Apple Vision Pro pirms oficiālās palaišanas sasniedz 200 000 priekšpasūtījumu

Tiek ziņots, ka Apple ļoti gaidītās Vision Pro austiņas ir sasniegušas aptuveni 200 000 iepriekšēju pasūtījumu, norāda MacRumors, atsaucoties uz kādu informāciju, kas ir pazīstama ar uzņēmuma pārdošanas rādītājiem. Oficiālā izlaišana Amerikas Savienotajās Valstīs bija paredzēta šo piektdien, un austiņas ātri tika izpārdotas agrīnā pasūtīšanas posmā, un piegādes laiki no februāra līdz martam samazinājās dažu stundu laikā pēc to pieejamības 19. janvārī.

TF International Securities analītiķis Min-Chi Kuo, kas pazīstams ar zināšanām Apple piegādes ķēdē, sākotnēji lēsa, ka pārdošanas apjoms ir no 160 000 līdz 180 000 vienībām, pamatojoties uz priekšpasūtīšanas krājumiem un piegādes termiņiem. Kuo precīzi paredzēja ātro izpārdošanu, to attiecinot uz mazāku sākotnējo sūtījumu un austiņu augstākās cenas punktu. 3499 ASV dolāri. Neskatoties uz spēcīgo sākumu, Kuo ierosināja, ka pieprasījums pēc sākotnējās steigas varētu samazināties, raksturojot Vision Pro kā “ļoti nišas produktu” pagaidām.

Apple Vision Pro austiņas iekļaujas jaunā produktu kategorijā

Apple Vision Pro ir nozīmīgs pavērsiens uzņēmumam Apple, jo tas pirmo reizi kopš Apple Watch ieviešanas 2014. gadā iedziļinās jaunā produktu kategorijā. Ierīce ir pozicionēta kā jauktas realitātes “īpašas skaitļošanas” austiņas, un tās mērķis ir nevainojami apvienoties. lietotāju virtuālā pieredze viņu reālajā vidē. Agrīnās atsauksmes galvenokārt ir bijušas pozitīvas, uzsverot novatorisko tehnoloģiju; tomēr augstās cenas zīme ir izraisījusi diskusijas patērētāju un tehnoloģiju entuziastu vidū.

Ar Vision Pro Apple gatavojas nozīmīgākajai aparatūras ieviešanai pēdējo desmit gadu laikā. Kad veikali gatavojas izlaišanai, ir sagaidāms, ka bezmaksas demonstrācijas piesaistīs tos, kuri vēlas iepazīties ar šo tehnoloģiju.

Kamēr austiņas ir paredzētas noteiktai auditorijai, Apple iebrukums jauktā realitātē liecina par uzņēmuma apņemšanos virzīt tehnoloģiskās robežas un izpētīt jaunas robežas. Apple Vision Pro austiņas ir Apple galvenais solis ne tikai inovāciju ziņā, bet arī kā potenciāls virzītājspēks turpmākiem sasniegumiem jauktās realitātes jomā.