Tālruņu salīdzinājumi: Google Pixel 8 Pro vs OPPO Find X7 Ultra

OPPO šomēnes paziņoja par savu jauno flagmani, un mūsu apskats iznāca pavisam nesen. To sakot, šajā rakstā mēs to salīdzināsim ar vienu no labākajiem vadošajiem modeļiem. Mēs salīdzināsim Google Pixel 8 Pro un OPPO Find X7 Ultra. Abi šie viedtālruņi ir diezgan jaudīgi, taču tajā pašā laikā tie ir arī diezgan atšķirīgi. Tie ne tikai izskatās atšķirīgi, bet arī tiem ir dažādas specifikācijas un pieejas fotografēšanai.

Mēs sāksim darbu, salīdzinot to specifikācijas, un pēc tam pāriesim uz vairākām citām jomām. Jūs redzēsit salīdzinājumu starp to dizainu, displeju, veiktspēju, akumulatora darbības laiku, kamerām un audio izvadi. Pirms sākam, ņemiet vērā, ka šī salīdzinājuma rakstīšanas laikā OPPO Find X7 Ultra nav pieejams visā pasaulē. Iespējas, ka tas mainīsies, ir ļoti mazas. Tomēr tas darbojas labi, kad instalējat Google Play veikalu, tāpēc… importēšana vienmēr ir iespēja. To sakot, sāksim.

Specs

Attiecīgi Google Pixel 8 Pro vs OPPO Find X7 Ultra

Ekrāna izmērs:
6,7 collu Super Actua AMOLED displejs (plakans, 120 Hz LTPO, HDR10+, 2400 niti)
6,82 collu LTPO AMOLED displejs (izliekts, 120 Hz LTPO, HDR10+, 4500 niti)
Displeja izšķirtspēja:
2992 x 1344
3168 x 1440
SoC:
Google Tensor G3
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3
RAM:
12 GB (LPDDR5X)
12 GB/16 GB (LPDDR5X)
Uzglabāšana:
128 GB/256 GB/512 GB/1 TB (UFS 3.1)
256 GB/512 GB (UFS 4.0)
Aizmugurējās kameras:
50 MP (f/1,68 apertūra, 82 grādu FoV, 1,2 um pikseļu izmērs, OIS), 48 MP (īpaši plats, f/1,95 diafragmas atvērums, 125,5 grādu FoV, 0,8 um pikseļu izmērs), 48 MP (telefoto, f/2,07 apertūra). um pikseļu izmērs, 5x optiskā tālummaiņa)
50 MP (f/1,8 diafragma, 1 collas sensors, 1,6 um pikseļu izmērs, OIS), 50 MP (īpaši plats, f/2.0 diafragma, 123 grādu FoV), 50 MP (periskopa telefoto, 3x optiskā tālummaiņa, f/2.6 apertūra, OIS). ), 50 MP (periskopa telefoto, 6x optiskā tālummaiņa, f/4.3, OIS)
Priekšējās kameras:
10,5 MP (f/2,2 diafragmas atvērums, 1,22 um pikseļu izmērs)
32 MP (f/2,4, 0,8 um pikseļu izmērs)
Akumulators:
5050 mAh
5000 mAh
Uzlāde:
30 W vadu, 23 W bezvadu, reverss bezvadu (lādētājs nav iekļauts)
100 W vadu, 50 W bezvadu, reversais bezvadu (iekļauts lādētājs)
Izmēri (atlocīti):
162,6 x 76,5 x 8,8 mm
164,3 x 76,2 x 9,5 mm
Svars:
213 grami
221 grams
Savienojamība:
5G, LTE, NFC, Wi-Fi, USB Type-C, Bluetooth 5.3/5.4
Drošība:
Pirkstu nospiedumu skeneris displejā (optiskais) un sejas skenēšana
Pirkstu nospiedumu skeneris displejā (ultraskaņas) un sejas skenēšana
OS:
Android 14
Android 14 ar ColorOS 14
Cena:
$999+
CNY 5999 ($ ​​843, tikai Ķīna)
Pirkt:
Labākais pirkums
OPPO (tikai Ķīna)

Google Pixel 8 Pro vs OPPO Find X7 Ultra: dizains

Brīdī, kad pievērsīsit uzmanību šiem diviem tālruņiem, jūs pamanīsit, cik tie ir atšķirīgi. Google Pixel 8 Pro ir izgatavots no metāla un stikla. Tam ir plakans displejs priekšpusē un centrēta displeja kameras atvere. Rāmji ap tā displeju ir ārkārtīgi plāni. OPPO Find X7 Ultra ir izgatavots no metāla, stikla un vegānu ādas, jo vegānu āda klāj divas trešdaļas no tā aizmugures. Tam ir izliekts displejs, centrēta displeja kameras atvere un ļoti plānas malas ap paneli.

