Laimē Google Pixel 8, Pixel 8 Pro, Pixel Fold un citus tālruņus ar Android virsrakstiem

Tas ir tas gada laiks, laiks Android virsraksti ikgadējā svētku dāvana, un šogad mēs to padarām par Pixel Ziemassvētkiem. Šajā dāvanā mēs izdalām Google Pixel 8, Pixel 8 Pro, Pixel Fold, Pixel Tablet un (divus) Pixel Watch 2. seši laimīgie uzvarētāji. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā jūs varat piedalīties un laimēt šo balvu.

Par Giveaway balvām

Šogad mēs izdalām piecas balvas pieciem dažādiem laimīgajiem. Tātad jūsu izredzes laimēt šo balvu ir daudz lielākas nekā mūsu iepriekšējās balvās. Tālāk ir sniegta informācija par katru balvu, ko šogad piešķiram.

Reklāma

Reklāma

Google Pixel 8

Google Pixel 8

Google Pixel 8 ir viens no jaunākajiem Google viedtālruņiem, kas tika laists klajā 2023. gada oktobrī. Tas ir patiešām iespaidīgs uzņēmuma viedtālrunis, it īpaši, ja ņem vērā cenu. Šeit mēs aplūkojam 699 ASV dolāru cenu, ko savā Pixel 8 pārskatā mēs trāpīgi nosaucām par “Android tālruni, kuru esat pelnījis”.

Pixel 8 ir dažas patiešām lieliskas funkcijas, tostarp Magic Editor, kas līdz šim ir mana iecienītākā kameras funkcija. Izmantojot Magic Editor, jūs varat nomainīt debesis pret zelta stundu, mazāk mākoņu vai vairāk mākoņu, kā arī noņemt cilvēkus un darīt daudz vairāk. Tas izmanto ģeneratīvo AI, tāpēc, lietas virzoties uz priekšu, Magic Editor turpinās uzlaboties un labāk.

Google iekļāva arī īpaši spilgtu displeju Pixel 8. Tas spēj iegūt līdz pat 2000 nitiem maksimālo spilgtumu. Tas nozīmē, ka jums nebūs problēmu to redzēt tiešos saules staros. Tas ir arī OLED 120 Hz displejs, ko iPhone 15 nevar izcelt. Un tagad jums ir iespēja laimēt vienu bez maksas.

Google Pixel 8 Pro

Google Pixel 8 Pro 0
Google Pixel 8 Pro

Šobrīd augstākā līmeņa Pixel tālrunis ir Pixel 8 Pro. Šajā tālrunī ir viss, kas ir Pixel 8, un nedaudz vairāk. Šogad Google nolēma pāriet uz plakanu displeju, nevis izmantot izliektu displeju, un, kad oktobrī pārskatīju tālruni, tā bija viena no manām iecienītākajām Google veiktajām izmaiņām. Tādējādi tālruni ir daudz vieglāk turēt un daudz mazāk nejaušu pieskārienu.

Reklāma

Līdzīgi kā Pixel 8, arī Pixel 8 Pro ir satriecošs un spilgts displejs. Tas joprojām ir 120 Hz OLED displejs, taču tagad tas var iegūt līdz pat 2400 nitiem maksimālo spilgtumu. Tas ir pateicoties Super Actua displejam Pixel 8 Pro. Tas izskatās lieliski un sniedzas daudz tālāk par spilgtumu. Kad redzat šo displeju, jūs vairs nevēlaties izmantot nevienu citu tālruni.

Šeit ir pieejams Magic Editor, kā arī AI fona attēli. Funkcija AI fona attēli ir patiešām lieliska lieta tālrunī. Ļauj jums izveidot dažādus fona attēlus, lai jūsu tālrunis patiešām atšķirtos no citiem ar Pixel. Google iekšā ir Tensor G3 procesors ar 8 GB RAM un 128 GB krātuvi arī šeit.

Izmantojot Pixel 8 un Pixel 8 Pro, Google ir daudzsološs septiņu gadu atjauninājumitas nozīmē, ka šie tālruņi saņems atjauninājumus līdz 2030. gadam.

Google Pixel Fold

google pixeld fold social 1200x627
Google Pixel Fold

Google Pixel Fold ir viņu pirmā salokāmā ierīce, un tā godīgi ir viena no manām iecienītākajām salokāmajām ierīcēm. Tas, kas Pixel Fold patiešām izceļas no konkurentiem, ir tas, ka priekšējais displejs ir platāks nekā citiem. Google padarīja šo tālruni tādā pašā izmērā kā pasei, un viņi to arī panāca. Tā rezultātā priekšējā displeja malu attiecība bija 17,5: 9, līdzīgi kā tālruņiem pirms dažiem gadiem. Tas padara tālruni “ainavas” režīmā, kad to atverat. Tas nozīmē, ka jūs saņemat planšetdatora lietotnes, negriežot tālruni. Kas būtiski maina lietojamību.

Reklāma

Pixel Fold ir daži diezgan biezi rāmji, taču, godīgi sakot, pēc apmēram 4-5 mēnešu lietošanas tie mani netraucē. Padarot rāmjus biezākus, Google varēja paslēpt vairāk rāmja eņģes, padarot to plānāku. Un arī nodrošina pienācīgas kvalitātes priekšējo kameru, salīdzinot ar to, ko iegūstat dažās citās salokāmajās kamerās ar zem displeja esošajām kamerām.

