Meta sadarbojas ar LG, lai paātrinātu XR ierīču izstrādi

LG Electronics un Meta Platforms, Inc. gatavojas uzsākt paplašinātu stratēģisku sadarbību, kuras mērķis ir revolucionizēt paplašinātās realitātes (XR) pieredzi.

Šīs nesen paziņotās sadarbības mērķis ir izmantot abu uzņēmumu stiprās puses, lai veicinātu inovācijas XR jomā. Paplašinātās realitātes (XR) tehnoloģijas ietver metaversu, paplašināto realitāti (AR), virtuālo realitāti (VR) un jaukto realitāti (MR). IEEE izceļ šīs tehnoloģijas kā vienu no galvenajām izaugsmes jomām 2024. gadā.

Meta sadarbības ar LG mērķis ir izveidot nākamās paaudzes XR pieredzi

Apvienojot Meta platformu ar LG satura un pakalpojumu iespējām no televizoru biznesa, sadarbības mērķis ir izveidot nākamās paaudzes XR pieredzi, ieejot jaunā ērā klientu mijiedarbībā un iedziļināšanās jomā.

LG un Meta sadarbība ir nozīmīgs pavērsiens XR ainavā. LG izpilddirektors Viljams Čo un Meta dibinātājs un izpilddirektors Marks Cukerbergs nesen sapulcējās LG Dvīņu torņos Yeouido, Seulā, lai apspriestu biznesa stratēģijas un apsvērumus nākamās paaudzes XR ierīču izstrādei. Cho “izteica lielu interesi” par Meta tādu ierīču izstrādi kā Meta Quest 3 un Ray-Ban Meta viedais stikls. Viņš īpaši koncentrējas uz Meta lielajiem valodu modeļiem un to potenciālu AI integrācijai ierīcē.

LG paredz īpašu ekosistēmu XR domēnā, apvienojot Meta platformu ar tās satura un pakalpojumu iespējām. Tas paver ceļu nepārspējamai XR pieredzei.

XR ierīcēm ir potenciāls tuvākajā nākotnē pārspēt viedtālruņus iegremdēšanas ziņā

XR ierīces piedāvā iespēju pārspēt mobilo ekrānu ierobežojumus iegremdēšanas un intuitivitātes ziņā. Jāatzīmē, ka šī produktu kategorija bieži tiek atzīta par nākamās paaudzes personālajām ierīcēm. Īpaši valkājamas ierīces ir daudzsološas klientu mijiedarbības paplašināšanā. Šī sadarbība ar Meta atbilst LG stratēģijai koncentrēt resursus daudzsološās nākotnes jomās. Tas arī noved pie jauninājumiem klientu pieredzē virtuālajā telpā.

LG 2030. gada nākotnes vīzija iezīmē tā ilgtermiņa mērķi – attīstīties par viedās dzīves risinājumu uzņēmumu. Tas ietver gan nemanāmu savienošanu, gan klientu pieredzes paplašināšanu dažādās jomās. Kā daļu no šīs vīzijas uzņēmums Home Entertainment Company ietvaros izveidoja īpašu XR biznesu, lai paātrinātu darījumu veikšanu virtuālās telpas arēnā. Pateicoties Meta zināšanām un LG apņemšanās ieviest jauninājumus, šī sadarbība, visticamāk, paātrinās izmaiņas XR ainavā. Partnerība savukārt veicinās LG solījumu tirgum un klientiem.

Kā apstiprina izpilddirektors Čo, 2024. gads būs gads, kurā LG paātrinās šīs izmaiņas, cenšoties izpildīt solījumu par Future Vision 2030.