Jaunākie noteikumi kriptovalūtu lietotnēm Android veikalā

Kripto un blokķēžu izstrādātāji vienmēr virza robežas tam, ko mēs varam darīt ar digitālajiem aktīviem, un bieži vien tiek palaistas lietotnes, kuru pamatā ir šī tehnoloģija. Populāru lietotņu veikalu, piemēram, Google Play veikala, lietotāji var lejupielādēt šīs lietotnes, lai tās izbaudītu. Tie var būt veids, kā meklēt jaunas kriptovalūtas un jaunus veidus, kā nopelnīt un tērēt šos žetonus.

Taču, ja esat sekojis līdzi jaunumiem par kriptovalūtu lietotnēm un lietotņu veikaliem, jūs zināt, ka ir bijusi zināma informācija par noteikumiem, kas izstrādātājiem jāievēro, lai saņemtu savu lietotņu apstiprinājumu. Daži no šiem noteikumiem ir bijuši tik stingri, ka izstrādātāji labprātāk pilnībā izņemtu savas lietotnes no Play veikala. Kādi ir pašreizējie noteikumi kriptovalūtu lietotnēm veikalā Andriod? Daži no tiem ir šādi:

Kripto ieguve

Kalnrūpniecība ir viens no populārākajiem veidiem, kā kriptovalūtu cienītāji var iegūt jaunus marķierus, un tā ietver darījumu apstiprināšanu blokķēdes tīklā. Kripto ieguve parasti tiek veikta, izmantojot ieguves aparatūru, darbvirsmas un pat mobilās lietojumprogrammas.

Bet, lai gan tie visi ir populāri, Google Play veikalā nav atļauts iekļaut kriptoraktu ieguves lietotnes. Tā vietā tas ļauj izmantot lietotnes, kas attālināti pārvalda ieguves darbības, piemēram, kalnrūpniecības baseinu lietotnes, kas ļauj lietotājiem pārbaudīt savu kalnraču statusu.

Kripto tirdzniecība

Play veikals ļauj darboties lietotnēm, kas atvieglo kriptovalūtu tirdzniecību, piemēram, kriptovalūtu biržām. Tomēr tam ir dažas prasības. Visi šie darījumi ir jāveic, izmantojot “sertificētus pakalpojumus regulētās jurisdikcijās”, saskaņā ar veikala vadlīnijām. Turklāt lietotnei ir jāatbilst dažādu valstu noteikumiem, kurās tā ir paredzēta un kurās tā darbojas.

Šīs lietotnes nevar publicēt arī reģionos, kur valdība ir aizliegusi kriptovalūtu vai kriptovalūtu tirdzniecību. Lai nodrošinātu atbilstību, Google var lūgt lietotņu izstrādātājiem uzrādīt licencēšanas un atbilstības pierādījumu.

Tokenizēto aktīvu pelnīšana

Mūsdienās daudzas lietotnes ļauj cilvēkiem nopelnīt digitālos līdzekļus, piedaloties izaicinājumos, spēlēs un daudz ko citu. Labā ziņa ir tā, ka Google Play veikals ļauj uzskaitīt šāda veida lietotnes. Tajā pašā laikā Google pieprasa pilnīgu pārredzamību, kad šīs lietotnes tiek uzskaitītas veikalā. Izstrādātājiem ir jādeklarē šo marķierizēto līdzekļu esamība finanšu funkciju deklarācijas veidlapā Play Console lapā Lietotnes saturs.

Ja īpašums lietotnē ir marķieris, tas ir skaidri jānorāda, un izstrādātāji nedrīkst arī izcelt vai veicināt potenciālos ieņēmumus no šīm darbībām.

NFT

NFT lietotnēs iepriekš bija galvenais strīdu avots lietotņu veikalā, taču šķiet, ka tagad ir skaidrākas vadlīnijas. Azartspēļu lietotnēm, kurās ir iekļauti NFT, ir jāaizpilda pieteikums. Ar azartspēļu nesaistītām lietotnēm, kurām ir NFT, ir jānodrošina, ka par nezināmas vērtības NFT iegādi netiek maksāta nauda. Turklāt sniegtie NFT ir jāizmanto, lai uzlabotu spēlētāju spēļu pieredzi. Google arī saka, ka “NFT nedrīkst izmantot, lai veiktu derības vai likmes apmaiņā pret iespēju laimēt reālas naudas balvas.”