Netflix vēlas pelnīt naudu no savām spēlēm, un tas var būt uz jūsu rēķina

Neraugoties uz cenu kāpumu gadu gaitā, jums ir jāsniedz Netflix rekvizīti, jo tas nav īpaši piemērots satura monetizēšanai. Uzņēmumam bija vajadzīgi gadi, lai pat apsvērtu iespēju pievienot ar reklāmām atbalstītu maksājumu līmeni, un jūs varat spēlēt visas Netflix spēles bez jebkādas monetizācijas. Tomēr tas var mainīties, jo ekonomiskais klimats turpina ciest. Saskaņā ar avotiem, Netflix varētu censties gūt peļņu no savām spēlēm.

Šobrīd ir ļoti grūti pateikt, ko uzņēmums plāno darīt. Nav iespējams pateikt, kā Netflix plāno gūt peļņu no savām spēlēm, tāpēc šīs ziņas vēlēsities uztvert ar nelielu sāls graudu. Mums būs jāgaida, līdz Netflix sniegs dažus oficiālus paziņojumus.

Netflix varētu mēģināt gūt peļņu no savām spēlēm

Līdz šim, ja vēlaties spēlēt spēles, izmantojot Netflix, viss, kas jums jādara, ir aktīvs abonements. Abonējot, jūs varēsiet brīvi spēlēt spēles bez reklāmām vai pirkumiem lietotnē. Tas ir tāpat kā spēlēt parastu video spēli pirms visa monetizācijas uzplaukuma.

Tomēr jaunajā The Wall Street Journal ziņojumā teikts, ka tas, iespējams, varētu mainīties tuvākajā nākotnē. Cilvēki, kas ir tuvu šim jautājumam, pastāstīja Wall Street Journal, ka uzņēmums apspriež veidus, kā piesaistīt naudu savām spēlēm.

Mēs nevaram noliegt, ka Netflix saviem spēļu centieniem iztērēja vairākus miljonus dolāru. Tomēr spēles neiegūst ļoti daudz abonementu. Tātad spēles ir bijušas milzīgas naudas zaudēšanas pūles, un Netflix to zina. Uzņēmuma darbinieki sāk izdomāt, kā samazināt zaudējumus un palielināt ieņēmumus.

Bija diskusijas starp Netflix vadītājiem, un tika apspriesti pirkumi lietotnēs. Mēs zinām tikai to, ka viņi tika audzināti, tāpēc nav teikts, vai uzņēmums šo plānu izgaismoja. Tika arī piedāvātas spēles par pilnu cenu, kuras jūs pērkat tieši un kurās ir reklāmas. Reklāmas tika piedāvātas tikai par 7,99 ASV dolāru mēnesī ar reklāmām atbalstīto līmeni.

Tie varētu būt problemātiski

Šīs ir reālas iespējas, taču tas nenozīmē, ka tie neradīs strīdus. Piemēram, iespēja piedāvāt spēles par pilnu cenu dažus cilvēkus satricinās nepareizi. Kāpēc persona maksā par ikmēneša abonementu tikai tāpēc, lai pēc tam varētu samaksāt par spēli? Šķiet maz ticams, ka uzņēmums to darīs.

Kas attiecas uz sludinājumu pievienošanu, tas var nepareizi ietekmēt cilvēkus, jo cilvēki ar lētāko plānu jau var spēlēt spēles bez reklāmām. Tātad, reklāmu ieviešana platformā, kas jau bija bezmaksas, noteikti sagādās vilšanos dažiem lietotājiem.

Šobrīd mēs nezinām, ko Netflix plāno darīt. Mums būs jāgaida papildu informācija par šo tēmu. Neatkarīgi no uzņēmuma izvēles jūs varat derēt, ka daži cilvēki būs sarūgtināti.