Tagad Pixel 8 Pro aizmugurē atradīsit stiklu un kameras vizieri. Kameras vizieris ir horizontāli izlīdzināts, un tas stiepjas no kadra labās puses uz kreiso pusi. Tas manāmi izvirzās uz āru. OPPO Find X7 Ultra aizmugurē ir stikls un vegānu āda, kā arī milzīgs kameras oreo. Arī šī kamera oreo ir diezgan daudz izvirzīta. Abi kameras izciļņi ir labs enkurs pirkstam, turot šīs ierīces. Pateicoties vegānu ādai aizmugurē, mēs atklājām, ka OPPO Find X7 Ultra ir mazāk slidens. Tomēr neviens tālrunis nav īpaši satverams.

Atšķirībā no Pixel 8 Pro, OPPO Find X7 Ultra aizmugurē ir arī brīdinājuma slīdnis. Tas ir trīspakāpju brīdinājuma slīdnis. Fiziskās pogas atrodas abu tālruņu labajā pusē, taču tām ir atšķirīgs izvietojums. Tomēr visas fiziskās pogas ir diezgan klikšķīgas. OPPO Find X7 Ultra ir nedaudz lielāks displejs, un tas ir nedaudz garāks, nedaudz šaurāks un nedaudz biezāks nekā Google Pixel 8 Pro. Tas ir arī nedaudz smagāks, par 8 gramiem. Ir vērts atzīmēt, ka abiem viedtālruņiem ir IP68 ūdens un putekļu izturības sertifikāts un abi šķiet kā augstākās kvalitātes ierīces.

Google Pixel 8 Pro vs OPPO Find X7 Ultra: displejs

Pixel 8 Pro aizmugurē ir 6,7 collu 2992 x 1344 LTPO OLED displejs. Šis panelis ir plakans, un tas piedāvā adaptīvu atsvaidzes intensitāti, tas var būt no 1 līdz 120 Hz. Šis panelis atbalsta HDR10+ saturu, un tā maksimālais teorētiskais spilgtums ir 2400 niti. Displeja malu attiecība ir 20:9, un displeju aizsargā stikls Gorilla Glass Victus 2. Šo displeju apmales ir ļoti plānas.

Savukārt OPPO Find X7 Ultra ietver 6,82 collu QHD+ (3168 x 1440) LTPO AMOLED displeju. Šis displejs ir izliekts, un tas var projicēt līdz pat 1 miljardam krāsu. Tam ir adaptīvs atsvaidzes intensitāte (1–120 Hz), un tas atbalsta arī Dolby Vision. Tiek atbalstīts HDR10+ saturs, un maksimālais teorētiskais spilgtums ir 4500 niti. Gorilla Glass Victus 2 aizsargā šo displeju. Apkārtnes ap paneli ir ļoti plānas.

Šeit tiešām nav par ko sūdzēties ne par vienu, ne otru displeju. Patiesībā abi ir izcili. Tie piedāvā ne tikai lieliskus skata leņķus un ļoti spilgtas krāsas, bet arī ir diezgan precīzas krāsas. Turklāt tie ir ļoti asi, un tiem ir arī laba pieskāriena reakcija. Abi paneļi ir arī pietiekami spilgti visās situācijās, pat ja atrodaties ārā tiešos saules staros. Jūs būsiet apmierināts ar kādu no šiem paneļiem.

Google Pixel 8 Pro vs OPPO Find X7 Ultra: veiktspēja

Google Pixel 8 Pro darbina Google Tensor G3 procesors. Google ierīces iekšpusē iekļāva arī 12 GB LPDDR5X RAM, kā arī UFS 3.1 zibatmiņu. No otras puses, OPPO Find X7 Ultra ir aprīkots ar Snapdragon 8 Gen 3 procesoru. OPPO tālrunī ievietoja arī līdz 16 GB LPDDR5X RAM, kā arī UFS 4.0 zibatmiņu. OPPO klausulei ir teorētiski jaudīgāks procesors un ātrāka krātuve. Tomēr Tensor G3 ir paredzēts Pixel, un tas piedāvā daudz AI funkciju.

Abi šie viedtālruņi piedāvā lielisku veiktspēju, maigi izsakoties. Lielākajā daļā uzdevumu abi viedtālruņi ir patiesi plūstoši. Viņi var veikt vairākus uzdevumus kā nevienam, vienlaikus patērējot multividi, pārlūkojot, sūtot e-pastu un citus ikdienas uzdevumus, kas nav problēma. Pat attēlu un video rediģēšana un daži sarežģītāki uzdevumi darbojas nevainojami, vismaz mums tas izdevās.

Runājot par spēlēm, OPPO Find X7 Ultra ir priekšrocība. Tam ir ne tikai ātrāka krātuve, bet arī jaudīgāks procesors. Mēs pamanījām, ka ārkārtīgi prasīgas spēles OPPO tālrunī darbojas labāk ar augstākajiem iestatījumiem. Tomēr Pixel 8 Pro var spēlēt arī šīs spēles, tās noteikti nav izslēgtas. Arī šo spēļu laikā neviens tālrunis nebija pārāk karsts. Nav arī par izcilu kavēšanos runāt.

