Elago un tā vāki, kurus vēlēsities izmantot no šodienas

Mēs esam spējuši izmēģiniet plašu Elago zīmola iPhone maciņu katalogu, un rezultāts ir bijis vairāk nekā pārsteidzošs un apmierinošs. Ne tikai kvalitātes un cenas attiecības ziņā (kas, starp citu, ir izcila), bet arī iespēju salīdzināt ar citiem daudz augstākas cenas gadījumiem, piemēram, oficiālajiem Apple. Nepalaidiet to garām, jo Es jums apliecinu, ka līdz raksta beigām jūs vēlēsities, lai tas aptvertu jūsu ierīces.

Elago piedāvā plašu vāciņu klāstu visām gaumēm: silikons, caurspīdīgs, slīdošs, lai spēlētu ar krāsām, bruņas, lai pēc iespējas vairāk aizsargātu ierīci un citas personiskākas, lai jūs varētu izvēlēties savu stilu. Mēs Mēs esam spējuši pārbaudīt šķidrā silikona korpusu, magnētisko hibrīdu (caurspīdīgu), Glide un Armor, tās visas ar Magsafe un Kalifornijas zīmola lielu uzmanību detaļām.

No paša korpusa izņemšanas mēs iegūsim sajūta, ka mums ir ļoti rūpīgs mūsu iPhone papildinājums. Atverot kastīti, kurā tas ir, minimālistisku un tāda izmēra, kas der korpusam un maz citam, maciņam ir iesaiņojums, kas to nosedz, un korpuss ir novietots uz korķa dēļa pamatnes, lai tas nedeformētos. Turklāt tajās vienmēr ir iekļautas dažas zīmola un Kalifornijas uzlīmes, lai jūs varētu tās novietot, kur vien vēlaties (es esmu tās ievietojis savā Mac datorā).

Lai jūs varētu izlemt, pie kura palikt, Mēs komentēsim katru no Elago vākiem piedāvātajām detaļām pa vienam. Bet jā, vispirms nepasakot, ka jā, tas Visi kabeļi darbojas un ir pareizi piemēroti visiem gadījumiem, gan oficiālajiem, gan trešās puses gadījumiem. Par vienu problēmu mazāk.

Magnētiskais hibrīda korpuss (caurspīdīgs)

Elago caurspīdīgais magnētiskais hibrīda korpuss

Elago Magnetic Hybrid korpuss pilnībā nosedz ierīci no visām četrām pusēm. Biezums, ko tas sasniedz un ko tas pievieno iPhone, būs līdzīgs pārējo caurspīdīgo korpusu biezumam vai paša Apple oficiālajam korpusam, tas ir, Tas ierīcei nepiešķir pārspīlētu biezumu, atstājot to ļoti labi nosegtu. Ideāls maisījums.

Lai to varētu izdarīt, sāni ir izgatavoti no elastīgāka TPU nekā aizmugure ļoti viegli pievienojiet to mūsu iPhone. Turklāt mēs varam pielāgot Magsafe gredzenu aizmugurē un izvēlēties krāsu kādā mēs to vēlamies: balts, pelēks vai melns. Ideāli piemērots jūsu iPhone krāsai. Balto izvēlējos nostalģijas dēļ, ka pirmajos korpusos vienmēr bija balts, taču domāju, ka vidēji pelēkais apvienojumā ar iPhone dabisko titānu būtu bijis iespaidīgs.

Elago caurspīdīgais magnētiskais hibrīda korpuss

Kā norāda pats korpusa nosaukums, tas ir magnētisks, savietojams ar Magsafe. Pārbaudot to ar citiem piederumiem, piemēram, Apple ādas maku, Magsafe akumulatoru vai automašīnas turētāju, Man jāsaka, ka Magsafe vairāk nekā darbojas, tas labi satver mazās slīdēšanas, jo tas ir izgatavots no plastmasas, taču nekas satraucošs.

Vēl viens svarīgs punkts ir pogas. Tagad, kad mums ir arī darbības poga, mums ir jānospiež vēl viena poga, mijiedarbojoties ar mūsu iPhone, un šajā gadījumā Tie darbojas diezgan gludi. Lai izmantotu pogu, jums nav jāpiespiež pārāk spēcīgi.

Ja jums patīk caurspīdīgi futrāļi un jūs meklējat labu atbalstu ar Magsafešī neapšaubāmi ir iespēja, kas jāņem vērā.

