Samsung preču zīme “Ironflex” liecina par spēcīgākiem salokāmiem displejiem

Samsung nesen iesniedza pieteikumu, lai reģistrētu preču zīmi “Ironflex”, izraisot spekulācijas par iespējamu izturīgāku salokāmu ekrānu topošajiem Samsung Galaxy Z Fold 6 un Samsung Galaxy Z Flip 6, ko paredzēts izlaist nākamā gada vasarā. Ironflex preču zīmes pieteikumu Samsung Display iesniedza Korejas Intelektuālā īpašuma tiesību informācijas dienestam 3. janvārī, norādot uz salokāmu OLED displeja paneli, kas saistīts ar salokāmu viedtālruni.

Kopš pirmā Galaxy Fold izlaišanas ir bijušas bažas par saliekamo ekrānu izturību, īpaši pēc sākotnējās neveiksmes ar Fold izlaišanu. Tomēr visas jaunākās versijas ir darbojušās labāk, nekā gaidīts, runājot par eņģes vai elastīgā displeja uzticamību. Tagad šī jaunā Ironflex preču zīme norāda uz vēl vienu soli uz priekšu elastīgā displeja elastīgumā.

Ar Samsung preču zīmi Ironflex saistīto preču aprakstā ir iekļautas vairākas produktu kategorijas. Tas norāda uz iespējamo Ironflex paneļu izvietošanu ārpus viedtālruņiem. Konkrēti, uzņēmums ir minējis “salokāmu valkājamo video displeja monitoru” un “saliekamo planšetdatoru”, kas liecina par plašāku Ironflex tehnoloģijas pielietojumu, tostarp salokāmām planšetdatoriem un XR/MR ierīcēm.

Lai gan preču zīmes lietojumprogramma nesniedz detalizētas specifikācijas, tā nozīmē, ka galvenā uzmanība tiek pievērsta mīksto OLED displeja paneļu izturības uzlabošanai, kas ir galvenais patērētāju apsvērums.

Samsung “Ironflex” šķietami cenšas nošķirt “trauslo” no “saliekamā”

Lai gan Samsung preču zīmes pieteikumā nav atklājis nekādu konkrētu informāciju par Ironflex tehnoloģiju, parasti šādas reģistrācijas tiek saskaņotas ar gaidāmajiem produktu izlaidumiem. Lai gan joprojām nav skaidrs, vai Galaxy Z Flip 6 un Galaxy Z Fold 6 debitēs ar Ironflex ekrāniem, preču zīmes lietojumprogramma norāda uz notiekošo Samsung displeja tehnoloģiju attīstību.

Šis solis saskan ar Samsung pastāvīgajiem centieniem risināt problēmas, kas saistītas ar saliekamo ekrānu noturību, kas kopš salokāmo viedtālruņu pirmsākumiem ir bijis skepticisma objekts.

Tuvojoties vasaras izlaišanai, var parādīties plašāka informācija par Samsung Ironflex tehnoloģiju un tās integrāciju Samsung salokāmajās ierīcēs. Bet pirms tam mēs jau redzam dažus reālus attēlus no uzņēmuma nākamā Ultra flagmaņa Galaxy S24 Ultra 17. janvārī, kas acīmredzot nāk ar dažām interesantām krāsu iespējām.

Avots: GalaxyClub