Samsung Galaxy M55 ir pieejams ar Wi-Fi 6, 8 GB RAM

Dažas dienas atpakaļ mēs nopludinājām tikai Samsung gaidāmā augstākās klases vidējās klases viedtālruņa Galaxy A55 oficiālos renderējumus. Uzņēmums arī laidīs klajā ierīces M sērijas ekvivalentu. Atbilstoši saukts par Galaxy M55, tas būs mazāk premium klases modelis, kas paredzēts tirgiem, kas ir jutīgi pret cenu. Lai gan informācija ir ierobežota, tālrunis nesen ieguva Wi-FI sertifikātu, lai to palaistu.

Samsung gatavo Galaxy M55 laišanai tirgū

Wi-FI Alliance sertificēja Samsung Galaxy M55 ar modeļa numuru SM-M556B (Galaxy A55 ir SM-A556B). Saraksts atklāj, ka ierīce varēs lepoties ar Wi-Fi 6 ar 2,4 GHz un 5 GHz frekvenču joslu atbalstu un WPA3 drošību. Nav Wi-Fi 6E, nemaz nerunājot par Wi-Fi 7. Tā kā tas ir vidējas klases tālrunis, mēs nepārmetam Samsung, ka tas nav aprīkots ar jaunāko Wi-Fi standartu.

Šis sertifikāts arī apstiprina, ka Galaxy M55 būs pieejams divu SIM kartes variantā. Tomēr tas ir viss, ko mēs varam izdarīt no dokumenta, kas šodien publicēts Wi-Fi alianses vietnē. Par laimi, mēs esam redzējuši tālruni vairākos etalonuzņēmumos Geekbench pagātnē. Šie ieraksti norāda uz Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 mikroshēmojumu gaidāmajam Samsung vidējam rangam.

Korejas uzņēmums savienos mikroshēmojumu ar 8 GB RAM, lai gan varētu būt arī 6 GB RAM variants. Nav pārsteidzoši, ka Samsung piegādās Galaxy M55 ar operētājsistēmu Android 14, kas, iespējams, būs ar One UI 6.1 augšpusē. Pārējās specifikācijas joprojām ir slepenas. Ja vēsture ir kāda norāde, tai būs liels displejs, liels akumulators un augstas izšķirtspējas primārā aizmugurējā kamera.

Kā atklājās mūsu ekskluzīvajā noplūdē, Galaxy A55 būs metāla rāmis, kas, iespējams, izgatavots no alumīnija. Tomēr mēs negaidām, ka Samsung aprīkos Galaxy M55 ar alumīnija rāmi. M sērija vienmēr ir bijusi par pieņemamu cenu ar lieliskām specifikācijām un mazākām augstākās kvalitātes papildierīcēm. Metāla konstrukcija ir vairāk nekā nepieciešamība, tāpēc uzņēmums Galaxy M55 to var neievērot.

Ierīcei joprojām var būt nepieciešami vairāki mēneši

Samsung izlaida Galaxy M54 pagājušā gada martā, nedēļu pēc Galaxy A54. Baumo, ka Galaxy A55 tiks aizkavēts līdz šī gada aprīlim. Tas, iespējams, nozīmē arī Galaxy M55 aizkavēšanos. Mēs sagaidām vairāk noplūžu un baumu par jaunajiem vidējas klases tālruņiem nākamajos mēnešos, īpaši pēc Galaxy S24 sērijas izlaišanas. Samsung jaunos flagmaņus prezentēs 17. janvārī, un tirgus izlaišana gaidāma 30. janvārī.