Ja vēlies apskatīties, Elago pārdod savus produktus, izmantojot Amazon un platformā ir savs veikals. Turklāt Magnetic Hybrid futrālim šajās dienās ir atlaide, ja vēlaties izmantot priekšrocības, noklikšķinot uz tā.

Magnētiskais bruņu futrālis

Elago bruņu futrālis

Bruņas, kā norāda tās nosaukums, mums jau parāda, kur notiek šāvieni ar šo likmi. Labākā no Elago iespējām, ja vēlaties pēc iespējas vairāk aizsargāt savu iPhone pret negaidītiem kritieniem vai skrāpējumiem. Turklāt, lai gan sākumā jūs varētu domāt citādi, no visiem tiem, ko esmu varējis izmēģināt, ir ar vislabāko saķeri jo tas nav biezs un materiāls tam ļoti palīdz.

Ir pieejams bruņu futrālis tikai melnā krāsā bet ar daudzām detaļām, kas padara to unikālu. Korpusa iekšpusē redzēsiet vairākus Elago uzrakstus un viņš viņu mīlestība pret mazajām detaļām papildus ļoti mīkstajam TPU, kas vienmēr parūpēsies par jūsu iPhone aizmuguri.

Ja runājam par ārpusi, Magnētiskajām bruņām papildus kameras daļai ir arī visaptverošs iPhone pārklājums (un runājot par detaļām, kameru caurumi simulē pārnesumus). Pilnīgi panākumi, ja lietas uzmanības centrā ir aizsardzība.

Elago bruņu futrālis

Armor korpusā stūros ir iekļauta papildu aizsardzība, lai kritiena gadījumā absorbētu triecienus. Kaut kas, kas, manuprāt, estētiski to ietekmē sliktāk, bet ir ļoti nepieciešams. Tas apvieno ar raupja mugura, kas padara satvērienu daudz vieglāku, ne tikai personāls, bet arī Magsafe. Es domāju ka tas ir viens no spēcīgākajiem Magsafe magnētiem, ko jebkad esmu mēģinājis uz korpusa. Bravo Elago.

Elago bruņu futrālis

Beidzot parunāsim par pogām. Šajā gadījumā tie ir tikpat cieti kā caurspīdīgajā korpusā. Tas nozīmē ka nekādā gadījumā jums nebūs grūti tos pievilkt un jūtat, ka tiešām esat nospiedis vajadzīgo pogu.

Ja vēlaties nodrošināt savu iPhone maksimālu aizsardzību, jums ir nepieciešams iespaidīgs Magsafe, un jūs nevērtējat tik augstu estētiku, uzliekot tam vāciņu, lai nosegtu savu iPhone, Magnetic Armor ir jūsu futrālis, un jums patiks, cik tas ir ērts, satvēriens un vispār labā sajūta, ko tas jums radīs, to lietojot.

Ja jūs interesē, varat apskatīt magnētiskās bruņas.

Šķidrā silikona magnētiskais korpuss

Elago magnētiskais šķidrā silikona futrālis

Šķidrā silikona magnētiskais futrālis aptver vienu no iPhone korpusu pamatiem. Tie, kurus liela daļa iedzīvotāju izmanto ne tikai pārklājuma nodrošināšanai, bet arī iespējai apvienot savu iPhone ar dažādām krāsām. Un šajā Elago neatpaliek. Tas piedāvā lielisku aizsardzību un plašu krāsu klāstu, lai jūs varētu to ievietot savā iPhone.

Runājot par aizsardzību, Elago silikona korpuss pilnībā pārklāj iPhone tādā pašā veidā, kā to dara oficiālais Apple. Iekšējā daļā ir samts, kas parūpēsies par jūsu iPhone aizmuguri un tas lietā ir ļoti labi īstenots. Ko es ar to domāju? Jūs neredzēsiet dīvainus iegriezumus samta un nesegtās vietās, taču viss ir lieliski pārklāts ar samtu, izņemot, protams, pogas un skaļruņus. Šī iekšējā daļa, tāpat kā bruņas, Tas ir aprīkots ar unikālām Elago detaļām, piemēram, zibens skrūvi, lai atzīmētu Magsafe, vai uzraksti no paša zīmola, kas padara korpusu labāku.

