Apple saglabā šīs 5 funkcijas iPhone 17

Apple, tāpat kā lielākajai daļai pasaules uzņēmumu, ir ilgtermiņa biznesa plāns, un Cupertino uzņēmumi pastāvīgi sadarbojas ar dažādiem piegādātājiem, lai iegūtu savus nākamos iPhone tālruņus. Tieši šī iemesla dēļ daudzas baumas un informācijas noplūdes, kas mūs sasniedz, kļūst par realitāti palaišanas brīdī. Šajā gadījumā tas sāk darboties ar iPhone 17 2025. gadā. Mums jau ir dažas no pirmajām baumām par nākotnes Apple ierīcēm.

Pirms dažiem mēnešiem Apple laida klajā iPhone 15 līniju un Mums joprojām nav skaidrs, kāds būs iPhone 16, lai gan tiek baumots par jauniem ekrāna izmēriem Pro diapazonā (6,27 un 6,86 collas diviem pašreizējiem ekrāna izmēriem). Nu tad, Apple arī piedāvās šos divus ekrāna izmērus iPhone 17 klāsta sākuma un Plus modeļos. Noteikti nosaka ietvaru samazinājums vēl lielāks par pašreizējo.

No otras puses, viena no funkcijām, kas joprojām tiek visvairāk kritizēta, 60 Hz ekrāns pazudīs 2025. gadā sākuma un Plus modeļos, un visi modeļi iegūs ProMotion ekrānus. Tas nozīmē, ka visiem modeļiem būtu vienmēr ieslēgti ekrāni un lielāka ekrāna efektivitāte (vai ilgāks akumulatora darbības laiks, lai arī kā mēs to vēlētos redzēt).

Mēs turpinām ar vēl vienu no visvairāk baumām pirms dažiem gadiem: FaceID zem ekrāna. Šajās pirmajās baumās viss liecina, ka Apple paturēs šo AS savā piedurknē līdz 2025. gadam. Protams, tikai Pro modeļiem, ekrānā atstājot tikai kameras caurumu. Vai tas būs Dynamic Island beigas? Redzēsim, kopš Apple arī apsvērtu iespēju līdz 2027. gadam zem ekrāna iekļaut priekšējo kameru un tādējādi atstājiet iPhone ar visu priekšējo daļu kā ekrānu.

It kā ar to nepietiktu, Apple ieviesīs savu Wi-Fi 7 mikroshēmu Pro modeļos ar spēju vienlaicīgi uztvert frekvences no 2,4, 5 un 6 GHz joslām, ja vien maršrutētājs ir saderīgs. Tādā veidā Apple likvidētu Wi-Fi mikroshēmu atkarību no trešajām pusēm.

Visbeidzot, IPhone 17 Pro Max saņemtu lielu uzlabojumu savā 48 Mpx teleskopiskajā kamerā lai optimizētu tā savietojamību ar Vision Pro. Tas padarītu iPhone 17 Pro Max par pirmo Apple ierīci ar pilnībā 48 Mpx kameru sistēmu. Izmēru video iegūs citu dimensiju.