Šķiet, ka Galaxy S24 Ultra būs dažas skaistas krāsas!

Ir gada sākums, un mēs visi gaidām Samsung nākamos Galaxy S sērijas tālruņus. Galaxy S24 tālruņu sērija būs uzņēmuma jaunākās vadošās ierīces, kas tiks laist klajā, un daudzi cilvēki ir sajūsmā par Ultra modeli. Pateicoties jaunai noplūdei, mēs zinām, kādā krāsā varētu būt Galaxy S24 Ultra. Šīs ziņas nāks klajā drīz pēc tam, kad Samsung ieguva vēl vienu Galaxy S24 sertifikātu.

Mēs visi gaidām šos Samsung tālruņus. Kā ikviens varēja nojaust, tie tiks piegādāti ar jaunākajām un labākajām specifikācijām, tāpēc tie būs lielvalstis. Viena lieta par tālruņiem šogad ir tāda, ka tie, iespējams, nenesīs pārāk daudz aparatūras jauninājumu. Samsung drīzāk koncentrējas uz jaunu AI iespēju ieviešanu. Tas, protams, ir atbilde uz ģeneratīvo AI uzplaukumu, kas notiek pagājušajā gadā.

Tātad Samsung izpakotajā pasākumā, kas plānots salīdzinoši drīz, galvenokārt būs ziņas par ģeneratīvo AI. Jebkurā gadījumā mēs tiksim iepazīstināti ar dažiem jaudīgākajiem viedtālruņiem, kas iznāks šajā gadā.

Jauna noplūde parāda iespējamās Galaxy S24 Ultra krāsas

Dažreiz tā ir krāsa, kas veido tālruni. Cilvēki parasti vēlas, lai tālruņi izskatās jauki, un Samsung parasti izlaiž tālruņus ar jaukām krāsām. Jaunajā noplūdē mēs redzam ieskatu par to, kā šis tālrunis varētu izskatīties. Noplūde palīdz apstiprināt baumas, ka Samsung atteiksies no šī tālruņa izliektā displeja. Šī būtu pirmā reize gandrīz desmit gadu laikā, kad visi Samsung vadošie tālruņi ir aprīkoti ar plakaniem displejiem.

Noplūdušajā attēlā mēs redzam trīs krāsas. Mēs redzam, ka augšējai krāsai ir sava veida pasteļ oranža nokrāsa. Tas šķiet nedaudz neraksturīgi Galaxy tālrunim, taču tas joprojām izskatās jauki. Zem tā mēs esam redzējuši mazu zilu krāsu. Cilvēkiem, kuriem patīk Google Pixel 8 Pro debeszilā krāsa, šis var patikt. Visbeidzot, mums ir sava veida olīvzaļa krāsa. Pēc būtības tas ir līdzīgs zilajai krāsai.

Šobrīd informācija par šiem tālruņiem vēl nāk klajā. Saskaņā ar jaunākajām baumām Galaxy S24 Ultra varētu sākties plkst 1199 ASV dolāri bāzes modelim. Tiek baumots, ka bāzes modelim ir 8 GB RAM un 256 GB iebūvētās atmiņas. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu Galaxy S24 Ultra priekšskatījumu.