš uzņēmuma ienākšanas viedpulksteņu tirgū 2015. gadā, tai ir jāapmāca darbinieki pareizi valkāt un lietot austiņas, lai viņi varētu labāk demonstrēt produktu potenciālo pircēju priekšā. Apmācības firma plāno uzsākt janvārī. Tas apmācītu vismaz divus darbiniekus no katras mazumtirdzniecības vietas.

Samsung strādā pie savas Vision Pro alternatīvas

Apple Vision Pro tirgū var būt jauna konkurence dažu mēnešu vai nedēļu laikā pēc tā debijas. Samsung strādā arī pie savām XR austiņām, kuras it kā sauc par Galaxy Glass. Tā steidzas izlaist produktu 2024. gada sākumā. Samsung ierīce var nebūt tik izcila kā Vision Pro, taču sagaidāms, ka tai būs daudz funkcionālu līdzību ar pēdējo. Šķiet, ka abi tehnoloģiju giganti ir gatavi XR cīņai nākamajā gadā.