2024. gads būs AirPods gads: divi jauni modeļi un jauni AirPods Max

Šis 2023. gads tuvojas noslēgumam, un ar to varam secināt, kāda dinamika Apple ir bijusi visa šī gada garumā. Bez šaubām, šis gads ir bijis veltīts iPhone 15 un Apple Vision Pro prezentācijai papildus M3 mikroshēmas prezentācijai, kas liek pamatus jaunajiem produktiem, kurus mēs redzēsim 2024. gadā. Starp šiem produktiem ir AirPods. Gaidāms Apple laist klajā divus jaunus 4. paaudzes AirPods un jaunus AirPods Max modeļus, atstājot AirPods Pro dizaina atjaunošanu 2025. gadam. Tālāk mēs jums visu pastāstīsim.

Divas jaunas 4. paaudzes AirPods un jaunas AirPods Max 2024. gadam

Pirms neilga laika mēs teicām, kādas bija galvenās atšķirības starp AirPods 2 un AirPods 3. Pēdējie tika atjaunoti pagājušajā gadā ar jaunu dizainu, taču nav trokšņu slāpēšanas. Atcerieties, ka Apple pašlaik pārdod AirPods 2, AirPods 3, AirPods Pro 2 un AirPods Max. UN Šī ir bijusi viena no Apple kļūdām visa šī gada garumā.

AirPods 3

AirPods 3 ar cenu 199 $ neietver pietiekami daudz jaunu funkciju, lai tās varētu izvēlēties, nevis AirPods 2. Tāpēc lietotāji ir izvēlējušies AirPods 2 vai AirPods Pro (279 eiro). Plašais iespēju klāsts un dažas atšķirīgas izmaiņas rada neskaidrības patērētājiem un tas šogad ir ietekmējis Apple.

Tomēr, sākot ar 2024. gadu, viss mainīsies, vai vismaz tā savā svētdienas biļetenā Bloomberg saka analītiķis Marks Gurmens. Apple uzskata laist klajā 4. paaudzi AirPod ar diviem dažādiem modeļiem. Galvenās atšķirības starp šiem diviem modeļiem būs tādas, ka labākajam modelim būs aktīva trokšņu slāpēšana, tāpēc šī atšķirība varētu būt diferenciālā funkcija, lai piekļūtu šīm austiņām un nepārietu uz augstu diapazonu ar AirPods Pro.

Abi 4. paaudzes AirPod modeļi Viņiem būtu atjaunināts dizains, jauni apvalki un USB-C uzlāde. Tātad galvenā atšķirība, kā jau teicām, būtu trokšņu slāpēšana, funkcija, kuru lietotāji ļoti novērtē. Tāpat, Apple plāno laist klajā jaunas paaudzes AirPods Max kas nav atjaunināti kopš to palaišanas 2020. gada decembrī.

AirPods Max

Otrās paaudzes AirPods Max, kuru ir vērts lūgt

Šī 2. paaudzes AirPods Max būs jaunas krāsas kas palielinās pārdošanas apjomu kopā ar USB-C uzlāde atstājot malā Zibeni, ko Apple galīgi izšķiež. Turklāt mums būs jaunas funkcijas iekšpusē un aparatūrā, lai izmaiņas būtu pietiekami nozīmīgas, lai neizlēmušie lietotāji varētu izlemt piekļūt šīm austiņām.

Gurman arī apliecina, ka Apple viņi sāk izmēģiniet tehnoloģiju, lai iekļūtu pasaulē austiņas, pasaule, kas visa gada garumā rada miljardus eiro. Līdzīgi rīki pašlaik ir pieejami pieejamības funkcijās, taču AirPod nav īpaši radīti, lai darbotos kā dzirdes aparāti. Tomēr Apple inženierzinātņu sadaļa būtu testēšanas tehnoloģija, kas īpaši paredzēta lietotājiem ar dzirdes ierobežojumiem. Mēs redzēsim, vai tas notiks 2024. gadā vai arī 2025. gadā ar jaunās paaudzes AirPods Pro.