Airwayz pirmais UTM nodrošinātājs, kas ieguvis U-Space Service Provider (USSP) sertifikātu

Airwayz, vadošais bezpilota satiksmes pārvaldības (UTM) nodrošinātājs, ir ieguvis U-Space Service Provider (USSP) licenci un sertifikātu no Izraēlas Civilās aviācijas iestādes (CAAI). Kā pirmais UTM uzņēmums pasaulē, kas ieguvis šo akreditāciju, Airwayz ir gatavs no jauna definēt gaisa operācijas, uzsverot drošību un uzticamību.

Bezpilota lidaparātu drošības uzlabošana Izraēlas U kosmosā

Koncentrējoties uz drošības un drošības uzlabošanu, CAAI ir izvēlējusies Airwayz par USSP sertifikācijas pionieri. Šī oficiālā licence pilnvaro aviācijas regulatorus atļaut bezpilota lidaparātu darbības Izraēlā. Sākot ar 2023. gada 29. novembri, apstiprinātiem komerciāliem bezpilota lidaparātu operatoriem ir jāpārraida savas atrašanās vietas tiešraidē un jāsazinās ar USSP, izmantojot UTM pakalpojumu sniedzēju. Airwayz kā galvenais nozares dalībnieks izmantos savu dinamisko UTM tehnoloģiju, lai konsolidētu un uzraudzītu datus, nodrošinot reāllaika ieskatu dronu darbībā regulatīvajām iestādēm.

Eials Zors, Airwayz izpilddirektors un līdzdibinātājs, atzīst, ka viņu ir izraudzījusi CAAI. Viņš norāda: “Šī licence apliecina, ka mēs piedāvājam U-Space pakalpojumus visā Izraēlā, un nodrošina praktisku pieredzi reāllaika dronu datu pārvaldībā, satiksmes uzraudzībā, mērogošanas operācijās un augstas komercializācijas sasniegšanā reālās dzīves scenārijos. Kā uzticams Izraēlas Nacionālās dronu iniciatīvas (INDI) projekta partneris Airwayz ir labā stāvoklī, lai sniegtu izcilus UTM pakalpojumus Izraēlas U-Space ietvaros.

Zors arī atzīmē: “Mūsu spēja pielāgoties, nodrošinot UTM pakalpojumus ātri un droši, noveda pie tā, ka CAAI izvēlējās dažādus projektus Izraēlā. Mūsu apņemšanās pārveidot bezpilota lidaparātu darbības visā pasaulē joprojām ir nemainīga.

Sertifikācijas process

USSP sertifikācijas process ietvēra stingras pārbaudes, lai nodrošinātu atbilstību aviācijas drošības standartiem. Airwayz ir pierādījis savas spējas nodrošināt obligātu tīkla identifikāciju, lidojumu atļauju, ģeogrāfiskās apziņas un satiksmes informācijas pakalpojumus. Uzņēmums piedāvā arī neobligātus monitoringa un laikapstākļu pakalpojumus, demonstrējot savu apņemšanos nodrošināt visaptverošu dronu operatoru atbalstu.

Kā vadošais UTM nodrošinātājs un līdzstrādnieks Eiropas dronu projektos, piemēram, U-Space gaisa telpas prototips sadarbībā ar Roterdamas ostu, Airwayz ir atzīts visā pasaulē. Šī sertifikācija uzsver Airwayz apņemšanos veicināt drošas un efektīvas dronu darbības, paredzot turpmākas Eiropas USSP sertifikācijas iegūšanas iespējas.