Samsung OneUI 6.1 būs trīs slāņu akumulatora aizsardzība

Samsung gatavojas risināt akumulatora darbības traucējumus ar gaidāmo One UI 6.1 akumulatora aizsardzības atjauninājumu, kas paredzēts Samsung Galaxy S24 sērijā. Nesenā noplūde atklāja jaunu funkciju “Akumulatora aizsardzība”, kas paslēpta izvēlnē Iestatījumi. Lai gan informācija par One UI 6.1 joprojām ir ierobežota, ir atklāts, ka šī funkcija jau ir pieejama pašreizējā One UI 6.0, kuras pamatā ir Android 14.

Lietotāji var tai piekļūt, izmantojot lietotnes, kas manuāli palaiž lietotņu “darbības”, piemēram, lietotni “Activity Launcher”. Šī darbība ar nosaukumu “BatteryProtectionActivity” atklāj izvēlni, kas piedāvā trīs akumulatora aizsardzības līmeņus, lai uzlabotu ilgmūžību.

Jūs varat atrast “Akumulatora aizsardzība” funkciju jaunākajos One UI 6.0 ielāpus. Tā mērķis ir nodrošināt lietotājiem lielāku kontroli pār viņu ierīces akumulatora stāvokli. Funkcija, kas atklāta, izmantojot lietotnes darbības, piedāvā trīs atšķirīgus aizsardzības līmeņus, kas atbilst dažādām lietotāju vēlmēm un paradumiem.

OneUI 6.1 piedāvās trīs dažādus akumulatora aizsardzības slāņus

Pirmais līmenis “Pamata aizsardzība” nodrošina, ka lādētājs neliek ierīcei saglabāt 100% uzlādi. Tas ļaus akumulatoram nokrist vismaz līdz 95% pirms uzlādes. Šis pamata drošības līdzeklis novērš pastāvīgu uzlādi ar maksimālo jaudu un nodrošina minimālo uzlādi 95%.

“Adaptīvā aizsardzība”, otrais līmenis, ievieš ātrās uzlādes pauzi pie 80% un lēnām uzlādē ierīci līdz 100%, pamatojoties uz lietotāja tipiskajiem tālruņa lietošanas paradumiem. Šī funkcija ir paredzēta tiem, kuri lādē savus tālruņus nakti. Tas palīdz samazināt temperatūru, kad akumulators tuvojas 100%.

Lietotājiem, kuri meklē visaugstāko aizsardzības līmeni, trešais līmenis “Maksimālā aizsardzība” ierobežo uzlādi līdz 80%. Kad akumulators sasniedz 80%, uzlāde tiek apturēta, līdz tā nokrītas zem šī sliekšņa. Ja šis iestatījums ir iespējots, 80% kļūst par augstāko uzlādes stāvokli, kādu akumulators jebkad sasniegs, kas nodrošinās labāku akumulatora darbības laiku ilgtermiņā.

Šo akumulatora aizsardzības iespēju mērķis ir pagarināt ierīces akumulatora kopējo kalpošanas laiku, novēršot ilgstošu augsta uzlādes līmeņa pakļaušanu, kas ir zināms akumulatora noārdīšanās faktors. Papildus akumulatora aizsardzības funkcijai One UI 6.1 atjauninājums nodrošinās arī virkni mākslīgā intelekta funkciju, piemēram, mākslīgā intelekta izsaukuma tulkojumu, lai padarītu Galaxy S24 sērijas spekulēto “AI tālruņa” zīmolu attaisnojamu.

Samsung One UI 6 1 akumulatora aizsardzība (2)
Samsung One UI 6 1 akumulatora aizsardzība (1)
Samsung One UI 6 1 akumulatora aizsardzība (2)