OnePlus 12R pozē kamerai trīs krāsās

OnePlus 12R vairs nav noslēpums, pat ne tuvu. Līdz šim esam redzējuši daudz informācijas, sākot no tā specifikācijām un beidzot ar ierīces dzīvesveida attēliem. Jaunākajā noplūdē parādījās OnePlus 12R reāli attēli, parādot mums ierīce trīs krāsās.

OnePlus 12R pozē kamerai trīs krāsās

Šos attēlus kopīgoja Abhišeks Jadavs, un tie ir iekļauti zem šīs rindkopas. Varat redzēt tālruņa melnā, zilā un bronzas krāsas. Tomēr visiem šiem krāsu variantiem, protams, būs vairāk izdomātu nosaukumu.

OnePlus 12R reālā dzīves attēla noplūde 2
OnePlus 12R reālā dzīves attēla noplūde 3
OnePlus 12R reālā dzīves attēla noplūde 4
OnePlus 12R reālā attēla noplūde 1
OnePlus 12R reālā dzīves attēla noplūde 2
OnePlus 12R reālā dzīves attēla noplūde 3
OnePlus 12R reālā dzīves attēla noplūde 4

Tas nav gluži noslēpums, ka OnePlus 12R izskatīsies ļoti līdzīgs OnePlus 12. Tas ir kaut kas, ko mēs gaidījām, un tas notiks. Tālruņa melnajam variantam, šķiet, aizmugurē ir kaut kas cits, nevis stikls, taču, visticamāk, tas tā nav. Visticamāk, tas ir tikai raksts zem stikla.

Ierīces aizmugurē būs trīs kameras, kuras visas būs daļa no apļveida kameru salas. Būs iekļauts brīdinājuma slīdnis, un tālrunis būs izgatavots no metāla un stikla.

OnePlus Ace 3 būs identisks OnePlus 12R

Piedāvātajos attēlos esošais tālrunis patiesībā ir OnePlus Ace 3, kas ir OnePlus 12R ķīniešu variants. Šīs divas ierīces ir pilnīgi identiskas, taču atšķiras tikai to nosaukumi (un programmatūra).

OnePlus Ace 3 Ķīnā tiks laists klajā 4. janvārī. OnePlus 12R kļūs oficiāls 23. janvārī līdzās globālajam OnePlus 12 variantam. Šī ir pirmā reize, kad OnePlus R sērijas tālrunis atstās Indiju. Tas būs pieejams gan Eiropā, gan ASV.

OnePlus 12R darbinās Snapdragon 8 Gen 2 procesors. Tajā būs iekļauta LPDDR5X RAM un UFS 4.0 zibatmiņa, un tā tiks piegādāta kopā ar Android 14. OxygenOS būs arī iepriekš instalēts.

Ierīcei būs 100 W uzlāde un trīs aizmugurējās kameras

Paredzams arī 5500 mAh akumulators, kā arī 100 W vadu uzlādes atbalsts. 50 megapikseļu galvenā kamera (Sony IMX890 sensors) tiks atbalstīta ar 8 megapikseļu īpaši plata kamera un 2 megapikseļu makro šāvēja.