Vai lietotne Gemini ir krūtis? Tās Play veikala reitings strauji pazeminājās

Google nesen izlaida oficiālo lietotni Gemini, un tā strauji pieauga reitingā. Tas bija saņēmis vērtējumu virs 4 zvaigznēm drīz pēc nokļūšanas masās. Tagad tas ir pieejams vairākās vietās pasaulē, tāpēc miljoniem cilvēku to izmanto. Tomēr šķiet, ka lietotne Gemini daudziem nepatīk, jo tai ir zems Google Play veikala vērtējums.

Jūs varat daudz pateikt par lietotni no tā, cik daudz cilvēku ir gatavi tai piešķirt piecas zvaigznes. Tomēr jūs varat pateikt daudz vairāk pēc tā, cik daudz neapmierinātu cilvēku ir gatavi tam piešķirt vienu zvaigzni. Dvīņu gadījumā šķiet, ka pēdējo ir ievērojams skaits, un lietotne ir niecīga. 3,2 zvaigžņu vērtējums. Tikai dažas stundas pēc palaišanas tam bija pienācīgs 4,2 zvaigžņu vērtējums.

Kāpēc lietotnei Gemini ir zems Google Play veikala vērtējums

Izmantojot lietotni Gemini, nav nekādu būtisku kļūdu, ko mēs esam redzējuši. Turklāt tas var veikt visas darbības, ko varat darīt ar Gemini tīmeklī. Lietotne Gemini ir lieliska tērzēšanas robota lietotne, taču tā ir BRIESMĪGA palīga lietotne.

Ja nezināt, Google gatavojas aizstāt Asistentu ar Gemini. Tas nozīmē, ka visi uzdevumi, kuriem izmantotu Asistentu, tiks veikti, izmantojot lietotni Gemini. Jūs varētu sagaidīt, ka tas norāda uz nozīmīgu jaunināšanu; Gemini ir spēcīgs ģeneratīvs AI tērzēšanas robots.

Tomēr tajā trūkst daudzu noderīgu funkciju, kas padarīja Asistentu noderīgu. Asistents var integrēties ar vairākām lietotnēm un sistēmas funkcijām, lai radītu lielisku un integrētu pieredzi. Tomēr Dvīņi nevar veikt daudzas funkcijas, ko var veikt Asistents. Tas tikko ieguva iespēju izveidot atgādinājumus, izmantojot Google uzdevumus.

Tas ir galvenais iemesls, kāpēc cilvēki šai lietotnei piešķir vienu un divas zvaigznes; šķiet ārkārtīgi sasteigti. Google palīgs tika iemasēts Android operētājsistēmā gandrīz astoņu gadu laikā. Laika gaitā tas kļuva labāks un labāks, un tas parādīja, cik lielu uzmanību Google tam veltīja.

Tomēr Gemini dažu mēnešu laikā tika iekļauts operētājsistēmā. Šī iemesla dēļ Google nebija laika īsti integrēt Gemini operētājsistēmā. Google palīgs bija daļa no Android operētājsistēmas, un lietotne Gemini ir tieši tāda, tā ir lietotne.

Protams, Google laika gaitā pakāpeniski pievienos funkcionalitāti, taču uzņēmumam tas ir patiešām slikts veids, kā to darīt. Daudzi lietotāji šī iemesla dēļ tai piešķir zemu vērtējumu.