Google Pixel 8 Pro vs OPPO Find X7 Ultra: akumulators

Google flagmaņa iekšpusē atradīsit 5050 mAh akumulatoru, savukārt OPPO Find X7 Ultra ir 5000 mAh vienība. Akumulatora darbības laiks ir ļoti labs abos viedtālruņos, lai gan mēs esam pieredzējuši labākus rezultātus ar OPPO Find X7 Ultra. Lielāko daļu laika Pixel 8 Pro mums izdevās nodrošināt ekrāna darbības laiku apmēram 7+ stundas. Pāris reizes izdevās tikt pāri 8 stundu robežai.

OPPO Find X7 Ultra spēja konsekventi šķērsot šo 8 stundu atzīmi un reizēm pat pārsniegt to, kad tas bija nepieciešams. Paturot to prātā, abi viedtālruņi piedāvā ļoti labu akumulatora darbības laiku, un, iespējams, abi spēs jūs nokļūt līdz dienas beigām. Tomēr jūsu nobraukums, protams, var atšķirties, tāpēc paturiet to prātā. Turklāt, ja spēlējat spēles savos tālruņos vai izmantojat ļoti prasīgas lietotnes, rezultāti, protams, būs atšķirīgi.

Runājot par uzlādi, OPPO Find X7 Ultra izpūš Pixel 8 Pro no ūdens. Pixel 8 Pro atbalsta 30 W vadu, 23 W bezvadu un 5 W reverso bezvadu uzlādi. Kastē nav lādētāja. OPPO Find X7 Ultra atbalsta 100 W vadu, 50 W bezvadu un 5 W reverso bezvadu uzlādi. Kastītē ir iekļauts arī 100 W lādētājs, tāpēc paturiet to prātā.

Google Pixel 8 Pro vs OPPO Find X7 Ultra: kameras

Šajos divos tālruņos kameru iestatījumi un vispārīgās pieejas fotografēšanai ir pilnīgi atšķirīgas. Pixel 8 Pro ir 50 megapikseļu galvenā kamera, 48 megapikseļu īpaši plata vienība (126 grādu FoV) un 48 megapikseļu telefoto kamera (5x optiskā tālummaiņa). OPPO Find X7 Ultra ietver četras 50 megapikseļu vienības. 50 megapikseļu galvenā kamera (1 collas sensors) ir aprīkota ar 50 megapikseļu īpaši plata kamera (123 grādu FoV), 50 megapikseļu periskopa telefoto vienība (3x optiskā tālummaiņa) un otra 50 megapikseļu periskopa telefoto kamera. (6x optiskā tālummaiņa).

AH OPPO Find X7 Ultra image 82

OPPO ietver ne tikai 1 collas galvenās kameras sensoru, bet arī lielus sensorus kopumā. Pat tā īpaši platie un periskopa telefoto sensori ir lielāki nekā Pixel 8 Pro. Turklāt Hasselblad ir daļa no attēla arī šeit. Tomēr Google izmanto arī ļoti pārliecinošus sensorus, un tas ir labi pazīstams ar izcilu kameru viedtālruņu ražošanu. Kā tos salīdzināt?

Abi viedtālruņi sniedz izcilus rezultātus, kas atšķiras. Pixel 8 Pro mīl izmantot daudz attēlu apstrādes. Tas nodrošinās jums lieliskus rezultātus gan dienā, gan naktī. Dienas attēli izskatās apstrādāti, taču labā veidā. Jo īpaši HDR attēli izskatās lieliski, savukārt vājā apgaismojumā tālrunim patīk nedaudz paspilgtināt ainu. Īpaši platā kamera krāsu ziņā neatpaliek no galvenās ierīces, savukārt 5x kadri izskatās lieliski.

OPPO Find X7 Ultra patīk, lai lietas būtu mazliet tuvākas reālajai dzīvei, taču fotoattēli joprojām ir populāri. Attēli dienas laikā ir lieliski, HDR veiktspēja ir izcila, un tālrunim ir izcils baltā balanss. OPPO jaunais flagmanis spīd, kad runa ir par attēliem ar prasīgiem gaismas avotiem. Vājā apgaismojumā tas mēdz padarīt lietas nedaudz tumšākas un tuvāk reālajai dzīvei, vienlaikus iegūstot daudz detaļu. Pat tā sekundārie sensori lieliski darbojas vājā apgaismojumā, tostarp periskopa telefoto kameras. OPPO Find X7 Ultra aptver arī lielākus fokusa attālumus.

Audio

Abos šajos viedtālruņos ir stereo skaļruņu komplekts. Šie skaļruņi ir diezgan skaļi un labi līdzsvaroti. Starp tām ir dažas atšķirības, taču tās ir minimālas. Jūs būsiet vairāk nekā apmierināts ar abiem pāriem.

Tas, ko jūs neatradīsit, ir audio ligzda. Jums būs jāizmanto to C tipa porti, lai pievienotu vadu austiņas, kurām būs nepieciešams sargspraudnis. Tomēr bezvadu savienojumiem tiek atbalstīts Bluetooth. Pixel 8 Pro atbalsta Bluetooth 5.3, savukārt OPPO Find X7 Ultra ietver Bluetooth 5.4.