Elago vāki

Runājot par materiālu, parunāsim par izmantoto silikonu. Daudzos trešo pušu gadījumos, ko esmu varējis izmēģināt, silikons lietošanas laikā kļūst par lipīgu masu un ne vienmēr izdodas palikt mīksts, kā to darīja oficiālais Apple (šajā gadījumā runāju no personīgās pieredzes) . Nu tad, Elago magnētiskajam silikona korpusam ir izdevies saglabāt pirmās dienas maigumu (līdzīgi kā oficiālajam Apple, pat mīkstākam) un nav lipīgs dienas gaitā.

Šajā gadījumā pogas ir ļoti mīkstas, Tik ļoti, ka reizēm esmu nejauši aizslēdzis telefonu. Tomēr pie tā pierod, un tie strādā perfekti. Ja man būtu jānorāda šis gadījums, tad USB-C kabeļa daļā Augšējā daļa, kas aizver savienotāja apli, ir ļoti mīksta un pārāk daudz kustas. Par pārējo tas ir silikona korpuss, kas mTas ir bijis ļoti pārsteidzošs un ļoti labi iederas jūsu iPhone, pat nepārvietojoties.

Un jā, tam ir arī ļoti ļoti labs Magsafe. Manuprāt, tas ir kaut kas raksturīgs Elago. Magnētu spēks.

Jūs varat izvēlēties savu krāsu Elago šķidrā silikona magnētiskajam korpusam vietnē Amazon.

Slīdošs magnētiskais futrālis

Elago Glide futrālis

Elago Magnetic Glide korpusa koncepcija atšķiras no visa, ko līdz šim esmu redzējis korpusos. Tajā ir iekļauta iekšējā silikona daļa (kura ir redzama korpusa aizmugures apakšā), kurai ir piestiprināts cita veida cietāks TPU pārsegs, kas padara šo korpusu ļoti kombinējamu starp 3 Elago iespējām.

Var šķist, ka, valkājot divas kārtas, tas būs ļoti biezs segums, bet tas tā nebūt nav. Tas ir tikpat plats kā silikons, tāpēc, turot iPhone, tā nav problēma. Glide korpuss ir ļoti kompakts un ciets, un tas sniedz neparastas aizsardzības sajūtu.

Pieskāriens, kam ir šis otrais TPU slānis, ir mīksts, vairāk līdzīgs Transparent korpusam, nevis pašam silikona korpusam, taču nav slidens.. No otras puses, Sākotnēji ar skaļuma palielināšanas un samazināšanas pogām var rasties problēmas, līdz jūs pie tām pierodat. Galvenokārt tāpēc, ka tie abi ir ievietoti vienā pogā, tas ir, jums ir jāmērķē tur, kur nospiežat, un tas nav tik intuitīvi kā tad, kad tie nāk atsevišķi. Turklāt tie ir stingrāki nekā pārējie vāki.

Elago Glide futrālis

Kā jūs varat iedomāties un kā tas nevarētu būt citādi, neskatoties uz to, ka tam ir divi slāņi, Glide korpuss Tas piedāvā arī neparastu Magsafe rokturi ar jebkura veida piederumiem.

Ja vēlaties izmēģināt cits korpuss ārpus silikona un lieliski nosegs jūsu iPhone, Glide ir jūsu izvēle. Neliks jums vilties. Varat arī kombinēt to ar dažādām krāsām, izmantojot Elago piedāvātās iespējas.

Varat apskatīt Elago Glide korpusu un izvēlēties sev piemērotāko krāsu paleti.

Rakstnieka viedoklis

Elago vāki

Pēc vairāku nedēļu pārvalku lietošanas ikdienas situācijās, Esmu bijis vairāk nekā apmierināts ar Elago vāku kvalitātes un cenas attiecību. Zīmols, kas, šķiet, darbojas ļoti labi un piedāvā dažādas iespējas dažāda veida mērķauditorijām, kā arī pieredzi daudzu citu piederumu ražošanā.

MSavai ikdienas dzīvei esmu izvēlējies Glide futrālīti jo tas ir tas, kas vislabāk atbilst manai gaumei un vajadzībām. Tomēr Daudzas reizes kombinēju ar silikonu jo tas ir veids, ko es vienmēr esmu izmantojis iepriekšējos iPhone tālruņos un pie kura esmu vairāk pieradis. Tomēr, Es ļoti gribu bruņas bez stūra aizsargiemlai uzlabotu estētiku (jo es to uzskatu par prioritāti, nevis aizsardzību), jo tieši to man visvairāk patika turēt un just savā rokā no visiem.

Secinājums: 10 par Elago vākiem jo viņiem ir izdevies mani pārsteigt ar saviem materiāliem, to piemērotību iPhone un uzmanību detaļām.