Howl, uz gājieniem balstīta taktiskā spēle, kas tagad ir pieejama operētājsistēmā iOS

Astragon Entertainment un Mi'pu'mi Viņi ir izlaiduši spēli Howlaicinot spēlētājus iegremdēties tumšā fantāziju pasaulē, kur pasaku beigas vēl nebūt nav sasniegtas.

Šī uz gājieniem balstītā spēle ir vizuāli satriecoša pateicoties tās pārbagātajai cilvēku un zvēru pasaulei, kurā izmantoti “dzīvās tintes” tipa mākslas darbi, piedāvājot stāstu grāmatas estētiku ar ilustrācijām, kas šķiet ar roku zīmētas, lai iepriecinātu jūsu acis, cīnoties ar briesmām, kas slēpjas aiz katra stūra.

In Hol, jums būs jāpārvar ienaidnieka zvēru viltība iemiesojot nedzirdīga pravieša lomu, kurš var paredzēt pretinieku gājienus dažus soļus uz priekšu.

Ļoti taktiskas cīņas liks jums plānot savas kustības izdzīvot apkārtējo vilku nagos; Par laimi, spēles gaitā jūs atbloķēsit arī dažādas īpašas spējas, kas palīdzēs jums ceļā.

Spēles gaitā jūs izglābsit pilsētu un mēģināsit atrast savu brāli, kā arī atklāsiet vairāk par vilku apburto saucienu, kas ikvienu, kas to dzird, pārvērš par zvēriem.

Kopumā ir jāpārvar 60 līmeņi četrās patiesi atkarību izraisošās nodaļās, kā arī slēptos ceļus, ko atklāt, cīnoties, lai izdzīvotu gaudojošo vilku mērā.

kaukšanas spēles ekrānuzņēmums

Ja jums patīk stratēģijas spēles ar gājieniem balstītām cīņām, varat lejupielādējiet Howl operētājsistēmā iOS no App Store un izmēģiniet a spēles demo versija pilnīgi bez maksas.

Pilnu spēli var atbloķēt, veicot pirkumu lietotnē, kas maksā 3,99 USD vai ekvivalentu Spānijas App Store.