Visas baumas par nākamo AirPods Pro 3

AirPods Pro 2 jau ir apritējis viens gads, un daudzi gaida jaunas paaudzes Apple labākās bezvadu austiņas. Ko mēs zinām par to, ko var sniegt šie jaunie AirPods Pro 3? Tad mēs jums pateiksim.

Jauns dizains

AirPods 2 neatspoguļoja būtiskas dizaina izmaiņas salīdzinājumā ar pirmās paaudzes Apple True Wireless austiņām. Izmaiņas ir tik tikko manāmas uzlādes korpusā, kas tagad ir iekļauts neliels metāla āķis lai piestiprinātu plaukstas vai kakla siksnu. Tas bija kaut kas, ko iepriekš varējām panākt, tikai izmantojot aizsargmacīšus, kuros bija iekļauts šāda veida āķis, taču tagad mēs to varam izdarīt tieši ar oriģinālo korpusu.

AirPods Pro

Šo jauno austiņu pirmajā versijā mums ir arī vairāki caurumi blakus Lightning savienotājam, lai, izmantojot funkciju “Atrast manu AirPods”, varētu izdalīt dzirdamu skaņu, pateicoties tam, ka šī jaunā versija ir integrēta Apple meklēšanā. tīklā, un mēs varam tos viegli atrast ar savu iPhone, kā arī saņemt paziņojumus, kad tos atstājam. Nesen jauns atjauninājums ir nomainījis Lightning savienotāju pret USB-C savienotājukas arī estētiski nav īpaši pamanāms.

Marks Gurmans to ir apliecinājis jaunais AirPods Pro 3 tiks pilnībā pārveidots. Sīkāka informācija par izmaiņām, ko varam redzēt šajās jaunajās austiņās, netiek sniegta. Jādomā, ka Apple saglabās ikonisko dizainu ar “kātu”, kas nāk no austiņām un tiek izmantots arī skārienvadības un savienotāju ievietošanai, lai tos uzlādētu korpusā. Tās arī turpmāk būs “in-ear” austiņas, tādas, kas tiek ievietotas auss kanālā ar silikona spilventiņiem, lai uzlabotu skaņas izolāciju no ārpuses. Korpusam arī būs jauns dizains, bet neko citu nezinām.

Skaņas kvalitāte

Interesanti, ka neviena no Apple austiņām neatbalsta “bezzudumu” skaņu. Lai gan Apple Music jau kādu laiku atbalsta šāda veida skaņu, Apple lietotāji to nevar baudīt ar austiņām. Jaunais AirPods Pro 2 ar USB-C korpusu atbalsta bezzudumu audio, bet tikai tik ilgi, kamēr tie tiek izmantoti kopā ar Apple Vision Pro. Tas ir pateicoties H2 mikroshēmai, kas ir pārveidota, lai darbotos ar 5 GHz (sākotnējais H2 darbojas ar 2,4 GHz). Tas varētu būt pirmais solis, kas norāda, ka Apple nākamās austiņas atbalsta augstas izšķirtspējas skaņu, ja tās tiek izmantotas kopā ar iPhone.

Jauna H3 mikroshēma

H2 mikroshēma ir atbildīga par AirPods Pro 2 “burvību”. Automātiska ierīču pārslēgšana, adaptīvā audio un mainīga trokšņu slāpēšana ir šo austiņu visievērojamākās īpašības, un par to visu atbild H2 mikroshēma. Ar atjaunināto USB-C versiju šī mikroshēma tika uzlabota, lai atbalstītu bezzudumu audio ar Vision Pro un Paredzams, ka jaunā paaudze, kas tiks prezentēta šogad, piedāvās jaunu H3 procesoru ātrāk, jaudīgāk un efektīvāk.

Jauns procesors nozīmē jaunas funkcijas, dažas no tām saistītas ar veselības uzraudzību, papildus lielākai autonomijai un, cerams, labākai skaņas kvalitātei. Paredzams, ka tas uzlabos arī automātisko skaļuma modifikāciju, sarunu noteikšanu un mainīgu trokšņu slāpēšanu, pamatojoties uz apkārtējo skaņu.

AirPods Pro 2. paaudze

Veselības uzraudzība

Apple savām austiņām jau ir pievienojis ar veselību saistītas funkcijas. Pašlaik tie attiecas tikai uz dzirdes veselību, dzirdamās skaņas skaļuma kontroli un informēšanu, ja tā tiek uzskatīta par pārāk skaļu, lai izvairītos no mūsu dzirdes bojājumiem. Baumas liecina, ka Apple turpinās ietekmēt mūsu dzirdi ar AirPods, ar iespēju tos izmantot pat dzirdes traucējumu uzlabošanai. Bet tas ietekmēs arī citus mūsu veselības aspektus, iekļaujot temperatūras sensoru.

Apple Watch jau ir iekļauts šis mērījums ar mērķi palīdzēt labāk izprast sievietes reproduktīvo ciklu, bet ausī temperatūras mērījums ir daudz ticamāks un to var izmantot ne tikai temperatūras svārstību izzināšanai, bet arī lai uzzinātu reālo ķermeņa temperatūru, ļaujot noteikt, piemēram, drudzi. Par šī pasākuma lietderību nāksies pārliecināties aksesuārā, ko atšķirībā no pulksteņa ne vienmēr valkājam, bet Apple vienmēr pārsteidz ar patiesi tēlainām funkcionalitātēm. Ir daudz runāts par sirdsdarbības sensoru, bet šķiet, ka tas pašlaik netiek domāts.

Izdošanas datums

Pirmās paaudzes AirPods Pro tika laists klajā 2019. gada oktobrī, un bija nepieciešami trīs gadi, lai tos atjaunotu ar AirPods Pro 2, kas tika laists klajā 2022. gada septembrī. Gadu vēlāk tika laist klajā AirPods Pro 2. paaudze ar USB-C. Iespējams, AirPods Pro 3 parādīsies tikai 2025. gadā, lai gan daudzi vēlas, lai Apple pārceltu palaišanu uz 2024. gadu, jo īpaši bezzudumu audio problēmas dēļ. Ja man būtu jāliek derības, Līdz 2024. gadam es gaidu AirPods Max un līdz 2025. gadam AirPods Pro 3.