Gurmans prognozē, ka jauni iPad Air, iPad Pro un MacBook Air 2024. gada sākumā

Pirms dažām dienām mēs jums pastāstījām par jaunumiem par iPad Air 2024 jeb 6. paaudzi, kas gatavojas kļūt par vienu no pirmajiem Apple produktiem, kas nonāks 2024. gadā. Šķiet, ka viss norāda uz šī nākamā gada pirmo pusi. Tas tiks ielādēts ar gandrīz pilnīgu iPad klāsta atjaunošanu un kāda MacBook modeļa palaišanu vai atjaunošanu, kas pēdējā atjauninājumā tika atstāts ārpus āķa. Un to apstiprina arī viens no šī brīža vērtīgākajiem analītiķiem Marks Gurmans, kurš prognozē jauns iPad Air, iPad Pro un jauns MacBook Air, kas parādīsies 2024. gada sākumā. Mēs to visu sadalām zemāk.

iPad Air, iPad Pro un MacBook Air: jauni produkti 2024. gada sākumam

Marks Gurmans ir viens no šī brīža labākajiem un novērtētākajiem analītiķiem Apple pasaulē. Viņš Bloomberg strādā vairāk nekā septiņus gadus un kopš tā laika ir publicējis simtiem kvalitatīvu ziņu un informācijas par Lielā ābola pasauli: prognozes, noplūdes, apstiprinātas baumas un daudz ko citu.

Šajā gadījumā Gurman prognozē jaunos produktus, ko mēs redzēsim 2024. gada pirmajā pusē. Viens no šiem produktiem būs 13 un 15 collu MacBook Air kuras galvenais jaunums būs M3 mikroshēmas iekļaušana, jaunākā dārgakmens Apple kronī. Tāpat kā pārējie produkti, kurus redzēsim tālāk, tā palaišana tiks veikta ar atjauninājumu, un šajā gadījumā tas tā būtu macOS 14.3. Nav gaidāmas lielas dizaina izmaiņas, jo pirms neilga laika Apple mainīja daļu no sava dizaina un iekļāva 15 collu modeli.

iPadOS bloķēšanas ekrāns

Un no otras puses, mēs ieejam iPad sektorā kas līdz tam laikam netiks atjaunināti ilgāk par gadu. Jaunā iPad palaišana arī nāks no rokas iPadOS 17.4 lai mēs varētu nojaust, ka tas būs apmēram martā. Saskaņā ar Gurman teikto, Apple plāno atjaunināt iPad Pro un iPad Air.

IPad Pro būs divi modeļi 11 un 13 collas “aptuveni”, un abiem būs OLED paneļi. Būdams Pro modelis, Apple nevilcināsies ieviest M3 mikroshēmu, kā tas tiks darīts arī ar MacBook Air. iPad Air 2024 vai 6. paaudzes gadījumā jums būs divi ekrāna izmēri: 11 un 12,9 collas, kaut kas jauns šajā konkrētajā modelī.

Gurman arī prognozē, ka Apple atjauninās Apple Pencil un Magic Keyboard kopā ar iPad. Zīmuļa gadījumā nekādas ziņas nav nopludinātas, bet tastatūras gadījumā analītiķis komentē, ka jaunais dizains padarīs “iPad Pro vairāk kā datoru”.