ASUS ZenFone 11 Ultra izskatās kā nedaudz pārveidots ROG Phone 8: noplūde

ASUS ZenFone 11 Ultra dizains tikko parādījās, un tālrunis izskatās kā nedaudz pārveidots ROG Phone 8. Tātad baumas bija patiesas. Viņi teica, ka tuvojas dizains, kas atgādina ROG Phone 8 sēriju.

ASUS nolēma nepieņemt šo dizainu pilnībā, taču ir skaidrs, uz ko ir balstīts ZenFone 11 Ultra dizains. Pirms iedziļināmies tajā, ņemiet vērā, ka šī informācija nāk no Reddit.

Pamatojoties uz šo noplūdi, ASUS ZenFone 11 Ultra izskatās kā nedaudz pārveidots ROG Phone 8

Reddit lietotājs saka, ka ROG Phone 8 programmaparatūras iekšpusē atradis ZenFone 11 Ultra attēlus. Tomēr uztveriet šo informāciju ar nelielu sāls graudu, jo tās avots nav gluži parasts padomu sniedzējs vai kaut kas tamlīdzīgs. Tās ir tikai mežonīgas baumas, bet tā var būt patiesība.

Apskatot attēlus zemāk esošajā galerijā, jūs redzēsit iespējamo ZenFone 11 Ultra. Kā redzat, kopējais korpuss ir tāds pats kā ASUS ROG Phone 8 (Pro). Tomēr ir dažas atšķirības.

ASUS ZenFone 11 Ultra attēla noplūde 2
ASUS ZenFone 11 Ultra attēla noplūde 3
ASUS ZenFone 11 Ultra attēla noplūde 4
ASUS ZenFone 11 Ultra attēla noplūde 5
ASUS ZenFone 11 Ultra attēla noplūde 6
ASUS ZenFone 11 Ultra attēla noplūde 1
ASUS ZenFone 11 Ultra attēla noplūde 2
ASUS ZenFone 11 Ultra attēla noplūde 3
ASUS ZenFone 11 Ultra attēla noplūde 4
ASUS ZenFone 11 Ultra attēla noplūde 5
ASUS ZenFone 11 Ultra attēla noplūde 6

Pirmkārt un galvenokārt, kameras sala izskatās nedaudz atšķirīga. ROG Phone 8 sērijai apakšējais labais stūris ir nogriezts. Tur ir arī papildu “ROG” zīmols, kas šeit nav pieejams.

Tomēr kameras salas iestatījums un kameras sala kopumā ir vienādi. Pat kameras un LED zibspuldze atrodas vienā vietā. Arī pati kameras sala atrodas tajā pašā vietā.

Tālruņa aizmugurējā plāksnē nebūs zīmols “Spēlmaņu republika”, kā arī milzīgais ROG logotips. Tomēr augšējā labajā stūrī blakus kameras salai ir kāds ZenFone zīmols.

Ierīce ir parādīta piecās krāsu opcijās, un parādījās arī tās specifikācijas

Šeit ierīce ir parādīta piecās krāsu opcijās. Tas ir attēlots Eternal Black, Skyline Blue, Misty Grey, Verdure Green un Desert Sienna krāsās. Visas tā fiziskās pogas atrodas labajā pusē, un aizmugurējā plāksnē ir dažas līnijas, lai paspilgtinātu dizainu.

Pat ZenFone 11 Ultra specifikācijas tika atklātas šīs noplūdes dēļ. Zem šīs rindkopas varat apskatīt attēlu ar specifikācijām.

ASUS ZenFone 11 Ultra attēla noplūde 7

Šķiet, ka arī šeit tiks izmantots tas pats 6,78 collu fullHD+ displejs, kas tiek izmantots ROG Phone 8 sērijā. Tas ir LTPO AMOLED displejs ar atsvaidzes intensitāti, kas sasniedz 144 Hz.

Snapdragon 8 Gen 3 darbinās tālruni, savukārt tiks piedāvāta līdz 16 GB LPDDR5X RAM. Šeit tiks iekļauta arī UFS 4.0 zibatmiņa līdz 512 GB.

Šeit ir minēts 5500 mAh akumulators, kā arī 65 W vadu un 15 W bezvadu uzlāde. Audio ligzda paliks daļa no pieredzes, un tiks iekļauti arī divi stereo skaļruņi.

Aizmugurē ir 50 megapikseļu galvenā kamera (Sony IMX890 sensors), 13 megapikseļu īpaši plata kamera (120 grādu FoV) un 32 megapikseļu telefoto kamera (3x optiskā tālummaiņa, OIS).