Nokia atkārtoti izlaiž gadu vecu tālruni skaistā jaunā krāsā

Iespējams, Nokia šobrīd riņķo ap kanalizāciju, taču tas nenozīmē, ka 2024. gadā nevarēsiet izbaudīt kādu no tās lieliskajām ierīcēm. Uzņēmums Hmd, kas iepriekš ražoja Nokia tālruņus, paziņoja par Nokia G22 atkārtotu izlaišanu ar jaunu persiku. krāsas kārtu.

Tātad, ja jūs nezināt, HMD ir Somijas uzņēmums, kam piederēja Nokia tālruņu ražošanas tiesības. Tā nesen paziņoja, ka gatavojas atdalīties no Nokia, lai izveidotu savu zīmola identitāti. Diemžēl Nokia tas nozīmē, ka tai var nebūt uzņēmuma, kas ražotu savus produktus. Viedtālruņu uzņēmumam bez līdzekļiem viedtālruņu izstrādei nav iespējas izdzīvot.

Mēs jau esam redzējuši jauno tālruņu noplūdi, pie kuriem tas strādā. Patiesībā mēs ceram, ka šogad MWC laikā tiks prezentēti deviņi tālruņi. Tas ir neticami atklāts, taču tas liek mums aizdomāties, vai uzņēmums nenokož vairāk, nekā spēj sakošļāt.

Nokia atkārtoti izlaida Nokia G22 persiku krāsā

Šim tālrunim specifikāciju nodaļā nav pārāk daudz ko piedāvāt. Tas ir vidējas klases modelis, kas tika prezentēts 2023. gada MWC laikā. Tomēr tajā nebija īpaši daudz. Nokia G22 bija jūsu klasiskais vidējas klases tālrunis ar 6,5 collu 720p+ displeju. Nokia G22 ir 6 GB RAM un 64 GB/128 GB/256 GB krātuve.

Tātad nekas specifikācijas lapā īsti neizcēlās ar šo tālruni. Tomēr īpašu padarīja tas, ka tas bija ļoti labojams. Tas pat ieguva balvu par remontējamību. Nokia šogad izlaiž tieši tādu pašu tālruni, tāpēc jums nevajadzētu gaidīt nekādas izmaiņas. Vienīgā atšķirība ir persiku krāsa. Šī ir oranži rozā krāsa, kas izskatās absolūti satriecoši. Tā ir skaista izskata ierīce.

Runājot par cenu, šis tālrunis sākas no plkst £149,99. Diemžēl neizskatās, ka tas nonāks štatos. Tātad, ja atrodaties Apvienotajā Karalistē un meklējat jaunu tālruni, kas izskatās brīnišķīgi, veiciet pasūtījumu.