Puketas masveida adopcija Taizemē ar B2GC: Blockchain līdz valdības konferencei.

Bangkoka, Taizeme, 2024. gada 4. janvāris, Chainwire

Puketā ir paredzēts rīkot revolucionāro pasākumu, kas pieejams tikai ar ielūgumiem Blockchain uz valdības konferenci (B2GC) no 2024. gada 17. līdz 19. janvārim. Šī valdības vadītā iniciatīva, ko kopīgi organizē Taizemes galvenās valdības aģentūras tās digitālās ekonomikas un sabiedrības attīstībā (DEPA, ETDA un DGA) kopā ar Finstable Group, vadošo blokķēžu uzņēmumu, tiksies plkst. pavisam jaunais, ikoniskais Blockchain tehnoloģiju centrs (BTC). Konferencē tiks uzsvērta blokķēdes loma valdības pakalpojumu uzlabošanā un to, kā tas var sniegt labumu saviem pilsoņiem, un tajā piedalīsies cienījami runātāji gan vietējā, gan starptautiskā mērogā.

Nozares eksperti tiksies ar augsta ranga amatpersonām un akadēmiķiem aiz slēgtām durvīm kopā ar VIP klātbūtni, piemēram, digitālās ekonomikas un sabiedrības ministru, Puketas provinces gubernatoru, lai uzzinātu un apspriestu blokķēdes tehnoloģiju masveida adopcijas un darbaspēka izglītības programmu nākotni. Taizemē.

Globālās un vietējās blokķēdes kompetences konverģence

B2GC attīstīsies trīs dienu laikā. 1. diena aptvers blokķēdes pamatprincipus un lietojumus, kam sekos forums 2. dienā, kurā tiks aplūkotas valdības ierēdņu un organizācijas komitejas izvēlētās tēmas. Pēdējā dienā tiks iesaistīti vislielākie protokoli svarīgās diskusijās un ministra runa par blokķēdes tehnoloģijas globālo attīstību un to, kā to var izmantot kā Taizemes izaugsmes dzinēju.

Pasākums lepojas ar izcilu runātāju klāstu, tostarp globāliem blokķēdes gaismekļiem, piemēram:

– Dr Xiao Feng (CEO) no Hashkey Group

– Dr Xinxi Wang (līdzdibinātājs) no Litecoin fonda

– Zaks Gāls (līdzdibinātājs un CCO) no EOS tīkla

– Alekss Blagirevs (stratēģisko iniciatīvu virsnieks) no SingularityNET

– David Uhryniak (ekosistēmu attīstības direktors) no TRON Dao

– Sebastians R. Kabrera (Produkta viceprezidents, valsts ID) no Polygon Labs

un ievērojamas vietējās personas, piemēram:

– Chatchaval Jiaravanon (priekšsēdētājs) no Velo Labs

– Passakorn Pannok un Samret Wajanasathian (izpilddirektors un CTO) no Bitkub Blockchain Technology

– Kanyarat Saenngsawang (valsts vadītājs) no Sandbox

– Sathapon Patanakuha (dibinātājs) no SmartContract Blockchain Studio

– Navapon Nalita (Crypto City Connext dibinātājs), cita starpā.

Ekskluzīvs un elitārs: tikai ar ielūgumu

B2GC sveiks digitālās ekonomikas un sabiedrības ministru, izcilas valdības amatpersonas, vadošo universitāšu akadēmisko aprindu un Web3 vadītājus. Pasākumā piedalīsies arī cienījami privātā sektora pārstāvji, tostarp augstākā līmeņa magnāti, piemēram, Vičajs Tongtangs, un biržā kotētu uzņēmumu vadītāji, piemēram, CP Group vai IFCG.

Tā ir unikāla platforma dialogam un sadarbībai, kas veicina saikni starp Taizemes projektiem un globālajiem blokķēdes protokoliem, kā arī privāto un publisko sektoru saistībā ar Taizemes nacionālās infrastruktūras attīstību.

Pasākums sola plašu atspoguļojumu plašsaziņas līdzekļos, ar tādiem starptautiskiem un vietējiem plašsaziņas līdzekļiem kā Bloomberg, Thaiger, CoinTelegraph, U.Today, Bitcoin Addict Thailand by Cryptomind Group, kā arī citi sniedz visaptverošus ziņojumus gan galvenajai, gan Web3 auditorijai.

Tādas prestižas organizācijas kā Litecoin Foundation, Hashkey Group un Wanxiang Blockchain, TRON, EOS, SingularityNET, Polygon Labs un BNB Chain uzsver B2GC kā tehnoloģisko inovāciju katalizatora lomu Taizemē un blokķēdes masveida ieviešanu visā pasaulē.

Puketas kā tehnoloģiju un inovāciju centra noskaņas noteikšana

B2GC mitināšana Blockchain tehnoloģiju centrā (BTC) Puketā ir paziņojums par salas pilsētas topošo tehnoloģiju un inovāciju centra statusu un tās apņemšanos izmantot blokķēdes tehnoloģiju. Tas tiks demonstrēts BTC pasākuma laikā ar tādām vitrīnām kā pārtikas un dzērienu iegāde, izmantojot maksājumu sistēmu blokķēdē, kā arī citi progresīvi risinājumi, piemēram, peļņas centieni (EVolve by Zeego), kuru mērķis ir revolucionizēt pārvietošanos ar elektriskajiem transportlīdzekļiem (EV). ), vai virtuālās realitātes simulācijas, lai apmācītu sabiedriskās funkcijas.

Taizemes digitālās ainavas pārveide

Papildus Taizemes digitālajam makam B2GC mērķis ir uzsvērt blokķēdes plašo lomu publiskajā pārvaldībā, pakalpojumu racionalizācijā un iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanā.

Par līdzsaimniekiem

Daloties tajā pašā inovācijas garā, Digitālās ekonomikas veicināšanas aģentūra (DEPA), Digitālās valdības attīstības aģentūra (DGA) un Elektronisko darījumu attīstības aģentūra (ETDA) sadarbojas ar Finstable, privātu uzņēmumu, kam ir pierādīta pieredze. globālo līderu un tehnoloģiskā progresa sasniegšanā Taizemes blokķēdes arēnā. Viņu zināšanām digitālajā infrastruktūrā, standartu noteikšanā un elektroniskajos darījumos ir galvenā loma blokķēdes ieviešanā Taizemē.

Pievienojieties dialogam

Pievienojieties mums šajā izšķirošajā dialogā, lai veidotu digitalizētu, decentralizētu valdības nākotni.

Kontaktinformācija un mediju uzziņas

Lietotāji, kuri vēlas iesaistīties kā sponsors, partneris, mediju pārstāvis vai uzaicināts viesis, var to izdarīt, nosūtot pieprasījumu, sazinoties ar B2GC komandu vai reģistrējoties WAITLIST, izmantojot oficiālo vietni.

Oficiālā mājas lapa: https://B2GC.finstable.co.th

E-pasts: [email protected]

Sociālie mēdiji: Twitter | LinkedIn | Facebook | Telegramma | Preses komplekts

Lai iegūtu papildinformāciju un skatītu pasākumu fotoattēlu un plakātu izlasi, lūdzu, apmeklējiet B2GC vietni un Finstable sociālās lapas.

Sazināties

Projektu menedžeris
Narats Thummanonds
Finstable
[email protected]
+66814479750