Apple sagatavo spēļu katalogu un līdz pat 150 filmām Apple Vision Pro

Pirms divām dienām notika viens no svarīgākajiem Apple paziņojumiem pēdējo nedēļu laikā. Runa bija par datumu, kurā tiks pārdots nākamais lielais Big Apple produkts: Apple Vision Pro. Rezervācijas sāksies 19. janvārī ar turpmāko un pilno pieejamību, sākot no 2. februāra. Protams, viss ASV un ar cenu 3499$. Turklāt, Apple ir paziņojis, ka līdz ar Apple Vision Pro palaišanu viņiem būs vairāk nekā 150 filmas, kas būs saderīgas ar aizraujošo pieredzi. un liels skaits spēļu. Tad mēs jums pateiksim.

Apple Vision Pro ieradīsies ar labu filmu un spēļu katalogu

Apple virtuālās realitātes briļļu mērķis ir būt absolūti neticams produkts satura patērēšanai. Iedomājieties, ka varat skatīties filmu telpiskā skaņā ar ekrānu, kas spēj tvert un parādīt daudz vairāk, nekā šķiet. Pirms dažiem mēnešiem Apple sāka ieviest jaunas etiķetes Apple TV filmām, piemēram, atlasot, kuras no tām ir saderīgas ar Apple Vision Pro pieredzi, un tieši to Apple apstiprināja pagājušās pirmdienas paziņojumā presei.

Manzana sola vairāk nekā 150 augstas izšķirtspējas 3D filmas Apple TV lietotnē, kas ļauj skatīt saturu divos 4K ekrānos (pa vienam katrai acij uz brillēm). Faktiski tas ļauj patērēt saturu “ekrānā, kura platums ir 30 metrus ar atbalstu HDR saturam”. Papildus Apple TV+ Apple TV lietotnes jau ir apstiprinātas. Disney+ un Max papildus citiem straumēšanas pakalpojumiem, kas palielina lietotājam patērējamo resursu apjomu.

Papildus filmām Apple paziņojumā presei minējis arī spēles. Tie no Cupertino gatavojas vairāk nekā 250 nosaukumi Apple Arcade ietvaros 100% saderīgs ar Vision Pro pieredzi. Starp šīm spēlēm ir Game Room, What the Golf? vai Super Fruit Ninja, kas izmantos jaunās Apple brilles funkcijas (tās sauc par kosmosa spēlēm), lai sniegtu lietotājam bagātinošu pieredzi.