Elons Masks esot lietojis narkotikas privātās ballītēs

Elons Masks ir bagātākais cilvēks uz planētas. Viņš ir arī viens no veiksmīgākajiem cilvēkiem mūsdienu tehnoloģiju telpā. Taču viņš vienmēr ir bijis pretrunīgi vērtēts tēls plašsaziņas līdzekļos par dīvainu lietu izdarīšanu, ko mēs parasti negaidām no miljardiera. Tomēr jaunākie strīdi par Musku var pakļaut viņa reputāciju milzīgu risku. Ziņojumos teikts, ka Musks privātās ballītēs lietojis dažādas narkotikas. Tiek ziņots, ka šī darbība attiecās uz Tesla un SpaceX vadītājiem un akcionāriem.

Jaunajā The Wall Street Journal ziņojumā ir apskatīta miljardiera iespējamā narkotiku lietošana. Pagājušajā gadā tika ziņots, ka Musks depresijas ārstēšanai bija lietojis psihedēliskas zāles, piemēram, ketamīnu. Taču jaunākajā ziņojumā tiek apgalvots, ka Musks privātās ballītēs, kurās viņš apmeklēja, ir lietojis tādas narkotikas kā LSD, kokaīnu, ekstazī un psihodēliskās sēnes.

Šādu privātu ballīšu apmeklētāji parasti paraksta neizpaušanas līgumu (NDA), lai neatklātu neko, ko viņi varētu redzēt. Tikmēr daži apmeklētāji apgalvoja, ka ir redzējuši, kā Musks lieto šādas narkotikas. Musks iepriekš ir lietojis marihuānu Džo Rogana aplādei un pat lūdzis legalizēt fentanilu. Šis solis lika NASA pasūtīt SpaceX darba vietas kultūras pārskatīšanu.

Turklāt citā incidentā 2017. gadā Elons Masks, kā ziņots, piecpadsmit minūtes SpaceX sanāksmē slējās un klīda uzņēmuma vadītāju un simtiem darbinieku priekšā, kuri bija sapulcējušies, lai apskatītu SpaceX Big Falcon Rocket prototipu.

Tiek ziņots, ka Elona Muska narkotiku lietošana skāra Tesla un SpaceX vadītājus un valdes locekļus

Ziņojumā teikts, ka Īlons Masks 2018. gadā ballītē Losandželosā ir iedzēris vairākas skābes tabletes. Turklāt, kā ziņots, viņš 2019. gadā ballītē Meksikā lietoja burvju sēnes. Musks un viņa brālis Kimbals arī 2021. gadā izmantoja ketamīnu atpūtai, pirms apmeklēja ballīti. Maiami.

Tesla bijusī direktore Linda Džonsone Raisa, iespējams, nolēma nekandidēt uz pārvēlēšanu uzņēmumā pēc tam, kad bija vērojusi Maska uzvedību un viņa narkotiku lietošanu. Tomēr Muska advokāts Alekss Spiro noliedza visas apsūdzības. Viņš piebilda, ka viņa klients “regulāri un nejauši ir testējis zāles SpaceX un nekad nav izturējis testu”.

Jebkurš nelegālu narkotiku lietošanas gadījums ir federālo līgumu pārkāpums, kā arī tiek pārkāpti gan SpaceX, gan Tesla korporatīvie noteikumi. Tesla akcionāri un vadītāji tagad ir noraizējušies, ka Muska iespējamā narkotiku lietošana var negatīvi ietekmēt uzņēmumu. Tiek ziņots, ka Tesla direktoru padomes priekšsēdētājs Robins Denholms 2022. gadā vērsās pie Muska brāļa saistībā ar šiem incidentiem, neminot vārdu “narkotikas”.