Apple tiecas pēc tā, ko mēs visi vēlamies: uzlādēt citas ierīces ar iPhone

Mēs jau ilgu laiku esam fantazējuši par apgriezto uzlādi Apple ekosistēmā. Mēs visi vēlamies iespēju uzlādēt citas ierīces, izmantojot Big Apple produktus, taču mēs nezinām, vai tas ir viens no Apple plāniem īstermiņā, taču mēs zinām, ka viņi pie tā strādā. A Oktobrī publicētais patents parāda, kā Big Apple ierīcēs integrēt reverso uzlādi. Un, lai gan tas ir vienkāršs patents, tas skaidri parāda, ka Cupertino galvenajā mītnē viņi turpina strādāt, lai sasniegtu to, ko mēs visi vēlamies: uzlādēt citas ierīces ar mūsu iPhone vai iPad.

Apple darbojas ar ierīču uzlādi, izmantojot iPhone

Reversā vai reversā uzlāde sastāv no izmantojiet vienas ierīces akumulatorā uzkrāto enerģiju, lai uzlādētu citu ierīci izmantojot savienojumu, izmantojot kabeli vai bezvadu tehnoloģiju (atstājot ierīci virs otras ierīces). Dažās ierīcēs, piemēram, Xiaomi Mi 9 Pro, Mi 10, Mi 10 Pro, Mi 10 Ultra, Mi 11, Samsung Galaxy S10 vai S10 Plus, jau ir integrēta reversās uzlādes sistēma.

Tagad Mums nav oficiālu ziņu, ka Apple strādā pie šīs apgrieztās uzlādes jūsu ierīcēm un ekosistēmai. Taču mums ir netieši dati, kas liecina, ka pie šīs idejas strādā inženieri. Mēs to zinām, izmantojot patentu, kas oktobrī tika publicēts ASV Patentu un preču zīmju birojā ar nosaukumu: «Bezvadu uzlāde caur ekrānu» un kas parādījās pirms dažām nedēļām. Šī patenta sākotnējais kopsavilkums ir šāds:

Personisko elektronisko ierīci (piemēram, planšetdatoru) var konfigurēt, lai bezvadu režīmā uzlādētu piederumu (piemēram, irbuli), izmantojot ierīces ekrānu. Vismaz daļa ekrāna sejas var būt caurspīdīga, lai atvieglotu ekrāna skatīšanu. (…) Ap bezvadu uzlādes bloku var būt metāla vairogs, tādējādi aptverot vairākas bezvadu uzlādes komplekta malas.

Patenta pamattekstā ievietotie attēli neatstāj šaubas par Apple idejas galveno mērķi, kas tehnoloģiju pasaulē nebūt nav jaunums: uzlādēt citas ierīces, izmantojot iPhone. Viens no zīmējumiem parāda, kā, atstājot ierīci uzlādēšanai, ierīces ekrānā, kas tiks uzlādēts, tiktu norobežota sadaļa tā, ka ekrāna daļa nebūs pieejama, bet interfeiss mainīsies, lai turpinātu rādīt informāciju iPhone.

Apple apgrieztā uzlāde

Kustība būs vienkārša: atstājiet ierīci iPhone ekrāna augšpusē. IPhone (vai citā ierīcē) iebūvētu spoļu sērija noteiks uzlādējamo ierīci vai piederumu un sāks uzlādi. Varat arī redzēt, kā mēs varētu uzlādēt Apple Pencil, atstājot zīmuli ekrāna augšpusē, kas ir papildu elements uzlādei, ko tagad varam veikt, atstājot zīmuli uz iPad malas.

Vai iPhone 16 būs ierīce, kurā tiks integrēta reversā uzlāde? Es domāju, ka Apple un iPhone 16 ir nedaudz agri iekļaut šo tehnoloģiju, taču mēs zinām, ka Cupertino strādā pie šīm idejām vai vismaz viņi to ir patentējuši.