Tagad ir pieejams iOS 17.3 izlaiduma kandidāts

Manzana iOS 17.3 galīgā versija tagad ir gatava un ir to izlaidusi, pagaidām tikai izstrādātājiem, jaunākās beta versijas vai tā, ko parasti sauc par atbrīvošanas kandidātu, formā.

Mums jau ir iOS 17.3 izlaišanas datums: nākamnedēļ. Tāpēc šodien tika izlaista jaunākā Beta jeb “Release Candidate” versija, kurā, izņemot svarīgas kļūdas Tā būs identiska versijai, kas nākamnedēļ tiks oficiāli un publiski izlaista. Šobrīd šī jaunākā beta versija ir pieejama tikai izstrādātājiem, un tuvāko stundu laikā tā sasniegs Publiskās beta programmā reģistrētos lietotājus.

Kādas ir šīs jaunās versijas 17.3 svarīgākās jaunās funkcijas? Nu, tas ievieš jaunu drošības līdzekli, lai neļautu kādam pārņemt mūsu tālruni un tajā iekļautos personas datus. ja kādreiz zināt termināļa atbloķēšanas kodu. Pirms tādu uzdevumu veikšanas kā piekļuve mūsu saglabātajām parolēm, pirkumu veikšana, izmantojot Safari vai meklēšanas režīma deaktivizēšana, būs jāveic jauns papildu solis, kas prasīs mūsu sejas identificēšanu, izmantojot Face ID sistēmu. Tādā veidā, pat ja kāds varētu zināt mūsu atbloķēšanas kodu, viņš nevarēs veikt nevienu no šīm funkcijām, jo ​​sistēma neatpazīs viņa seju. Dažiem citiem vairāk iesaistītiem uzdevumiem, piemēram, Apple ID paroles maiņai, būs pat viena stunda gaidīšanas laiks, ja vien neatrodaties iPhone zināmā vietā, piemēram, jūsu mājās. Mēs arī atgūsim Apple Music sadarbības sarakstus, kurus pirmo reizi redzējām operētājsistēmā iOS 17.2, bet galīgajā versijā tā arī netika izlaista.

Papildus iOS 17.3 mums ir jaunā watchOS 10.3 beta versija, kas ietver jaunu pulksteņa ciparnīcu Unity, kas saderēs ar jaunajām siksnām, ko Apple ir sagatavojis ar tādu pašu tēmu. Sistēmai macOS Sonoma 14.3 ir arī RC versija, un mēs gaidām galīgo versiju nākamnedēļ, kā arī jaunākās HomePod un Apple TV beta versijas.