Viens no labākajiem Pixel Fold lietošanas gadījumiem noteikti ir Google tulkotājs. Izmantojot Google tulkotāju, jūs varat izmantot abus ekrānus un ļoti viegli sarunāties ar kādu citu valodu. Tas padara to par sajūga funkciju tiem, kas daudz ceļo.

Google Pixel planšetdators

pikseļu planšetdators
Google Pixel planšetdators

Google Pixel Tablet ir pirmais planšetdators no uzņēmuma diezgan ilgu laiku. Google izgatavoja Pixel C planšetdatoru 2015. gadā, taču tas notika pirms tālruņiem sāka lietot nosaukumu “Pixel — tas bija paredzēts tikai Chromebook datoriem. Tātad šis ir pirmais planšetdators kopš tā laika ar Pixel zīmolu, un tas joprojām ir diezgan unikāls planšetdators. Godīgi sakot, šī iemesla dēļ es mīlu šo planšetdatoru.

Pixel Tablet kastē ir iekļauts skaļruņu doks. Šī skaļruņu dokstacija var pārveidot jūsu Pixel planšetdatoru viedā displejā (lai gan Google nevēlas to tā saukt). Un tas padara šo tik lielisku. Varat to sēdēt virtuvē vai pie gultas un atskaņot videoklipus no YouTube, Amazon Prime Video un citiem, pēc tam paņemiet planšetdatoru un paņemiet to līdzi.

Reklāma

Ar Pixel Tablet Google ir iekļāvis diezgan labu izskatu 10,95 collu displeju. Kam ir daži diezgan lieli rāmji, tomēr tie ir labi. Atcerieties, ka ar planšetdatoru jums ir jāspēj to turēt. Tāpēc lielākas malas nav tik liela problēma, salīdzinot ar tālruņiem. Tam ir arī Tensor G2 un 8 GB RAM.

Google Pixel Watch 2

nenosaukts
Google Pixel Watch 2

Visbeidzot, noapaļojot produktus, ko mēs šogad dāvinām, ir jaunais Pixel Watch 2. Tas izskatās ļoti līdzīgs oriģinālajam Pixel Watch, taču tajā tika veikti daži diezgan jauki iekšēji jauninājumi, tostarp jauns procesors. Tas palīdz padarīt Pixel Watch 2 daudz ātrāku, salīdzinot ar tā priekšgājēju. Taču neaizmirsīsim, ka to nodrošina Wear OS un Fitbit.

Tā kā Fitbit ir šī pulksteņa centrā, tas nozīmē, ka tas būs patiešām labs, lai izsekotu jūsu miegam un treniņiem, kā arī jūsu aktivitātēm visas dienas garumā. Tā kā Wear OS ir arī iekšā, tas sniedz piekļuvi visām jūsu iecienītākajām lietotnēm, tostarp jaunajai Gmail lietotnei, kas tikko tika palaista pirms dažām nedēļām.

Pixel Watch 2 joprojām ir mazs izmērs — 41 mm. Tas ietver 1,2 collu apļveida displeju, kura izšķirtspēja ir 450 x 450 pikseļi. Faktiski tas ir viens no mazākajiem pulksteņu displejiem. Savienojot to ar 306 mAh ietilpības akumulatoru, jums vajadzētu izturēt visu dienu.

Reklāma

Kā iekļūt

Lai piedalītos un varētu laimēt Google Pixel 8, Pixel 8 Pro, Pixel Fold, Pixel Tablet vai Pixel Watch 2, viss, kas jums jādara, ir jāpiedalās tālāk esošajā dāvanu logrīkā. Lai sāktu, vienkārši piesakieties konkursā ar savu e-pasta adresi.

Kad esat ievadījis, jums būs iespēja iegūt papildu ierakstus, veicot dažādas darbības, tostarp apmeklējot Android virsraksti sociālo mediju kanāli.

Jums ir tiesības veikt tik daudz darbību, cik vēlaties, katra darbība piedāvā unikālu ierakstu skaitu, un katrs ieraksts var kļūt par uzvarētāju.

Šī Pixel dāvana ir paredzēta TIKAI ASV, un tā beigsies piektdien, 2023. gada 5. janvārī, plkst. 14:59 pēc PST.

Piedalieties tagad, lai iegūtu iespēju laimēt Google Pixel 8, Pixel 8 Pro, Pixel Fold, Pixel Tablet vai Pixel Watch 2. Android virsraksti.

  • Šī ir tikai ASV paredzēta dāvana.
  • Lai piedalītos, dalībniekiem jābūt atbilstošā vecumā.
  • Piegādes problēmas nekontrolē Android virsraksti vai mūsu partneri. Jums jāapzinās, ka lietas var noiet greizi. Android virsraksti vai mūsu partneri nav atbildīgi par pārvadāšanas laikā pazaudētām precēm.
  • Lai uzvarētu, ir nepieciešams tikai viens e-pasta ieraksts, tāpēc piesakieties tikai, izmantojot vienu e-pasta adresi. Piedalīšanās ar vairāk nekā vienu e-pastu neuzlabos jūsu izredzes laimēt un var izraisīt diskvalifikāciju. E-pasta adreses tiek pārbaudītas un apstiprinātas.
  • Uzvarētājs(-i) tiks nosūtīts(-i) uz e-pastu un, ja atbilde netiks sniegta 48 stundu laikā, tiks izvēlēts(-i) cits(-i) dalībnieks(-i).
  • Ikviens, kurš tiek uzskatīts par konkursa “surogātpasta sūtīšanu”, tiks diskvalificēts.
  • Android Headlines patur tiesības veikt izmaiņas šajā konkursā/dāvanā.