Parādās noslēpumaina OnePlus ierīce ar pirkstu nospiedumu skeneri zem displeja

OnePlus 12 un OnePlus12R ir tikko nonākuši tirgū, un tie ir izrādījušies ļoti populāri. Tomēr OnePlus ir paredzēts vairāk ierīču. Pateicoties 91Mobiles, mēs esam atveidojuši noslēpumainu OnePlus ierīci, un šķiet, ka tā varētu būt diezgan spējīga Nord ierīce.

OnePlus 12 ir jaunākais OnePlus vadošais laidiens. Tā ir zīme, ka uzņēmums atgriežas pie savām saknēm un sniedz cilvēkiem patiesu vadošo pieredzi. Apskatiet mūsu OnePlus 12 pārskatu, ja vēlaties uzzināt vairāk par to. Ja meklējat vēl pieejamāku OnePlus 12 versiju, varat skatīt mūsu OnePlus 12R pārskatu. Šis ir budžetam draudzīgāks tālrunis, kuram joprojām ir dažas galvenās specifikācijas.

Ir parādījušies noslēpumainas OnePlus ierīces renderējumi

Pašlaik mēs zinām ļoti maz par šo ierīci, izņemot tās modeļa numuru CPH2613. Vienīgais, ko varam pateikt pēc modeļa numura, ir fakts, ka tas ir Nord tālrunis. Modeļa numura CPH ir arī tādos tālruņos kā OnePlus Nord N30 (Review), OnePlus Nord N300 un OnePlus Nord N20. Tā kā mums ir jauns gads un mēs tikai tagad iegūstam šos atveidojumus, iespējams, ka šis tālrunis varētu būt OnePlus Nord 4 Series (Nord 4, Nord N40, Nord N400, ja tāda ir nosaukumu piešķiršanas kārtība) sākums. uzņēmums izvēlas).

Kas attiecas uz informāciju, ko ieguvām no renderēšanas, izskatās, ka šis tālrunis būs diezgan liela atkāpe no Nord tālruņiem, kurus ieguvām pagājušajā gadā. Mēs redzam kameras iepakojumu, kas atrodas tālruņa kreisajā pusē, kas atrodas tabletes formas izgriezumā. Tas kontrastē ar atsevišķiem apļveida kameru izgriezumiem, ko ieguvām pagājušajā gadā. Kameras atradīsies vertikālā orientācijā.

Mēs neesam pārliecināti, vai tas ir tikai māksliniecisks izgreznojums, taču mēs redzam, kas tālruņa aizmugurē izskatās kā metālisks spīdums. Tas varētu norādīt uz to, ka šī tālruņa aizmugurē ir spīdīgs stikls. Tomēr mēs neesam pārliecināti, vai tas atbilst faktiskajam tālrunim vai tikai daļai no renderēšanas.

Tālruņa priekšpusē mēs redzam kaut ko diezgan īpašu, norādi par zem displeja esošo pirkstu nospiedumu skeneri. Atkal mēs neesam pārliecināti, vai tas ir tikai renderējums, taču šķiet, ka tas ekrānā tiks novietots diezgan zemu.

OnePlus Mystery Phone Render 2
OnePlus Mystery tālrunis atveido 1
OnePlus Mystery Phone Render 2

Renderējums arī parāda, kas būs tālruņa sānos, un tas viss ir diezgan standarta. Mēs redzam skaļuma un barošanas pogas sānos, un augšpusē izskatās kā austiņu ligzda. Apakšā mēs redzam SIM paliktni, skaļruņu režģi un uzlādes portu.

Mums ir arī informācija par kameru

Papildus renderēšanai mums ir informācija par šī tālruņa kamerām. Šīs diagrammas ir no Camera FV5 sertifikācijas. No šīm diagrammām šķiet, ka šim tālrunim būs 50 megapikseļu galvenā kamera, kas var samazināt līdz 12,6 megapikseļiem. Tam būs f/1.8 diafragma ar OIS pie EIS. Priekšpusē mēs skatāmies uz 16 megapikseļu priekšējo kameru ar F/2.4 apertūru un EIS.

Mystery OnePlus tālruņu kameras

Šobrīd par šo tālruni nav pārāk daudz informācijas. Tomēr tas tikai parāda, ka šis tālrunis tiek izstrādāts, un laika gaitā mēs par to saņemsim vairāk informācijas.